Ana Menü

Bu kez Çarşı tartışılıyor

Başlatan BjKcArsi54, Ağustos 15, 2007, 15:46:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Bursaspor tribünleri hâlâ kaale alınmak için çırpınıyor, bu esnada da saçmalıyor.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

bjkclub

sinan engin merak etmesin kimse ona karsı degil bjk tarftarı demek kapalının ortasındaki 500 kişilik gurup degil türkiyede milyonlarca bjkli var..ben de macları kapalı üst ortada izliyorum ama bazıları maksadını asmaya başladı..sezon yeni baslamıs hersey yolundayken nedir o pankartlar ? kimse yok iletisimsizlik falan demesin...alen abinin bal gibi haberi vardı onlardan..sonra kapılar ardında pazarlıklar yapıldı olay kapandı..önyargılı insanlar sinan engine laf atarken o sezonki kadroya yönetime baksınlar..ilhan mansız,yani sampiyonluk satıldı..cok sevdigimiz kalbimize taht kurmus olan sergen yalcın her zamanyıldaki gibiydi;100.yılda sahne almıs misyonunu tamamlamıs gibiydi..sanki 101.yıldaki sampiyonluk yazılmayacaktı..ayrıca fb adındaki kulubün baskanının ikinci yarı baslamadan bjk 11 puan öndeyken sampiyonlugu kesin gibi görmesini de unutmayalım..demekki basılmıstı bi yerde tuşa..bütün bunlar ve aklıma gelmeyen daha cok sey varken sinan engin mi tek suclu...farzedelim öyle..zamanı mı lütfen beyler yaa...

Kartalizmatik

ya sinan engin gündemdeyken gelmeden önce açacaksın o pankartı ya da hiç açmayacaksın..malesef taraftar kulübe zarar vermiştir herşey yolundayken kendi içimizde böyle tartışmalar çıkmıştır...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

kara kalem

Sinan ENGİN'e verilen tepki zarar vermek değildir, klübün değerlerine sahip çıkmaktır. Erman'ı da biz gönderdik, Ahmet AKCAN'ı da biz gönderdik. Sahip çıktığımız için !

101. Yılda ki Şampiyonlukta dala verelere inananlar Aiz YILDIRIM'ın, ilk yarı bitmeden yani takımı 8 puan geride ve Beşiktaş fırtına gibi eserken şampiyonluk t-shirtlerini bastırdığını unuttunuz mu ?

naanreelburn

bence gerekli kişi gerekli mesajı almıstır bu mesajla beşiktaşın sahipsiz olmadığı daha net anlaşılmıştır.Kişiler geçiçidir baki olan aşkımız.Bundan sonra şampiyonluğa 4 elle kenetlenip hata yapmadan ilerlemektir.

allen ıverson

Türkiyeni en demokratik gruplarından oldugu şurdanda belliki herkez fikrini söyledi tartışıldı şimdilik buzdolabına kondu çarşı grubunun en büyük özelligi bu işte onu büyük kılan herşeh,rde bulunması insanın oldugu her yerde olması bundan kıskanalar var..Artık gün birlik olma omuz omuza olma günüdür.Çarşı Heryerde..

SERÇE

Alıntı yapılan: kara kalem - Ağustos 16, 2007, 18:46:00
Sinan ENGİN'e verilen tepki zarar vermek değildir, klübün değerlerine sahip çıkmaktır. Erman'ı da biz gönderdik, Ahmet AKCAN'ı da biz gönderdik. Sahip çıktığımız için !

101. Yılda ki Şampiyonlukta dala verelere inananlar Aiz YILDIRIM'ın, ilk yarı bitmeden yani takımı 8 puan geride ve Beşiktaş fırtına gibi eserken şampiyonluk t-shirtlerini bastırdığını unuttunuz mu ?

Sizde adamları göndereceğinize şampiyonluk marşları yazsaydınız bugun bunları konusmasaydı kimse

kara kalem

Erman ve Ahmet AKCAN gönderilmesi gerektiği için gönderildi ! Bu klübün kupalardan da üstün tuttuğu değerleri vardır, o zaman bu değerlere sahip çıkıldı ve kupalara rağmen tepki koyuldu ! Bugün de ilk olarak Sinan ENGİN'e karşı yapılması gereken yapıldı fakat sonradan talihsiz açıklamalar oldu !

SERÇE

Kral Çarşı Forumunun girişinde nedense bir tombalacının resmi var.  bence işinize geleni kral yapıyor işinize gelmeyeni makaraya alıyorsunuz. Tepkinizi koyarsınız buna kimsenin lafı yok ama bunu Beşiktaşın üstün değerleri için yapıyoruz demek bence uygun değil. Cünkü o zaman Tombalayı nasıl onayladığınızı açıklamanız gerekir.sanırım o tombalacı sayesinde beşiktaşın kaç tane potansiyel bayan taraftar kaybettiğinin farkında degilsiniz. sinan engin başarı için önemli ama oktay serdarı gönderen beşiktaş ahlakı sinanında gitmesini gerektirir. tabi önemli olan sinan degil tombalacıyı hala nasıl kral gördügü bazı kişilerin.

allen ıverson

Arkadaşım demokratik bi hava esiyo ortamda sen gitmesini istiyosun bende kaos olmasın daha sonra halledelim diyorum..Sen ısrarla beşiktaşın degerlerini satmakla itham ediyosun....

allen ıverson

kara kalem

Alıntı yapılan: SERÇE - Ağustos 17, 2007, 00:44:27
Kral Çarşı Forumunun girişinde nedense bir tombalacının resmi var.  bence işinize geleni kral yapıyor işinize gelmeyeni makaraya alıyorsunuz. Tepkinizi koyarsınız buna kimsenin lafı yok ama bunu Beşiktaşın üstün değerleri için yapıyoruz demek bence uygun değil. Cünkü o zaman Tombalayı nasıl onayladığınızı açıklamanız gerekir.sanırım o tombalacı sayesinde beşiktaşın kaç tane potansiyel bayan taraftar kaybettiğinin farkında degilsiniz. sinan engin başarı için önemli ama oktay serdarı gönderen beşiktaş ahlakı sinanında gitmesini gerektirir. tabi önemli olan sinan degil tombalacıyı hala nasıl kral gördügü bazı kişilerin.

İlk olarak tombalacı diyerek kimden bahsettiğini açıklarsan bu konuyu daha sağlıklı bi' biçimde konuşabiliriz.

@allen ıverson;

Sinan ENGİN'in Beşiktaş'a ters düştüğünü bildiği halde iki tane kupa için bunu görmemezlikten gelenlere evet, aynısını diyorum kardeşim.

SERÇE

Tabiki Pascal Nouma, Sinan Engin de Pascal kadar renkli bir futbolcu ve başarılı bir menajerdi ama bugun gitmesi gerekiyor. Pascal da bu kulupte artık kötü sayfalara yazılmalı.

die-4-u

Alıntı yapılan: SERÇE - Ağustos 17, 2007, 01:05:45
Pascal da bu kulupte artık kötü sayfalara yazılmalı.
Pascal'ın Adını Kötü Sayfalara Yazmak Mı?
Pascal'ın adı Çoktan Yazıldı Şanlı Beşiktaş Tarihine;
Altın Harflerle...

kara kalem

Sinan ENGİN'e bugün tepki koyuyorum ve bunu kesinlikle Beşiktaş'ın üstün değerleri için yapıyorum. Kimse Beşiktaş'ı kendi çıkarları uğruna kullanamaz ve Beşiktaş'a mafyayı bulaştıramaz ! Pascal nazarımda Beşiktaş'a hizmet etmiş, Beşiktaş'ı çok sevmiş ve Beşiktaş için herşeyini verebilecek birisidir övünmek adına falan değil, dürüst olmak için söylüyorum Pascal imzalı formam dahi var.

Keza bunların akabinde Pascal gönderildiğinde kimseyi eleştirmedim, çünkü yalnızca yapılması gereken yapılıyordu ve benim tarihimde bunca ''Baba'' varken Pascal hiç bi' zaman kral olmamıştır, olmazda benim gözümde !

Bazı insanların onca kişi varken Pascal'ı kral yapması da benim Sinan ENGİN'e karşı olmama engel olamaz sanırım.