Ana Menü

Haydi BeyLer Sinemaya..!!

Başlatan PaoX, Aralık 07, 2006, 03:14:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PaoX

beyLer bayanlar;
forumca dünyayı kurtaran adamın oğluna, pascaL nouma ya tezahürat yapmaya gitmicez mi ???  :D

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

C@Rsİ_MaNiA_11

Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

black eagle

PaoX

gidicez gitmesine tabi de topLu haLde gideLim diyorum hem tanışma gibi bişey de oLur iyi oLur bence..

black-eagle

keşke bende gelebilsem yaa ordudayım malesef :( bende orda tek beşiktaşlı olarak tezahurat yapacam pascala
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

alperen

bız kayserıde yaklasık 30 kısı toplanıp beraber gıdecez herkes kendı bolgesınde organıze olsun krallar gıbı eglenelım
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

dejembeji

Alıntı yapılan: PaoX - Aralık 07, 2006, 20:44:44
gidicez gitmesine tabi de topLu haLde gideLim diyorum hem tanışma gibi bişey de oLur iyi oLur bence..
arkadas dogru dıor bı organıze duzenlesek superr oLur bnce

Lord Of The Mumy

valla ben kayseri parktaki yataklı salona gşdecek yatakta izliyecem sanırım 160 ytle imiş
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

dejembeji

Alıntı yapılan: Lord Of The Mumy - Aralık 08, 2006, 15:35:04
valla ben kayseri parktaki yataklı salona gşdecek yatakta izliyecem sanırım 160 ytle imiş
o nasıL oluor yaa yatakLı salon:) bı acıklarmısın sana zahmet :)

Lord Of The Mumy

bildiğin ikizli yataklardan oluşmuş sinema salonu değişiik şekilde salon var 7 salonu var 7 sini n özelliğide birbirinden farklı :D adamlar gençleri düşünüyor canım :D:D:D forza kayseri park mustafa kabahay :D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

dejembeji

wayyyy anasına supermişşş waLLa bu sınema peki kız arkadasınla gittinmi indirim yapıyorlarmı?:)

Lord Of The Mumy

onu bilemyorum genc :D yapmazlarda sanırım zam koyabilirler :D :D kız arkadaşına zaten 160 ytl veren adam indirim istemez :D

dejembeji

guzeL waLLa yatakda yattıgın yerden sınema ohhh ne ala saoL acıkladıgın ıcın:)

black eagle