Ana Menü

Matias Delgado ' MatigoL ' Milli Takım Yolunda .

Başlatan 2 dia 2 muerto, Ağustos 30, 2007, 11:38:15

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

ya ugur sole bi durum var arjantin milli takimina 10 numara cagirman gerekiyor 2 veya 3 tane isim sayabilir misin?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Hep böyle devam ederse milli takım kapıları açılır diye düşünüyorum.
Bölünür senin için uykular!

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Eylül 01, 2007, 13:03:52
ya ugur sole bi durum var arjantin milli takimina 10 numara cagirman gerekiyor 2 veya 3 tane isim sayabilir misin?

Riquelme , D'alessandro ve MatigoL :)
Ama MatigoL yerine yıllanmış Veron 'u alır teknik direktör !..

.FŞ

ugur24

önümüzdeki yıllarda mutlaka kadroya alınır ama şu anda bunun için çok erken bence..

eRe

Alıntı yapılan: 2 dia 2 muerto - Eylül 01, 2007, 13:54:42
Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Eylül 01, 2007, 13:03:52

Riquelme , D'alessandro ve MatigoL :)
Ama MatigoL yerine yıllanmış Veron 'u alır teknik direktör !..

.FŞ

riquelme ve veron artik milli takima cagrilmiyorlar d'alessandro dusunulen ısım ancak yedegı de olmalı zaten ben delgadonun oynayacagını sanmıyorum sadece aday kadroda ısım bulabılır dıye dusunuyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

asil1903

benim aklıma rıdvan dilmenin delgado için yorumu geldi... bu adam ya çok iyi oynuyor ya çok kötü... ortası yok... ben de şu kanıya varıyorum... bu adam yeteneklerini sergilediği zaman çok iyi maç çıkarıyor... ama yetneklerini sergileyemediği maçta da çok kötü oynuyor... gerçekten ortası yok bunun.... evet zürih maçında iyiydi... inşallah bundan sonra her maçta böle oynar ve çok istediği milli takımda yerini alır... zaten eline böle fırsat geçtiyse bundan sonra bunun bilincinde olarak ona göre sahada mücadelesini verir..

MeLo

Diyorum ya istikrarLı oLsa Türkiye'de üstüne yok !
LincoLn falan hikaye !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...