Ana Menü

UEFA'dan Delgado yorumu

Başlatan akbaba71, Ağustos 30, 2007, 10:29:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

UEFA'dan Delgado yorumu
UEFA'nın resmi internet sitesi, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda dün Beşiktaş'ın, FC Zürih'i 2-0 mağlup ederek tur atlamasına geniş yer ayırdı.

UEFA, "Delgado sözünü yerine getirdiği" başlığıyla verdiği haberde, Matias Delgado'nun 11 dakika içinde attığı iki golle maçın kilidini kırdığını ve İsviçre şampiyonu karşısında Beşiktaş'ı Şampiyonlar Ligi'nde gruplara taşıdığını yazdı. UEFA, Beşiktaş'a gelmeden önce Basel'de 2.5 sezon geçiren Arjantinli futbolcunun, İsviçre Ligi'nde 2005/06 sezonunun son haftasında Zürih'in şampiyonluğu kazanmasına engel olamadığını ve İsviçre'den şampiyonlukla ayrılamadığını vurguladı. 24 yaşındaki futbolcu için bunun bir hayal kırıklığı olduğunu ifade eden UEFA, Delgado'nun İnönü'de gol atmaya söz verdiğini, hatta bundan da iyisini yaparak iki gol birden attığını yazdı.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

maverick

tebrikler " gelgago " (kızım delgado diyemiyor da:)
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

cassa23

Alıntı yapılan: maverick - Ağustos 30, 2007, 11:08:57
tebrikler " gelgago " (kızım delgado diyemiyor da:)

çok tatlı yaaaaaaaaaaa

noumAmokachi

Allah bağışlasın '' Gelgago'' diyen şahısı :D :D
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

cinc

'' gelgago'' güselmiş yaaa:D:D yawru kartal :D  aman abi annesi fln fenerliyse sakın kacırma  ortalık fenerli awcı dolu:D:D onlar yanmış güsel cocuklarıda yakacaklar!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...