Ana Menü

Uğursuz martı!

Başlatan akbaba71, Eylül 02, 2007, 11:07:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

2.9.2007

Taraftar önce suçlu olarak 70. dakika dolaylarında sahaya inen yorgun martı Jonathan'ı suçlu ilan etmişti. Onlara göre gol atamamanın sorumlusu bu martı idi. 83. dakikada martı stadı terk ettiğinde bir grup ardından bağrıyordu; 'Defol uğursuz!'...
Oysa herşey çok iyi başlamıştı. Tribünde hop oturup hop kalkıyorduk. Öyle ki her zaman durduğumuz kapalı üst öndeki yerimizi işgal etmiş 7-8 tane sevimli yumurcak bile yerlerinde duramıyorlardı. Kayserispor, maçı önce bir kez ilk yarının sonlarına doğru dengeye getirdi. İkinci devrede de 60'tan sonra özellikle Ragıp'ın üst düzey performansıyla oyunu orta sahada kilitledi. Maç bittiğinde dışarı akan taraftar bu kez suçluyu değiştirmişti. Martı değil, ayağına hakim iki oyuncu Ricardinho ve Delgado'nun sahada olmayışına bağlıyordu beraberliği. Biri yarı öfkeli, yarı alaycı bir tonla İbrahim Akın ve Mehmet Yozgatlı için 'Yaa biri top istobunu bilmiyor, diğeri müdafanın içinde saklanıyor. Bunlardan topçu mu olur?' dedi. Bu beraberlik Beşiktaş'taki arızaları görmek bakımından faydalı oldu elbette. Yine de Türkiye'deki yetersiz yerli teknik adamlar deposundan ayrı olarak Ertuğrul Sağlam ve Tolunay Kafkas gibi, iki genç ve ne yaptığını bilen insanın takımlarını izlemek keyifliydi.
Evet, maç Beşiktaşlı taraftarların istediği gibi bitmedi ama ben, maçın büyük bölümünde çok heyecanlandım. Yine de Toledo gibi oyunu rölantiye almak için olur olmaz kendini yere bırakan ve futbol izlemek isteyen insanların keyfini kaçıran futbolculardan çok hazcetmediğimi -ki Toledo da çok iyiydi- bu vesileyle de belirtmiş olayım.

Cem Dizdar 
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Cem Abi ' de Martıyı işledi :)
İlginç !..
Yani suçlu Martı, teknik heyet değil !!..

.FŞ

ugur24

bu başlıkla yazı yazması komik olmuş.. ;D ben güçlü kayseri karşısında aldığımız beraberlik nedeni ile üzgün değilim..

Delirdik

o adam kendini geLen her darbede yere atınca çok istedim bu maçı kazanmayı
çokta sinir oLdum. oynamak istemeyen, süreyi yemek isteyen çıkmasın arkadaş sahaya
oyunu Hiç etmeye ne hakLarı var.. adını da koymuşLar 'profesyoneLLik' pehh!
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Simurg

saçma ya martı mı oynayacaktı maçtada martı suçlu oluyor :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CHEm !

tam da bizim atakta dolaştı ya :)
Allah kitap Beşiktaş

baha

harbiden beyler uğursuzmuş ya hayvan kalenin oradan ayrılmadı

erdibatmaz

adı jonathan mı şimdi martının

e güzeeel
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

SercanBjk

Ama bayağı bi komik olaydı :D Higuain oyuna girdi bi baktı martı geliyo ne olduğunu şaşırdı :D

kofani

martılar hep uğursuz olur zati.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...