Ana Menü

Bilesin Kartalım !

Başlatan kara kalem, Eylül 01, 2007, 01:12:30

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Daha sonraları yarınımızın ışığı olacağını bilmeden en saf duygularımız ile boyadık çocukluğumuzu Siyah'a, Beyaz'a ! En içten haykırışlarımızdı Başka büyüğün olmayışı. ''Top oynamaya'' diye kaçıp kahve önlerinde maç izlemeye çalışırken ilk yalanlarımızı attık.

Umudun anlamını dahi bilmezken en içten duygularımızla umut dersi vererek sorardık kahveden çıkan abilerimize maçın kaç-kaç bittiğini. Seni canlı izleyebilmekti ilk istediğimiz hediye. 'Hangi Takımlısın ?' diye arkadaşlarımıza ilk olarak seni sorduk, seni duymak istedik.

İçlerinden Siyah-Beyaz'ı, futbolcularımızı, BEŞİKTAŞ yazan kısımlarını ince eleyip, sıkı dokuyarak kesip duvarlara yapıştırmaktan ibaretti bizim için gazeteler. Belki diye başlayıp inşaallah dediğimiz cümlelere özne olarak ekledik seni.

Bugün dönüp baktığımı vakit; Her 'belki' dediğimiz de yarınımıza senden bi' parça katmışız. Her 'keşke' dediğimizde seni dünümüze bulamışız.

Küçüklükten beri inanmazdık EN BÜYÜK diyerek seni anlatmanın yeterli olacağına, hâlâ da anlatamadık. Bu gözümüzü kapkara bellemiş, beyazın kadar tertemiz sevdamıza hâlâ yakışı bi' sıfat bulamadık.  Hele bazen; Ulan sen de olmasaydın demek var ya, bilesin ki adama neler çektiriyor.

Sevdan AŞK'ın anlamını başka boyutlara çeker oldu, sana çarpan yüreklerin yarınları Siyah-Beyaz'larla doldu.

Küçükken abilerimizden seni dinlemek için can atardık sadece, bi' galibiyetin yeterdi yüzümüzü güldürmeye. Bi' mağlubiyetin yeterdi gözlerden yaş dökmeye.

Küçüklükten ne duyduksa sen kaldın aklımızda, o zamanlar ne yazdıksa sen kaldın defterlerimizin arasında, o zamanlar nasıl yakıyorsa hâlâ yüreğimizi yakıyor bu sevda.

Bilesin; Yelkovan senin aşkın ile ilerliyor. Bilesin; Yarınlarımızın rengi tıpkı dün ki gibi.

Bilesin Kartalım; Herkesin öğretmen olduğu çocukluk dönemlerinde ''Beşiktaşlı Futbolcu !'' olan bu yürekler, hep seninle birlikteler, seninle yaşıyorlar !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

mfemek

Yüreğine sağlık kardeşim güzel yazı
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

cinc

yaa bu yasıları yasmak için BEŞİKTASLILIK duygusunu yasamak hissetmek gerekio yaaa helal olsun baska ne denir ki!!! :alkis
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

hAlil21

Alıntı YapBilesin; Yelkovan senin aşkın ile ilerliyor. Bilesin; Yarınlarımızın rengi tıpkı dün ki gibi.

Hergün aynı heyecanlan uyanıp; ''ben bu günü dün yaşamıştım'' diyebilmektir hiç sıkılmadan..

Eyvallah Volkan..
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

ugur24

hayatımda beşiktaş'ın olmadığı bir anı düşünmek istemiyorum..ömrümü bu uğurda harcamaya çoktan hazırım..

keskinli

volkan sana kizmaya basladim artik ;)
belirli bi yastan sonra insan daha duygusal oluyor,gözlerimi yasarttin yine
yüregine saglik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

asil1903

bu yazıyı okuyunca aklıma barca yı inönüde 3-0 yendiğimizde havalara uçtuğum ve valerenga maçında 3-0dan 3-3 berabere kalıp yıkıldığım günler geldi... gerçekten öyle işlemiş ki içimize beşiktaş artık gündelik yaşamımız haline gelmiş... kardeşim bize bu duyguları bir sefer daha yaşattığın için teşekkürler..

Non Mollare Mai

Yüreğine sağlık volkan abi..
Yine o muhteşem yazılarından bir tanesini daha bizimle paylaştığın için teşekkürler..

Sevdim Seni Bir Kere
Başkasını Sevemem !
edit

Gülçin 1903

çok güseL oLmuş abi
saoL :)
beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

2 dia 2 muerto

osi_bjk

ellerine sağlık kardeş...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

besiktasdelisi1903

helal olsun kardeşim yüreğine sağlıkkk

MeLo

Ellerine,yüreğine sağLık !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

aguila della signora

çok güzel yazmışsın yüreğine sağlık...

(nick'ınden anladıgım kadarıyla volkan kaya galıba yazının sahıbı devam et kartal yurek bu yazılara herzaman takıp edıyorum tekrar yuregıne sağlık)

kara kalem

Estağfurullah, cidden mahcup oluyorum. Hepinize çok teşekkür ederim, sağ olasınız.
kalem sana akan, kara senin sevdan.