Ana Menü

Vali Güler'den sorusturma ile ilgili önemli aciklama

Başlatan [KralKartal], Eylül 07, 2007, 22:44:31

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

İstanbul Valisi Muammer Güler, Ferdi Arslan'ın neden öldürüldüğünü açıkladı.7 Eylül 2007 22:31İstanbul Valisi Muammer Güler, Beşiktaş-Kayserispor maçının ardından çıkan kavgada Çarşı grubu mensubu Ferdi Arslan'ın ölümü ile ilgili olarak, "Mesele bazı gruplara bedava bilet verilmesi" dedi ve ekledi: "Olayın failleri ile ilgili elimizde kimlik bilgileri var"..

12 ciltlik Türk Dünyası Kültür Atlası'nın Caferağa Medresesi'ndeki tanıtım toplantısına katılan Vali Güler, toplantının ardından soruları yanıtladı.

Beşiktaş - Kayserispor maçının ardından çıkan kavgada Çarşı mensubu Ferdi Arslan'ın ölümünden duydukları üzüntüyü dile getiren Güler, "Olay adli bir olay şekilde bize intikal etmiştir. Olaylar ile ilgili ortaya atılan iddialar resmileştirilmiş ve belgeye dayandırılmış şeyler değil. İstanbul polisi bu olaya karışan kişileri yakalayacak. En kısa zamanda da yakalanacağını umuyorum çünkü olayın failleri ile ilgili elimizde olaya karışanların kimlik bilgileri var. Adli mercilerin yapacakları çalışma sonucunda bu iddiaların doğru olup olmayacağı ortaya çıkacak" diye konuştu.

BEDAVA BİLET MESELESİ

Sporda şiddetin önlenmesi ile ilgili bir yasanın varlığına dikkat çeken Güler, olayla ilgili olarak bedava bilet meselesine değindi. Güler, "Bu rant başka şiddet olaylarını körükleyen bir olgu yaratıyor. Ve orada bir gruplaşma yaratılıyor ve şiddet ile düzensizlik sağlanabiliyor. Ben kulüplerinizin böyle bir yalnış yapmayacağını umuyorum. Rant kapılarının kesilmesi lazım. Cebinden para vererek, sorumluluk içinde oraya girmek başka, rant elde ederek organize suç şebekesine dönüşmesi başka" şeklinde konuştu.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BjKli_10-ur

Sensiz geçen günlerin ...

ulukartal

17 yaşındaki beşiktaşlı bi kardeşimizi kendisini eleştirdi die hapse yolladığı için bu adamı tanımıyorum...muammer güler benide hapse atsana [kufur otomatik editlenmistir] ç.

Delirdik

Alıntı yapılan: ulukartal - Eylül 08, 2007, 00:48:41
17 yaşındaki beşiktaşlı bi kardeşimizi kendisini eleştirdi die hapse yolladığı için bu adamı tanımıyorum...

bunu biLip, söyLeyip üstüne yaptığına bak ?
seviLsede seviLmesede 'vaLi' makamına sahiptir sonuçta.

kelimelerinize özen gösteriniz. (kendiniz için)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

SercanBjk

Vali makamına sahip diye dün Alen abinin yaptığı açıklamanın zıttını yapmamalıdır. Madem suçlular belli kimlikleri ortada bulunsun o zaman. He kaçıyorlar demesinler dün bu iç hesaplaşma bilet olayında adı geçen herkes Beşiktaş meydanındaydı.! İnönü'ye münferit giren Fenerbahçeli'leri unutmadık Vali Bey!!!

ÇARŞI ULAN !!!

allen ıverson

Bu ne ulan herkez çarşı sallamaya başlamış anlamadım başka kluplere bakmıyo mu?bilet olaylarında gen fenerlilerle,esenler birbirini bıçakladı trübünde nerdeydi vali gözaltı oldu mu?Beşiktaş olunca herkez bi saldırıyo ÇARŞI ulan!!!

SercanBjk

Kralcarsi yönetiminden olsam kralcarsi.com yazısının carsi yazan bölümünü değişik bir sitilde yazarım. Şu an isim değiştirmek değil böyle bir destek gerek.

matias_emilio

siteye ilk mesajımdır

siteye dün kayıt oldum sağa sola eski yeni topiclere bir göz gezdireyim dedim ne ayaktır anlıyamadım ADMİN BEYFENDİ ASLI ASTARI BULUNMUYAN ÇARŞI KARALAMA HABERLERİNİ BİLE BİRİNCİ AĞIZDAN BURAYA AKTARMIŞ bu konuda bayağı bi yetenekli gibi gözüküyo hazır kaos ortamı birde forza kapandıya vurun bakalım tokadı suratımıza doğru mu desem yoksa arkadan mı desem?

DeHSeT

Forza kapalı forzadan sonra beşiktaşın ve çarşının internetteki en büyük kalesi kralçarşıda biz yokuz diyor hadi hayırlısı bakalım :(

SIFO-MEHMET

Alıntı yapılan: SercanBjk - Eylül 08, 2007, 01:15:54
Vali makamına sahip diye dün Alen abinin yaptığı açıklamanın zıttını yapmamalıdır. Madem suçlular belli kimlikleri ortada bulunsun o zaman. He kaçıyorlar demesinler dün bu iç hesaplaşma bilet olayında adı geçen herkes Beşiktaş meydanındaydı.! İnönü'ye münferit giren Fenerbahçeli'leri unutmadık Vali Bey!!!

ÇARŞI ULAN !!!

Vali makamına sahip dediğin Devletin ve Cumhurbaşkanın İstanbuldaki temsilcisi renktaşım, koskoca vali
Alenin söylediklerine göremi hareket edecek? Vali Emniyetten gelen bilgilere göre konuşmuştur.
Ne yanlış yaparsa yapsın Vali Devlet demektir. Devletemi kafa tutacağız hemde ortada çok
sevdiğimiz bir Beşiktaşlının öldürülmesi varken. Önce insan canı gelir.

Lütfen burda konuşurken tutarlı konuşalım. Unutmayınki bu siteleri poliste,basında takip ediyor.

SIFO-MEHMET

Alıntı yapılan: allen ıverson - Eylül 08, 2007, 01:53:09
Bu ne ulan herkez çarşı sallamaya başlamış anlamadım başka kluplere bakmıyo mu?bilet olaylarında gen fenerlilerle,esenler birbirini bıçakladı trübünde nerdeydi vali gözaltı oldu mu?Beşiktaş olunca herkez bi saldırıyo ÇARŞI ulan!!!

haklısın bu febe yada gese olayı değil, Türkiyede insan ölmedikçe medya gündeme getirmez.
Geçen seneki genç fenerliler-esenliler kavgasında insan ölseydi febe tribünlerinde kimse kalmazdı.

allen ıverson

ŞİFO_MEHMET
Bana laf çakmışsında kimse adam öldürülmesine basite indirgemiyor,vali ilk başta bi siyahi bi arkadaş öldürülmüüş taksimde güvenlik güçleri tarafından 17 gün sonra açıklama yapıyo ama bu beşiktaş olunca maşallah hemen açıklamalar geliyo..2.söylemek istedigim biri cinayet işlemisse yakalanır cezasını çeker devletin kurumları var...Kimse Çarşı grubunu organize suş örgütü gibi gösteremez ÇARŞI ALAYINA GİDER.......

SIFO-MEHMET

Alıntı yapılan: allen ıverson - Eylül 08, 2007, 17:08:38
ŞİFO_MEHMET
Bana laf çakmışsında kimse adam öldürülmesine basite indirgemiyor,vali ilk başta bi siyahi bi arkadaş öldürülmüüş taksimde güvenlik güçleri tarafından 17 gün sonra açıklama yapıyo ama bu beşiktaş olunca maşallah hemen açıklamalar geliyo..2.söylemek istedigim biri cinayet işlemisse yakalanır cezasını çeker devletin kurumları var...Kimse Çarşı grubunu organize suş örgütü gibi gösteremez ÇARŞI ALAYINA GİDER.......

Sana laf çakmadım haklısın dedim. Beşiktaş ve Çarşı çok popüler. Taksimde öldürülen bir afrikalı ile koskoca Çarşı ve Beşiktaş bir mi?

Ama dediğin gibi medya sağolsun, olayı başka yöne çekiyor. Cinayeti işleyenlerin kimlikleri üzerine gidilecek yerde Beşiktaş üzerine gidiliyor.

MEdya önce cinayeti işleyen kişilerin hayatını araştırsın. Dünyanın heryerinde önce Katil mercek altına alınır.

allen ıverson

Şimdi anlaştık bende senin gibi düşünüyorum zaten bi cana kıyılmış suçlusu kimse gereken ceza'yı alıcaktır zaten,devamlı bi ÇARŞI  suçlaması yapılıyo bu beni çok sinirlendiriyo insanlar açıklama yapıyo inanmıyolar falan kendi içimizden bahsediyorum düne kadar çarşı'lıyız diiyenler şimdi bi karalama kampanyasının içindeler bu çok üzücü Çarşı bi ruhtur 20 kişinin degil yada sadece beşiktaş semtinin degil herkezin sahip çıkması gerekiyo.....

keskinli

türkiyenin her kulübünde,hatta 3.lig takimlarinda bile bedava bilet ranti oldugundan süphesi olan varmi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin