Ana Menü

Sinan Engin:'Mehmet YıLdız Transferini ŞimdiLik Askıya Aldık !..'

Başlatan 2 dia 2 muerto, Ağustos 27, 2007, 22:04:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

"Mehmet Yıldız'ı askıya aldık"
Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, Sivassporlu Mehmet Yıldız ile ilgilendiklerini ancak bu transferi kulübünün istediği yüksek bonservis nedeniyle askıya aldıklarını söyledi.

Engin, siyah beyazlı takımın bu akşam gerçekleştirdiği antrenmanda basın mensuplarıyla yaptığı sohbette Sivasspor'un başarılı golcüsü Mehmet Yıldız ile ilgililendiklerini belirterek, "Mehmet Yıldız birara gündemimize geldi. Ancak Sivasspor 1,5 -2 milyon Euro'ya yakın bonservis bedeli isteyince bu transferi askıya aldık. Ben bu futbolcunun Beşiktaş'a yararlı olacağına inanıyorum. Yerli bir forvet oyuncusu olarak çok etkili bir isim. Beşiktaş'ta görmek isterim" dedi.

Engin ayrıca takımdan bazı futbolcuları göndermek istediklerini de vurgulayarak, "Ancak istediğimiz teklifleri alamadığımız için bu düşüncemizi gerçekleştiremiyoruz. Biz Ertuğrul Sağlam ile 100. yıldaki şampiyonluğumuzun öncesinde yaptığımız gibi bir kadro temizliğine gitmek istiyoruz. O dönem siyah beyazlı takımda oynayan bir çok oyuncuyla yollarımızı ayırmış ve yeni bir oluşum gerçekleştirmiştik. Transfer dönemi sona ermeden bu yıl da kadroda böyle bir değişikliğe gidebiliriz" şeklinde konuştu

.FŞ

Adriano

Bugün bazı kaynaklarda Fenerbahçe'yle anlaştığı yazıyordu ?
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: AdRiAnOoO - Ağustos 27, 2007, 22:06:18
Bugün bazı kaynaklarda Fenerbahçe'yle anlaştığı yazıyordu ?

Otyakmaz'dan transfer açıklaması
Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu öne sürülen Mehmet Yıldız için kendilerine resmi bir teklif yapılmadığını açıklayan Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Kısa sürede teklif gelirse, yerine birini transfer etmek şartıyla Mehmet Yıldız'ı verebiliriz" dedi.

Başkan Mecnun Otyakmaz, Fenerbahçe maçından sonra sarı lacivertli yöneticilerin bu transfer için aralarında görüştüklerinri duyduğunu, ancak henüz kulübe bu konuda başvuru olmadığını açıkladı. Mehmet için belirlenmiş net bir bonservis ücreti olmadığını da söyleyen Başkan Otyakmaz, şöyle devam etti:

"Mehmet Yıldız, Sivasspor açısından son derece önemli bir oyuncu. Eğer bir kaç gün içerisinde taklif gelirse bunu değerlendiririz ve Sivasspor'un menfaatleri doğrultusunda transferine izin veribiliriz. Ancak transfer döneminin son günlerinde bize böyle bir teklif gelirse o takdirde Mehmet Yıldız'ı veremeyiz. Çünkü Mehmet'i verdiğimiz zaman en azından onun yerini doloduracak bir oyuncu almak için zamanımızın olması gerekiyor

.FŞ

Adriano

ugur24

önceden beşiktaş için yeterli kapasitede olmadığını düşünmüştüm ama şimdi kadroda görmeyi en çok ben istiyorum..

CHEm !

anadoluda oynayan iyi futbolcuları beşiktaşta görmekten korkuyorum
çoğu gelen futbolcu bu kadroda yer bulamıyor
örn;fahri,veysel,ümit aydın vs...
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Serdar Kurtuluş , İbrahim Toraman , Gökhan Zan , İ.Akın , İ.Üzülmez ve aklıma gelmeyen birçok arkadaş Anadoludan geldi.
O saydığın adamlardan zaten bi cacık olmazdı ama yönetimin acizliği işte !..

.FŞ

kara kalem

kalem sana akan, kara senin sevdan.

Adriano

İlhan Mansız'da Anadolu'dan geldi.. Sora Japonya'ya gitti :)

keskinli

Alıntı yapılan: kara kalem - Ağustos 27, 2007, 22:46:34
Ümit AYDIN'a laf yok (:
benimde begendigim bi futbolcuydu,nasil olduda besiktasta tutunamadi sasarim hep
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bölünür senin için uykular!

maverick

alacaksak gökhan ünal ı almalıyız bence
bugün bir köşede okudum galiba ertuğrul, higuain i almasaydık gökhen ı alacaktık demiş..
üzüldüm
gol kralı.. uzun.. şutları iyi..
kayseri de 2.ligden beri takip ederim.. ilk başlarda sonradan oyuna girerdi.. çok kurtardı kayseri yi
topuz  ve ünal ın karakterinede kefil olan yönetici tanıdıklar var
bence yurt içinden ertuğrul un yapacağı en iyi iş olur
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

emrehpal

böle m.yıldız gibi adamlarla hiç bişey olmaz boşuna maaş verilir adama o kadar..

MeLo

Eğer bir forvet daha alacaksak,Gökhan GüLeç neden kiralandı ?
Bence alınmasın...
Higuain,Bobo,Nobre,Burak yeter...
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

noumAmokachi

BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.