Ana Menü

Federico Higuain Beşiktaş'ta ! [Tek Topic]

Başlatan delgadoo_10_, Ağustos 21, 2007, 12:42:33

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

besiktask

hayırlı olsun.gercı ertugrul cok ısrar ettı bakalım,gorucez...

Déprésivé

HayırLı oLur inşallah..

Devre Arasında Bobo SatıLabiLir diye haberler okudum inşallah yaLan haberdir.
bobosuz bi beşiktaş düşünüLemez =)
Kıyamet Kopar Çöker KaranLık..
ALLah Bizi Affetmez Cok Günah ALdık..
SevenLer AyrıLmaz Bir PLan Yaptık...

Tüm ÇAR$! CehenneMden Kombine aLdık..!!

Ebubekir

Hayirli olsun insallah bizi mahcup etmez. Bende okudum devre arasinda bobo satilabilir diyorlardi insallah öle bi hata yapmazlar.
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.

besiktask

bende sabah duydum ole bısey ıhtımal bıle vermedım ama yonetım borclarımızı kapatacgız dıye bole bıey yaparsa kendı kuyusunu kazar.bunun bole dusunulmesı bıle olacak sey degıl...yerıne de tekrar veyselı bıde bır tane daha bole bır adam alırlar..sakın ya aman dıyım..seytanın aklına fıkır sokmayalım

TurkishTank

en kalpten dileklerimle..."BESIKTAS'IMIZA HAYIRLI OLSUN"
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

screwshell

hayırlısı olsun . iyi bir futbolcu trde iş yapar.

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

okantar

Arkadaşlar kusura bakmayın ama benim bu futbolcudan pek ümidim yok.İnşallah yanılırım.Bide gazetelerde higuain geldi bobo gidiyo falan dediler.Nedir abiler bunun aslı astarı

ismailcem

walla helal olsun 23 yasında futbolucnun toplam maliyeti 5,000,000 $ sakat rüştü 6 maçta 2 sinde oynamıs en önemli maçlarda yok kasımpaşa ve sheriff maçlarında oynadı oymadıgı maçlarla birlikte toplam 420 milyar para aldı 3 yıllık maliyeti bize 4,500,000 EURO yani yaklasık 6,000,000 dolar hani diyorsunuz ya neden borçlar artıyor diye bir yandan ucuza alıp yetişdirmeye çalışıp sataraken para kazanmaya çalışıyoruz öbür yandan ileride kurus para kazanılmayacak yatırırım yaparsanız olacagı budur anti fenerli başkan sen ve yöneticileriniz çok yaşasın emiiii

CHEm !

ilhanı nihatı nası para için sattılarsa bobo da gider ben beklerim bu yönetimden..
yeni transfere gelince içimde bi his var ligi sallayacak
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

HavaLimanında ki besteyi işittiğim an akLıma 3-4 ' Lük maçın 2. goLünden sonra Kadıköy ' ü inlettiğimiz beste geLdi .
John Carew , John Carew
I Love You John Carew
Umarım bu bestenin hakkını verirsin Higuain .
Higuain , Higuain
I Love You , Higuain ...

.FŞ

2 dia 2 muerto

"İstanbul'un Maradonası olacağım"
Beşiktaş'ın yeni transferi Federico Higuain BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde kendini 3 yıllığına Beşiktaşlı yapan sözleşmeye imza attı.

Türkiye'ye geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Federico Higuain şunları söyledi: "Beşiktaş'a geldiğim için çok mutluyum. Bu kadar kameranın burda olmasında ne kadar büyük bir yerde olduğum ortaya çıkıyor. Benim bu kadar uzak bir ülkeye gelmemin amacı tatil değil, buraya başarı kazanmaya geldim. Kazanabileceğimiz tüm şampiyonlukları kazanmak için çabalayacağız. Bunun için elimden gelen herşeyi yapacağımı söyleyebilirim.

"İNŞALLAH İSTANBUL'UN MARADONASI OLURUM"

Benim de böyle bir değişikliği ihtiyacım vardı. Arjantin'in Maradonası değil ama inşallah İstanbul'un Maradonası olurum. Uluslararası maçlarda oynamayan bir takımın bana fayda getirmeyeceğini düşünüyorum ve Beşiktaş bana çok sıcak yaklaştı bu nedenle İstanbul'a geldim. Havaalanın'da gördüğüm karşılama benim bugüne kadar görmediğim birşeydi. Bu kadar sevgiye, sahada futbolumla yani en iyi yaptığım şeyle karşılık vermem gerektiğini hissediyorum. Arkadaşlarımın da yardımıyla goller atarak, takıma katkı sağlayacağıma inanıyorum.

Rekabetin olmadığı yerde başarı olmaz. Bizim takımımızda da başarı olması lazım, hocamız eşit olarak en iyi olanı ilk 11'e alacaktır. Dünyadaki tüm futbolcular birbirleriyle rekabet ederler, önemli olan bu rekabetin eşit şekilde olmasıdır. Ben de ilk 11'e girmek için elimden geleni yapacağım.

Takım arkadaşlarım kolay olması amacıyla ilk adım olan Federico'nun kısaltması olna Fede diye seslenirler.

"TÜRKÇE ÖĞRENECEĞİM"

Takımda benim gibi düşünen, benim dilimde konuşan insanların olması tabiki avantaj ama ben yalnızca bu kişilerle diyalog kuracağım diye birşey yok. En kısa zamanda Türkçe öğrenip çevremdeki herkesle iletişim kurmak istiyorum.

Higuain, Beşiktaş'ta 9 numaralı formayı giyecek

.FŞ

Adriano

BJK TV'deki açıklamaları çok hoşuma gitti.. Hiç havalı bir oyuncuya benzemiyor, gayet güzel konuştu.. Forma gerçekten çok yakışmış 9 numara da tabiki :) Hayırlı uğurlu olsun Beşiktaş'ımıza..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Elerosse

Tekrar hayırlı uğurlu olsun.İnönü'nün sihirli atmosferinden çok etkilenicektir :)
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

Kartalizmatik

ilk maçta rico gibi şaşkın şaşkın bakar tribünlere
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!