Ana Menü

yeter ulan

Başlatan sercansss, Eylül 14, 2007, 15:51:09

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sercansss

Herkesi cok üzen bi olay yaşadık gönülden beşiktaşlı ve beşiktaş için büyük uğraşlar vermiş birini gencecik yaşında aramızdan uğurladık.Bu olayı yapanlar tabiki adelet karşısında hesap vereceklerdir suclu olan sucsuz olan meydana cıkacaktır.
Benim anlamakda zorluk cektiğim olay carşı yıkıldı, carşı bitti son kale yıkıldı gibi lafların bizim aramızda bizim muabetlerimizde bizim semtemizde dolaşması.Arkadaşlar Çarşı bir ruhtur bu ruhu varedenler büyük mücadelelerle bu ruhu bu nesile armağan etmişlerdir bir cok insan bu uğurda hayatlarını beşiktaşa armağan etmiştir bir cok insan hayatın eğlencelerini yaşamak varken okumak varken evlenmek aile kurmak varken gencliklerini beşiktaşa harcamışlardır.
Bu uğurda hayatını adayanlara ayıp olmuyormu arkadaşlar beşiktaş için gencecik yaşlarında hayata veda eden arkadaşlara ayıp olmuyomu arkadaşlar yakın zamanda Abilerin en  büyüğünü kaybettik bu laflarla OPTİK Abiye ayıp olmuyomu arkadaşlar.
Ben derimki zaman birlik ve beraberlik zamandır artık carşıyı bitirmek için uğraşanlarla uğraşalım biz kendi kendimizi bitirmeye calışmayalım

HAYAT BİTER
ORTAM BİTER
CARŞI BİTMEZ

not: BUYUK harfle daha baslik acmiyalim, kurallara uyalim... By admin

mdc

Çarşı biter veya bitiyor diyenler kim
Bizmi diyormuşuz ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

bende birsey anlamiyorum, CARSI bitti diyen kim? bitecek diyen kim?
bitirmek isteyen kim????

derseniz, site ismi degisiyor, onunla CARSI bitmez... CARSI kendi kendini bitirirse biter
yoksa disardan kimse bitiremez...

CARSI ruhtur kelimesi, son yillarda cok yayginlasti, eskiden bunlar hic yoktu..
bende diyorum ki, CARSI öldü mü ki bir RUH oldu?????
Bu RUH olayini birakalim bence, bana sacma geliyor..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

mdc

arkadaş kralcarsi.com'un girişindeki yazıyı okuyup gaza geldi sanırım.

önemli olan yazıda anlatılmak istenileni idrak etmek.
Ama şu ana kadar girenlerin hiç birisinde bi idrağı gerçekleştirenleri göremedim
HAYATTA BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

Okuyup gaza gelecek bir yazi yok ki duru???
Asil gaza gelenler bana gore CARSIYI bu gazla bitirecekler...

CARSI bitti bitti diye her forumda yazilar yaziliyor,
sitemizle ilgili yaziliyor, ya CARSI ne kolayda bitiyor?
bir site isimi ile bitecekse, CARSI zaten bitmis demek degilmidir???

Tek cumle ile ozetliyorum: CARSININ icinde RANT saglayanlar var ise, ki var veya yok,
bunlar temizlensin diyoruz mesajimizda ! Herkes CARSI olmasin diyoruz..!!
CARSI olmak basit oldu diyoruz...! Bu tribuncu sananlar uzaklastirilsin diyoruz !!
Ama bunu anlamak cok mu zor, yada bunda yanlis ne ????

CARSI RUHTUR demek, CARSI ölmüs demektir benim icin,
bu kelimeyi kullanmiyalim...

sercansss

arkadaşlar sanırım ben size kendimi anlatamadım ben girşdeki yazıyı okudum cokda iyi anladım ama siz beşiktaşı sadece burdan takip ediyorsunuz sanırım ara sıra semtede gelin ne demek istediğimi anlarsınız ayrıca garip yorumlara gerek yok sana gelince carşı yasal bişey değildir kendini beşiktaşlı hisseden muhalif herkes bu ruhu taşır bunuda anlamadıysan sen bu işi hiç anlamamışsın

CHEm !

bende haftanın 5 günü semtteyim noluyoki semtte olunca
Allah kitap Beşiktaş

[KralKartal]

sercan kardesim, semte gelince semtte ne var???
anlatta bilelim???

RUH degildir CARSI !!! CARSI ölmedi RUH olamaz !
ne ruhu ya... ?? Onune gelen cocuk RUH BENDE DIYIP CARSI oluyor
bu kadar BASIT mi ????

eskiden herkes CARSINIn adini agzina bile alamiyordu..

mdc

Bu ruh stad dışına çıktığı için Çarşı bu durumda.
Kesinlikle bitmedi.
Sonuna kadar da destekçisiyiz.
Fakat bir özeleştiri yaparak bazı mesajlar vermek istiyoruz.

Admin 'in dediği gibi site ismini değiştirdik diye Çarşı bitecek ise
Zaten Çarşı çokdan bitmiştir.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

sercansss

arkadaşım semte olmanda yeterli değil sanırım gir youtubdaki yorumları oku insanların neler konuşduğunu gözlerinle gör  insanların neler konuşduğunu bi duy basının bizi bitirmek içinverdiği cabadan da haberin vardır sanırım biz bunlarla mücadele etmessek birbirimize düşersek kimin işine gelicek carşıyı istemeyenlerin beşiktaş düşmanlarının amac beşiktaşın değerlerini korumaksa eğer önce doğru oturup doğru kalıcaz  bu gün insanlar başka şeyler tartışır oldular seninde aklına türbün içinde bölünmelerin olacağı gelmiyomu? bu gercekleşirse bundan kim zarar görecek fenerbahcemi?

sercansss

bu yazının sitenin girişindeki yazıyla alakası yok sadece kendi içimizdeki olayı yanlış algılayan ve bir anda carşı karşıtı olan beşiktaşlı abilerime kardeşlerime yazılmış ufak bi hatırlatma uyarma sağduyulu olma cağrısı...

[KralKartal]

BASINDAN kaynaklanmaz ki bu....?? Tribunde bolunmelerin olmasi dogaldir,
kimse tribun 1 olsun diyemez..olamazda zaten...asla bir olmadi ki?
tribunlerden CARSIYA tepki geldiginde, bundan onceleri, o zaman bolunme yokmuydu sence?
zaten hep vardi...
Bu olaydan sonra yine bunlar hortlayabilir..ama CARSI varsa, ne BASINDAN dolayi biter,
nede taraftarin yorumlarindan dolayi...
CARSI , tekrar diyorum, kendi icindeki bolunmeler olursa, o zaman bitme noktasina gelir..
Yinede bitmez ama guc kaybeder...

Not:  Youtube yorumlarini hic okumam, cunki kimin ne yazdigi
belirsizdir...

husoeagle

çarşı grubunun resmi internet sitesinin girişinde durum açık

CHEm !

ya youtubedeki yorumlar çarşıyı karalayacak kadar gelişti mi
biz çarşıya karşı kesinlikle değiliz nerden çıkıyo böyle şeyler anlamış değilim
beşiktaşın değerlerini burda kim karalıyo hepimiz üstümüze düşeni en iyi şekilde yapıyoruz

bu takım 6. 7.iken bile en iyi desteği verdik şimdi çarşıyı karalayan biz oluyoruz garip gerçekten
Allah kitap Beşiktaş

mdc

Alıntı yapılan: sercansss - Eylül 14, 2007, 16:20:33
bu yazının sitenin girişindeki yazıyla alakası yok sadece kendi içimizdeki olayı yanlış algılayan ve bir anda carşı karşıtı olan beşiktaşlı abilerime kardeşlerime yazılmış ufak bi hatırlatma uyarma sağduyulu olma cağrısı...

çarşı karşıtı kimmiş
Deyiver hele
HAYATTA BEŞİKTAŞ