Ana Menü

Burak Cim Bom'a doğru mu?

Başlatan CHEm !, Ağustos 27, 2007, 23:05:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Bir yandan forvet arayıp, diğer yandan Necati'yi satmak isteyen G.Saray'ın, Antep maçında kadroya giremeyince "Gideceğim" diyen Beşiktaşlı Burak'a yöneldiği iddia edildi.

Transfer sezonunun bitimine bir hafta kala Turkcell Süper Lig'de büyük bomba... Bir yandan forvet arayıp, diğer yandan Necati'yi satmak isteyen G.Saray, Antep maçında kadroya giremeyince "Gideceğim" diyen Beşiktaşlı yıldıza yöneldi

BÜYÜKLER arasında sürpriz gelişme. Beşiktaş'ın G.Antep ile deplasmanda oynadığı karşılaşmada kadroya girmeyi beklerken, teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından tribüne gönderilen Burak Yılmaz "Eğer ben bu takımda oynayamayacaksam, sadece idmanlara çıkacaksam gitmek istiyorum" demesi G.Saray'ı harekete geçirdi. Teknik direktör Kalli'nin gözden çıkardığı Necati Ateş'i satmak isteyen sarı-kırmızılı yönetim Beşiktaş'a sürpriz bir teklif yaptı: Al Necati'yi ver Burak Yılmaz'ı. Cimbom, teklifini siyah-beyazlı kulübe sundu ve yanıt beklemeye başladı. Beşiktaş da kararı teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a bıraktı. Geçtiğimiz hafta Arjantinli golcü Higuain'i renklerine bağlayan Kartal buna rağmen Necati Ateş'e sıcak bakıyor

BURAK ASLAN'I İSTİYOR

G.SARAY'ın Burak konusunda harekete geçmesine neden olan gelişmeler ise G.Antep maçı sonrasında yaşandı. Sağlam'dan görev bekleyen Burak'ın bir anda tribüne gönderilmesine çok üzüldüğü ve menajerini arayarak "Bana kulüp bul. Burada şans bulamıyorum. Yeni transferler de yapıldı. Şimdi oynamam daha zor. Beşiktaş'tan ayrılmak istiyorum" demesiyle oldu. Durumdan haberdar olan Genel Menajer Sinan Engin'in de Burak'a "Sabırlı olmalısın. Genç bir futbolcusun ve çalışarak formayı kazanabilirsin. Biz senden çok şeyler bekliyoruz" diye sakinleştirdi. Tüm bunlara rağmen hafta içinde G.Saray'la Beşiktaş arasında bu büyük takasın gerçekleşme ihtimali var. İki futbolcu açısından da sorun yok. 2 büyük kulüp anlaşırsa transfer bitecek.

Vatan
Allah kitap Beşiktaş

SATUKBLADE

inşallah doığrudur ve gider çünkü artık bu saatten sonra düzelecek gibi değil

2 dia 2 muerto

Kaynak yazıLdımı diye bakıcaktım ki yazıLdı .
Yüzde 2040 baLon haber .
oLmasada gitmesini istemem !..

.FŞ

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

melankolizm

die-4-u

Adil Olunmalı;İbrahim Akın'a Verilen Şanslar Burak'a da Verilmeli..
1 Sezonda 22 Yaşındaki Futbolcu Silinemez

eRe

gıdecegım derse by by ancak belkı akıllanır dıye bı sure daha kullanılmalı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Alıntı yapılan: die-4-u - Ağustos 27, 2007, 23:44:25
Adil Olunmalı;İbrahim Akın'a Verilen Şanslar Burak'a da Verilmeli..
1 Sezonda 22 Yaşındaki Futbolcu Silinemez

ben futbolcu olmak istiyorum derse ve calisirsa basimizin üstünde yeri var
yok ben futboldan cok gece hayatini seviyorum derse,yolu acik olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Burakı gönderirlerse bırakıp kendileride gitsin!!!!!!!

husoeagle

necati ateşle takası saçma olur
bi farkları yok hem burak daha genç
kendine çeki düzen verirse tamamiyle futbola odaklanırsa necati ateş kimki yanında

akbaba71

Burak'a izin yok

Siyah - beyazlı yönetim, Burak Yılmaz'ın ayrılmasına izin vermedi. Beşiktaş'ın, genç oyuncu için nabız yoklayan Galatasaray Yönetimi'ne olumsuz yanıt verdiği belirtildi. Gaziantepspor maçının kadrosunda yer almayan Burak'ın ilk etapta takımdan ayrılmak istediği fakat Sinan Engin ile bu oyuncu arasında geçen görüşmenin ardından yıldız futbolcunun bu kararından vazgeçtiği vurgulandı.
kaynak:milliyet
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

ya aklına gıtmeyı alan bı adam havlu atmıs demektır
havlu attıktan sonra da kendını toparlaması zor
benım anlamadıgım nıye savasmak yerıne kacmayı tercıh edıyor daha genc ve turkıyede kı en buyuk kluplerden bırınde bunun daha asırısı olamaz zaten
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Burak Yılmaz Galatasaraya giderse çok pişman oLuruz.Gitmesin yada kiraya verilsin.
Bölünür senin için uykular!

MeLo

Bu haberden bi şe çıkmaz.
Burak'ı bırakmazlar.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

alper_1903

Burak Kalmali ama adam edilmeli Sinan Engin tarafindan
sabir kalmiyor cünkü herkes onun neler yapabilecegini biliyor ama o bunu sahaya yansitmadigindan herkes sinirleniyor
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...