Ana Menü

Kartalhaberler ve çArşı.!!!

Başlatan SercanBjk, Eylül 06, 2007, 21:41:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Malumunuz kartalhabercom ve net adlı iki tane site var. Daha önce kartalhaber.com un ne kadar kolpa yalancı üç kağıtçı bir site olduğunu gördük. Bunun eleştirilerini yaptık kartalhaber.net de buna ayak udurmaya başladı. Bu iki site Alen abinin açıklamasından öceki çıkan olayları karışıklığı büyük bir zevkle herkesten önce duyururken,bu günkü birleşimci ve çArşı'nın yeniden bütünleşmesini sağlayacak açıklamayı henüz gündemine taşımadılar. Haberimiz yok demesinler diğer olayları herkesten nce bu siteler duyuruyordu. Kartalhaber.com sitesinin sahibinin antu.com da yazan fenerli bir sahtekar olduğunu da belirtmek isterim.

Herkes aklını başına alsın,kralcarsi.com yönetiminede kararını gözden geçirmesi gerektiğini söylüyorum. Yönetimi eleştire bilirsiniz ama üç dört kişiden dolayı,koskoca çArşı ya mal edip çArşı'yı suçlu göstererekten milletin istediğini yapmayın. Bu haber şimdi her yerde çıkar normaldir çünkü herkesi çArşı dan soğutmak istiyorlar. Çarşı Beşiktaş'ın son kalesidir çArşı'nın olmadığı bir ortamda herkes Beşiktaş'ın üstüne daha rahat gelebilecektir. Bunlar kimdir kolpa basın başta olmak üzere medya onun için tekrar diyorumki çArşı'yı sahiplenelim.

Emin olun olay çArşı içinde olsa ve Alen abi suçlu olsaydı Ferdi abinin aynı evi paylaştığı Harun abi ve Cenk abi bu günkü toplantıda yan yana olmazlardı. Çarşı kaldığı yerden deevam ediyor,belki aralarında üç beş kişi suçlu ama onlarda ayıklanacaklardır. Üç beş kişi çArşı'yı kapsamaz çArşı büyük bir kitledir.

csezen1985

[KralKartal]

Emin olun olay çArşı içinde olsa ve Alen abi suçlu olsaydı Ferdi abinin aynı evi paylaştığı Harun abi ve Cenk abi bu günkü toplantıda yan yana olmazlardı...

BENCE YAN YANA OLURLAR...NIYE OLMASIN??? ARKADAS ARKADASI VURUYORSA YAN YANADA OLABILIRLER..
BUNUN ORNEKLERI GECMIS YILLARDADA YASANDI..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

yunushoca

freedom forever

Artık aklım ermio , bizi bu hale getirenlerin allah belasını versin
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

SercanBjk

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Eylül 07, 2007, 00:00:26
Emin olun olay çArşı içinde olsa ve Alen abi suçlu olsaydı Ferdi abinin aynı evi paylaştığı Harun abi ve Cenk abi bu günkü toplantıda yan yana olmazlardı...

BENCE YAN YANA OLURLAR...NIYE OLMASIN??? ARKADAS ARKADASI VURUYORSA YAN YANADA OLABILIRLER..
BUNUN ORNEKLERI GECMIS YILLARDADA YASANDI..

Arkadaşın arkadaşı vurmasının çArşı ya bi bağlantısı yoktur. Arada bi rant varsa rant için para için vuruluyorsa Ferdi Abinin arkadaşları yanında olmazdı. Vuran Alen değil Alpay ayrıca Alen'nin yinede olayda parmağı olsa yan yanan Alen'le beraber tv karşısına çıkmazlardı.

[KralKartal]

ALEN sadece amigodur... ALPAY dedigimiz abide, CARSINIn kurucularindandir
ve en eski isimlerdendir... burda ALEN= CARSI degildir..

Alenden cok daha onemli isimler vardir, sadece alen abi ön planda oldugu icin
herkes ALENI CARSININ baskani saniyor sanirim...yada alen ne derse o olur diye
saniyorlar... yok oyle birsey...

son yillarda YILMAZ baskandan sonra ( CARSIDAN atildi !? neden? arastirin)
bu sorumlulugu AYHAN abi basta olmak uzere, SARI, SEVSEK Ali, Deve erol gibi
isimler ustlendi.... Alen abi ise daha cok medyatik oldugu icin, herkes sadece ALENI bilir
ALENI tek soz sahibi sanarlar

Agabey

dostum sende yanlış biliyorsun yılmaz neden atıldı diyecem yılmaz atılmadı bunu unutma yılmaz yolunu buldu eminiyete verdi dilekceyi bırakıyorum diye bu yoldan ayrıldı ozmandır bu zman maclara gelmiyor bunu untmayın.
dünkü acıklamaya gelince Alenin bir sucu yoktur yok bu kadar kişi yanyna acıklama yapmaz okadar basit herkez birşeyler sallıyor ortada millet utapyalar üretiyor iyiki mac yok inönüde 3-4 hafta oratalık biraz sakinleşir.
ÇARŞI ne kimse bozabiliri ne kimse dağıtabilir birileri kurmuş olabilir ama onları yurureten yeşillendirenler 10-15-20 kişi değil sen ben o biz siz onlar.....

[KralKartal]

Alen abiyi veya kimseyi suclayan yok sanirim..

Yilmaz abiye gelince... Evet AYRILMAK zorunda kaldi, yani atildi, nedenlerini ben biliyorum...
maclarada geliyor, fakat CARSI ile alakasi eskisi gibi yok.....
Yani nedenlerini aciklamak gerekmiyor....gereksiz....

SercanBjk

Sonuç itibariyle bu münferit bi olaydır. Çarşı üç beş kişi değildir büyük bir kitledir. Çarşı'nın önde gelenlerinden ALpay yine çArşı'nın önde gelenlerinden Ferdi'yi vurduysa bunu bütün çArşı'ya mal edemezsiniz. Çünkü onlar ve en yakın arkadaşları çArşı'nın içindeki insanlar. Dün toplantıda odluğu gibi sorun yok kaldığımız yerden devam ediyoruz.

ktübjk1903

kolpasın kartalhaber.com besiktasın asıl dusmanları sızlersınız..
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

Çarşı

Beşiktaşımız fulya projesi ile sağlam geliyor,Beşiktaş futbol takımı gelecek vaad ediyor ve çok sağlam geliyor,Beşiktaş taraftarı kolpa dediği medyaya inanıyor yıllardır ap açık ortada olan şeyleri yeni yeni öğreniyor ve bundan dolayı başkalarını suçluyor Beşiktaş taraftarı çok safça dağılıyor yani eskinin tam tersi 15 yıl şampiyon olmayan takımın 45 bin seyircisi çok rahat şampiyon olabilecek bir takımın 30 bin seyircisi ve onlarda dağınık arkadaşlar oyuna gelmeyin olaylara hemen atlamayın bırakın biraz bekleyin sabredin neyin ne olduğunu görün olaylara bu kadar anlamadan bilmeden atlamak anormal bir olay ve bende bunu görünce korkup bunları yazmak istedim. Maşallah kriminal ekibin çözemediğini sitemizde çözen üyeler gördüm bir ara kendi kendilerine yorumlar vs. arkadaşlar sabredin bekleyin zararla oturmayın. Şu an yapacağınız tek şey Sabretmek ve Beşiktaşımızı deliler gibi desteklemek bırakın aleni,ayhanı,sarıyı,deveyi...  Hepimiz Beşiktaş taraftarıyız herkes maçına gitsin bağırsın Beşiktaşımızı desteklesin oyunlara gelmeyin gerekirse inönüyue münferit gidin ama staddaki koroyu ve ortamı bozmandan Beşiktaşlılığımıza devam edelim gerisi hikaye.

kolpafb

Bence'de herşeyi ÇARŞI'ya mal etmeyelim.Dünyanın bizi örnek aldığı bu dönemde bizi düşürmeye çalışanlar zevkten dört köşe oluyorlar tepkimiz ÇARŞI'YA değil basına olucak.Beşiktaş2ta herkesin sözü geçer Biz birbütünüz kişite bağlı bir grup değiliz ztn öle olsaydık 25 senedir KRAL OLMAZDIK adı üstünde kralcarsi.com ÇARŞI BİTMEZ BASIN TRAŞ KRAL BEŞİKTAŞ
Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

sentinel

arkdaslar ben hatayda oturuyorum bikere bile stada gelmek naip olmadı hep hayal etim hep istedim...biz arkdaslar arasında konusyoruz neden besiktasın mekemmel oldugu neden besiktasımızın diger rakipleri ezip gececegini anladıkları zaman böyle olaylar oluyo ben ferdi arslanı tanımam dogal olarak ama allah rahmet eylesin üstümüzde oyunlar oynanıyo yemin ederim icerden bölemediler taraftarı bölmeye çalışıyolar. bi düşünüyorum haberlerre bakıyorum direk ÇARŞI DA ölüm ÇARŞI BİRBİRİNİ Öldürüyor falan arkadaslar neden fener bahce olayında silahlı olayda bukadar büyütmediler neden bizim üstümüze geliyolar bazı yerlerde okudum aleni sucluyolar ya biz uzakta olan insanlarız biz dualarımızla destekliyoruz beşiktaşımızı bu....bizleri bölmelerine izin vermeyelim
Dark TranquilliTy

DeHSeT

Ah OPTİK BAŞKAN AH senin değerini bir kez daha yeniden anladım