Ana Menü

Beşiktaş'a ihtarname!

Başlatan eRe, Ağustos 23, 2007, 18:21:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş Kulübü Kongre Üyesi Cengiz Sarıkaya, siyah-beyazlı kulübe ihtarname göndererek, Fulya Süleyman Seba Spor Kompleksi'nin kira gelirlerinin kırdırılması halinde ceza davası açacağını bildirdi.

Sarıkaya, kulübe gönderdiği ihtarnamede, Fulya Süleyman Seba Spor Kompleksi ile ilgili olarak 26 Şubat'ta yapılan BJK Mali ve İdari Genel Kurul toplantısında alınan, "Kira gelirinin teminat göstererek, uzun vadede alınan senetlerin kırdırılması" konusundaki kararın iptali için 7. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açtığı davanın, Yargıtay tarafından tekrar görüşülmesine karar verildiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Devam eden hukuk sürecinde belirtilen bu kira gelirleri ile ilgili uzun vadede işlem yapıldığı takdirde, sizlere tazminat davası açacağımı ve cezai yönden şikayette bulunacağımı, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün menfaatlerini düşünerek, duyarlı bir genel kurul üyesi ve taraftarı olarak, tarafınıza üzülerek, önceden, iyi niyetle ihbar ve ihtar ederim."

Kaynak : AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

bu ne simdi?
böyle bi davayi kazanma sansi varmi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

acıkcası ben bugunu kurtarmak ıcın gelecegımızın rıske atılmasını ıstemem.kırdırmak olayı demırorenın hatasını gecıcı olarak kapatma gozukecek ancak gelecekle ılgılı buyuk problemler yaratacaktır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

gözzde_bjk

1hafta once hurrıyette okumustum bugun gene sabahta okuyunca cok mutlu oldum besıktas kımsenın menfaatlerı dogrultusunda gunu kurtarmak ıcın oynanacak oyunlara evsahıplıgı yapamaz,yapmamalı.
Dava kazanılsada kaybedılsede belırtıldıgı gıbı kımsenın cocuk oyuncagı degıldır!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

DeHSeT

evet bence kongre uyesi haklıı o borcu yapanlar ödemeli bir şekilde ama bu beşiktaşın geleceğini karartarak olmazz

mfemek

Sonunda kendi içimizde davalıkta olduk...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

MeLo

N oLuyo böle ben bir türlü anlam veremiyorum !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...