Ana Menü

şampiyonlar liginde ne yaparız bu kadroyla??

Başlatan sabri/bhtr, Ağustos 29, 2007, 14:06:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sabri/bhtr

şampiyonlar liginde ne yaparız bu kadroyla??ewet dürüst olmak gerekirse bu kadroyla şampiyonlar liginde başarılı olmamız çok zor .diatta yerine sağlam bi adam alabilseydik belki bişeyler olabilirdi ama ben çok zor görüyorum

freedom forever

nie kadromuz gayet iyi bence iyi sonuçlara imza atacaktır bu kadro
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

sabri/bhtr

konya-kasımpaşa-g.antep hangi maçı rahat rahat seyrettik hap tek golle gelen galibiyet kısır bi oyun,tamam takım koşuyo falan ama nereye kadar böle ligdede patlycaz bu gidişle

Simurg

İnş. daha yeni yeni açılıyoruz
bekleyin GE-Lİ-YO-RUZ!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

sabri/bhtr

tamam geliyoruz da sağlam gelmek gerek ama türkiye için şöyle böyle şampiyonluğu kovalarız avrupa için yetersiz bi kadromuz var kabullenmek gerek

Adriano

Başarının yolu çok iyi savunma yapmaktan geçiyor.. Beşiktaş'ımızın defansı ŞL'de sert, katı defans başarılı bir grafik çizerse başarı gelir.. Gol yollarında Higuain'in forma girmesiyle, Bobo - Higuain arkalarından Delgado - Rico,
kanatlardan Serdar Özkan - Tello, ben şahsen basit hatalar yapmazsak iyi savunma yaparsa gruplardan bile çıkabileceğimizi düşünüyorum.. Beşiktaş zamanında Chelsea'yi de Barcelona'yı da yenmişti.. Herkes ozamanki maçlar oynanmadan Chelsea'yi, Barça'yı tarihi fark atacak cinsten abartarak gösteriyordu.. Futbolda hiçbirşey imkansız değildir.. Futbolda imkansız olan şey rakibi küçümseyerek maçı kazanman.. Biz hayırlısıyla bu akşam Zürich'i İnönü'de devireceğiz.. Ardından gruplarda dediğim gibi iyi savunma, yakaladıklarımızı iyi değerlendirme ve 90 dakika mücadeleci bir Beşiktaş'la bu GRUPLARDAN ÇIKARIZ ! Maçlar oynanılmadan kazanılmıyor.. Sahada 11 tane KARTAL mücadelesiyle, oyunuyla gruplardan çıkamasa bile Avrupa'da ismini sıkça duyurmaya devam edecektir.. İzleyelim ve görelim, bize düşen bu takımı sonuna kadar desteklemek..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

TurkishTank

ben sahsen gruplar'dan cikijagimiza inaniyom..kim cikarsa ciksin..bu zurich'i oyle yada boyle yencez...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Simurg

Çocuklar GÜVENİN
GÜVENİN çocuklar
Bu kupayı bizim için alıcaklar!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ugur24

beşiktaş bu sene şampiyonlar ligi kuralarında muhtemelen dördüncü değil üçüncü torbada yer alacak..
dördüncü torbadan gelecek olan takımdan en az dört puan alabilirsek ikinci tur zaten garanti olur..
ikinci tur ve ilerisi hakkında bir şey söylemek için çok erken..lig maçlarımız bu konuda bize fikir verecektir..

2 dia 2 muerto

2. tur ' a kalırsak çeyrek final kesin geliR !..

.FŞ

Adriano

Zürich'i elersek 2.Torba'dan girme ihtimalimiz yok mu ?
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ugur24

o kadarda değil ulan.. ;D daha üçüncü torbadan girme durumuda kesin değil aslında ama %90 diyebilirim.. ;)

akbaba71

Alıntı yapılan: AdRiAnOoO - Ağustos 29, 2007, 15:01:13
Zürich'i elersek 2.Torba'dan girme ihtimalimiz yok mu ?
malesef yok 3.torbadan giricez
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

sabri/bhtr

bu akşamı dahil zor görüyorum ben kaldıki şampiyonlar ligi daha kaliteli takımlar daha kalite topçular işimiz zor yani..