Ana Menü

Liverpool 'Çarşı'!

Başlatan akbaba71, Eylül 01, 2007, 10:16:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Kartal'ın rakibi Liverpool ile Beşiktaşlı taraftarlar arasında büyük benzerlikleri var.
1.9.2007

Beşiktaş, geçen sezonki Tottenham karşısında futboluyla değil tribün şovuyla Avrupa'nın dikkatini çekmişti. 132 desibellik rekoru elinde bulunduran Siyah-Beyazlı taraftarlar, yine tribünleriyle ünlü olan Liverpool'un rakibi oldu. Verdikleri büyük desteğin yanı sıra sosyal mesajlar da veren Çarşı grubu gibi, Liverpool'un Kop tribünü de sadece futbolla ilgilenmiyor. Pankartlarla rakiplerine esprili göndermeler yapan Kırmızılar, 2005 Şampiyonlar Ligi Finali nedeniyle İstanbul'a da büyük sempati duyuyor. İngilizler'in yanı sıra, Marsilya tribünleri de Avrupa'nın en ateşli taraftarları arasında gösteriliyor.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kartalizmatik

hep liverpool gelsin diye dua ettim ve geldi taraftarlık nasıl olurmuş görecekler inönüde
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

TurkishTank

evet buyuk takim... destegin ne oldugunu gorjekler...benim burda bi ingiliz takim arkadasim var..."bitiiniz oglum" diyo...tamam diyom..istersen sana bi kac youtube video gondereyim carsi'la ilgili...falan filan...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

ugur24

şampiyonlar ligi'ne sürekli katılamadığımız için taraftarımızın büyüklüğünden haberleri yoktur onların..
avrupa'nın en iyi taraftarı olarak gösterilen liverpool taraftarına kimin büyük olduğunu istanbul'da gösteririz..

TurkishTank

buyuk baliklarin ligindesniz diyo..burda hakem'e rusvet gec miyor diyo:) girgir olsun diye:) bende gorujez diyom...daha ne diyim..biz bunlarin yaninda kucuguz:)

ama her ne olursa olsun umitliyim...liverpool'u inonude yencez:)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

+SteNt

Yenemesek bile ÇARŞI liverpoollu taraftarları yenicek!!

hAlil21

Alıntı yapılan: +SteNt - Eylül 01, 2007, 11:31:46

Siz şimdiden mağlubiyeti Liverpool ismi altında kalarak kabul etmişsiniz.

Biz inanmalıyız ki topçularımız da inansın ve bu maçı alsın tıpkı chelsea ve barça maçlarında olduğu gibi..

You will never walk again diyeceksiniz...okadar..

http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

isyankar_ÇARŞI

gel bakalım gel bakalım inönüye gel bakalım delikanlı kim erkek kim inönüye gelde gör bakalım
duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

eRe

o gun gercek buyuyu herkes gorucek
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

2 dia 2 muerto

Ben daha bu hafta ŞL maçlarını izledim !..
Alen abinin dediği gibi resmen tenis maçı izliyorlar .
Top nereye giderse kafa o tarafa dönüyor !..
Bizim takımımız Avrupada bu sene iş yaparsa taraftarımızın adı bir o kadar büyüyecektir .
Bunu beraber yapmalıyız .
Gerisi traş !..

.FŞ

melankolizm

Alıntı yapılan: hAlil21 - Eylül 01, 2007, 12:45:34
Alıntı yapılan: +SteNt - Eylül 01, 2007, 11:31:46

You will never walk again diyeceksiniz...okadar..

you'll never walk again  :boks  :ehehe

carsi52

İnönüde liverpoolu yenicez inşaallah.Hem sahada hem tribünde.
Bölünür senin için uykular!

asil1903

biz barcayı inönüde chelsea yi ingilterede yenmişiz elbet liverpoolu da yeneriz... taraftar konusuna girmeye gerek bile görmüyorum... onlar gelecekler ve görecekler...

Kartalizmatik

fikstür de çok iyi arkadaşlar
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

cassa23

ırakı bombalamayın manchestere nükleer bomba atın ueuheuheuhuehuheuhe  güzel pankart açmışlar