Ana Menü

Taraftar ve lig tvmaç

Başlatan BJK_06, Eylül 01, 2007, 23:47:30

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_06

maç boyunca sadece spikeri dinledik..taraftar sesini kısan zihniyeti daha neden tam anlamıyla pretosto etmiyoruz anlamışda degilim..

daha öncede kısarlardı ama maçın 7 dakkasından sonra sesi kısıp 94 dakkaya yaymak nasıl bir yayın politisıdır oda ayrı bir konu

mdc

Birilerini rahatsız ediyor olmasın sakın ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

husoeagle

yönetimin son günlerde d smart ile olan ilişkileri yüzünden olabilir
hoş d smart tan öncede aynı durum vardı ama şimdi dahada artacak sanırım

freedom forever

Bizi bilen bilio :D kimseye kendimizi ıspatlamak zorunda değiliz isterlerse sesi kapatsınlar fark yapmaz
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Delirdik

Alıntı yapılan: freedom forever - Eylül 02, 2007, 01:07:07
Bizi bilen bilio :D kimseye kendimizi ıspatlamak zorunda değiliz isterlerse sesi kapatsınlar fark yapmaz

fark yapar.
Ben tvyi açınca spikeri değiL statı dinLiyorum, kuLağım orada hep

hatta mümkünsü spikerde oLmasın!
sanki özürLüyüz biz; sahada kimde top, neLer oLuyor anLayamıyoruz da biri anLatıyor bize ;D

sadece tribün sesi veriLse ne güzeL oLurdu be (: (aşırı fantezi oLdu)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

allen ıverson

Lig tv böyle şeyler yapmasına anlam vermeiyorum kötü tezeruhat olsa kıs ama inönüde uzun sürelerdir böle bişe olmuyor...Bizi bi çekemezlik var anlamadım gitti alayına karşıyız belki ondan ;D

eRe

ben maca gıdemıyorum ancak evımde son ses tv yı acıp o ambıanstan ufakta olsa bır ses ıstıyorum evımde tezahuratlara evde katılmak bende ıstıyorum
dun ole bır yayın yapıldı kı bı ara sesı kapadılar sanırım spıkerın mıkrafona gelen az bı tezahurat duyuldu bu tamemen terbıyesızlık
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

osi_bjk

Alıntı yapılan: bLack - Eylül 02, 2007, 01:52:29
Ben tvyi açınca spikeri değiL statı dinLiyorum, kuLağım orada hep

benimde aynı şekilde
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

MeLo

Bu kısmanın anlamı ne ya ?
Ne kadar saçma birşey.
Birisi buna dur demeLi.
Futbolun güzelliği taraftar ve söylediği tezahüratlardır.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

BJK_06

keseceksin kablolarını...yayınını engelleyeceksin..beşiktaşlılarda bir olup lig tv paketlerini iade ettimi bak nasıl düzeliyorlar

allen ıverson

Traftar olarak stadtta lig tv protesto eden besteler yapmalıyız gerçi onunda sesini kısarlar...

black_eagle_sefa

bu konuyu açan arkadaşa canı gönülden teşekkür ediyorum kayseri maçına gidemedim ve tv den izledim izlemez olaydım lig tv nin mac basından sonuna kadar kulagını cınlattım allah belanızı versin bee...paranız neyse biz verelim şeklinizi değiştirmeyin kepaze herifler bankonotlar önünde eğiliceğinize aynaya bakında kendinizden utanın boynunuzu bükün bee... :oklava :oklava :oklava
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

BjKli_10-ur

Zürih maçını da Kayseriyide aynı kahvede izledim ama arada büyük bi fark vardı hadi bi ara anladım hakeme edilen küfrlerden kısıldı ama bu kadar da olmaz ki!
Sensiz geçen günlerin ...

SercanBjk

Bunu karakartal forumda Alen söylemişti ama hala devam ediyor. Yönetimin bir tepki koyması lazım ama yönetiminden bu durumdan haberdar odluğunu bilmiyoruz. Mailler atarak telefonlar açarak bu konuda yönetimi harekete geçirmemiz lazım. Yayıncı kuruluş öyle kafasına göre takılamaz bu ligin sahibi takımalardır herkese eşit olmak zorundalar.