Ana Menü

Gökhan Zan Yeniden Sakatlandı !

Başlatan 2 dia 2 muerto, Ağustos 16, 2007, 15:27:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

BEŞİKTAŞ'ın sık sık sakatlanan futbolcusu Gökhan Zan dün yine aynı kaderi yaşadı. Sakatlığı nedeniyle uzun zamandır takımından uzak kalan siyah-beyazlı futbolcu Konyaspor karşılaşmasında formasına kavuşmuştu. Dünkü mücadelede bir kez daha sakatlanan defans oyuncusu Gökhan'a bugün MR çekilecek. Zan'ın durumu bu MR sonucunda 
tam olarak ortaya çıkacak

.FŞ

azerty

Abi, ben anlamiyorum bu yonetimi. Tamam Gokhan Zan'i ben de begeniyorum, ama birader adam sezonun yarisindan fazlasi sakat geciriyor, madem bu adama istiyenler var guzel paraya sat gitsin ya. Baska defans oyuncusumu yok dunyada. Insallah sakatligi cabuk gecer takimdaki yerini alir.

Dem@

bi düzen tutmadı gökhan zan da sakatlık üstüne sakatlık geçiriyor yakında futbol hayatı bitecek ya

blackwhite--Pelin

evt hep sakatlaniyoo ya
bi adele bi omuz cikioo

!_black_eagle_!

adamın ustunde nazar war sanqi bi gun iyi oynasın sonra ki hafta sakatlanıo (:
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

allen ıverson

blackwhite--Pelin

allen ıverson

Bi insan bu kadar sakatlanmaz harbiden kendine bakmıyo demekki yada biraz abartıyoda olabilir..Anlamadım gitti

carsibxl

Bu adamdan cekecegimiz var arkadaslar, dört dörtlük defans oyuncusu ancak cok cabuk sakatlaniyor. Saglam bu adama fazla guvenirse elinde patlar, diye düsünüyorum. insallah ben yaniliyorum.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

keskinli

anlasilan gökhanin kariyeri fazla uzun sürmeyecek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

@carsibxl

beşiktaşlı bi antrenor ve futbolcu hakkında konuşuyorsun biraz dikkatli konuş
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

akbaba71

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

noumAyberk

Ya kim sallıo bunu yok sakatlık falan bugün röportajını izledim Gökhanın sadece 1 dklıktı dio
Tabi kolpa basında abartıo

AsA

Gokhan'dami probLem kLub doktorunda mi biLmiorum ama bu adam sakatLikLari hic bitmiyor..