Ana Menü

Rico Paşa'ya çok özel görev

Başlatan kofani, Eylül 09, 2007, 13:15:45

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kofani

Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Ümraniye Tesisleri'nde Siyah-Beyazlı takımın orta sahadaki yıldız oyuncusuyla özel bir görüşme yaptı

Beşiktaş'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Ricardinho, özellikle Avrupa arenasında oynanacak maçlarda maestro görevini üstlenecek. Sambacı ile özel bir görüşme yapan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın "Sen bize böyle maçlarda lazımsın. Zorlu mücadelelerde tecrübelerini arkadaşlarınla paylaşmanı istiyorum. Hem takımın beyni olacaksın hem de ağabeylik yapacaksın. Seni bunun için aldık" sözleriyle oyuncusunu motive ettiği öğrenildi.
Rengi Kaçtı Yaşamın...

2 dia 2 muerto

Non Mollare Mai

edit

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

noumAyberk

carsi52

Güveniyoruz sana Rico Paşa.Yüzümüzü kara çıkartma :)
Bölünür senin için uykular!

Alves

paşa benim güvenimi sarstı yavaş hareket etmesi öldürüyor beni
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

alper_1903

Pasa miz iyi
bakarsaniz alex hic kosmuyo ama rico bunu yapiyor ondan da yüzde 90 kapasiteyle oynasa yeter o bize avrupadada en cok güvenecegimiz oyuncu ricardinho ricardinho oley oley oleyyy
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

eyup1903

sergen in geçen şampiyonlar liginde yaptıklarını bekliyoruz senden rico paşa

gül1903bjk

ya ben bu sene rico paşaya çok güveniyordum ama en başta bi umut kırıklığı oldu ama genede

OLEY OLEY OLEEEEEEEEEEEY
RİCARDİNHO RİCARDİNHO

erdibatmaz

rico paşa bir görev adamı artık bu görevi de yerine getirsin elinden geleni yapsın hiç değilse
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

SAHIN--

ya çıksın oynasın gol attırsın hatta atsın.. illaki hocanın özel konuşmasımı lazım ya. adamın yapması gereken çıkıp en iyi şekilde oynamak zaten. onun için para alıyor ya.

erdinc1926

rico,rico gibi oynasa muhteşem olur
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ayfat1903

bence bize bi on numara lazım ne rico nede delgado bizim işimizi görmez

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi