Ana Menü

Serdar'ın idolü: Sergen Yalçın

Başlatan eRe, Eylül 01, 2007, 13:34:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Bu sezon ortaya koyduğu performans ile Ertuğrul Sağlam'ın gözdeleri arasına giren Serdar Özkan, Sergen Yalçın'ı örnek aldığını söyledi. Genç yıldız, "Sergen ağabeyin özellikle topla birlikteyken nasıl oynadığını büyük hayranlıkla izlerdim. Hayatımda futbol yeteneği olarak örnek aldığım tek isim olduğunu söyleyebilirim. Kimsenin özel yaşamı beni ilgilendirmez" diye konuştu.

Özel programı var

Fizik olarak yetersiz olduğunu kabul eden Serdar Özkan, "Hocalarım bana özel bir programı hazırladı. Şimdi bu programa harfiyen uyuyorum. Sahada Sergen ağabey gibi olmak istiyorum. Eksiklerimi biliyorum ve çalışmalarımı aksatmıyorum. Daha önce kiralık olarak Beşiktaş'tan ayrılmak zorunda kalmıştım. Şimdi hedefim bu takımda kalıcı olabilmek" ifadesini kullandı.

Kaynak : Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

2 dia 2 muerto

Saha içinde Sergen olmak istiyorsan hem kendi açından iyi olur hemde bizim açımızdan .

.FŞ

carsi52

Saha içinde sergen oL ama saha dışında sergen oLma.
Bölünür senin için uykular!

ugur24

türkiye'nin gelmiş geçmiş sayılı oyuncularından birisidir sergen..allah örnek aldığın bu yolda önünü açık eder inşallah..

mdc

Niye Sergen Yalçın olacaksın ki ?
Serder Özkan olarak ondan daha üstün ol.
Ki bu gidişle Sergen'i geçeceğini düşünüyorum.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

asil1903

valla bu çocuğu izlemek büyük keyif... sergen yeteneklerinin farkında olamadığı için hakettiği yerde olamadı... ama inşallah bu çocuk sergen gibi olmaz ve hakettiği yerde olur...

SercanBjk

Saha içinde ol ama saha dışında sakın olma :D