Ana Menü

Federico Higuain Beşiktaş'ta ! [Tek Topic]

Başlatan delgadoo_10_, Ağustos 21, 2007, 12:42:33

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

serkan45

Siyah-beyazlılar River Plate'in 23 yaşındaki forvet oyuncusu Higuain ile bugün İspanya'da 3 yıllık sözleşme imzaladı. İspanya'da bulunan Genel Sekreter kenan Öner ve Sinan Engin ardından River Plate kulübüyle de her konuda anlaştı

forzakartal

akbaba71

Federico Yarın Geliyor
21.08.2007 17:48

Yeni transferimiz Arjantinli golcü Federico Higuain, Genel Sekreterimiz Sayın Kenan Öner ve Genel Menajerimiz Sayın Sinan Engin ile birlikte yarın (22 Ağustos) Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören'in tahsis ettiği özel uçakla İstanbul'a geliyor. Uçağın saat 15.30'da Atatürk Havalimanı'na inmesi bekleniyor. 
Higuain'ın sağlık kontrolü Perşembe günü yapılacak.

kaynak:resmi site hayırlı olsun
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Adriano

Rico ve Delgado'nun mevkisinde oynuyor olsa Ertuğrul hoca neden istesin o mevkiye bir yabancı daha.. Bu adam Bobo ile ilerde gol arayacak.. Klübümüze hayırlı uğurlu olsun.. Çok daha fazla gol atacağız bu sezon inşallah..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Rebell

otobüs kalkıyomu inönüden havalimanına acaba

allen ıverson

SAGLAM istedigine göre önemli yetenekleri vardır..Şu an beşiktaş klubünde inandıgım ve güvendigim tek adam Ertugrul Saglam..hayırlı olsun

CooLDumaN

Kaliteli bir adama benziyor.

İnş. hayırlı olur.
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

melankolizm

hayırlı olsun Beşiktaş'ımıza .

inşallah forvet sıkıntımızı giderir ve bu derdimize çare olabilir

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

AsA

HayirLisi oLSun guzeL bi tranfer gibi gorunuyor pek biLgim yok bu oyuncu hakkinda ama hocamiz istemis ise vardir bi biLdigi..

DIABLO

hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel günler görürüz onunla
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

deadxhakan

hayırlı olsun diyelim inşallah bobo gibidirde bu sene 2 tane gol kralı çıkarırız takımdan :sigara
TAYFUN_FİKO_HAKAN

CHEm !

Genel Sekreterimiz Sayın Kenan Öner ve Genel Menajerimiz Sayın Sinan Engin ile birlikte bulunduğu İspanya'da, ilk kez Beşiktaş formasını giyen ve resmi sitemiz için poz veren yıldız transferimiz Federico Higuain, ilk mesajında taraftarlarımıza seslendi.

Higuain telefonla gerçekleştirdiğimiz görüşmede, 20 milyonu aşkın taraftarımızdan haberdar olduğunu belirterek, "Biliyorum ki benim başarımı bekleyen çok büyük bir taraftar topluluğu var. Onları sevindirmek için sabırsızlanıyorum. Beşiktaş gibi köklü bir kulüple anlaştığım için çok mutluyum" diye konuştu.

http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=10619
Allah kitap Beşiktaş