Ana Menü

Kallon'a Kartal kancası

Başlatan CHEm !, Ağustos 15, 2007, 12:55:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

SERDAR SARIDAĞ'ın haberi

Kısa vadede ilk hedefini Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmak olarak belirleyen Beşiktaş, golcü arayışlarını da gizli bir şekilde sürdürüyor. Devler Ligi vizesi alması halinde forvet hattını kaliteli bir golcüyle güçlendirmenin planlarınıı yapan siyah - beyazlıların, Monaco'da forma giyen Mohamed Kallon'ı takibe aldıkları ortaya çıktı.
Forvet transferi için Avrupa'yı karış karış tarayan izleme komitesinin geçtiğimiz hafta Monaco'nun deplasmanda Lorient'e 2-1 yenildiği maçta Kallon'u takip ederek, Ertuğrul Sağlam'a rapor verdikleri öğrenildi. Genel Menajer Sinan Engin'in, 27 yaşındaki Kallon'un transferiyle bizzat ilgilendiği ifade edildi.
İtalyan devi Inter'de uzun süre forma giyen Sierra Leone'li Kallon'un, Monaco ile sözleşmesinin sezon sonunda bitecek olması nedeniyle 2 milyon euro bonservis bedeliyle transfer edilebileceği kaydedildi. Yöneticilerin, Ertuğrul Sağlam'ın onay vermesi halinde Monaco ile pazarlık masasına oturacakları vurgulandı.

Ogunsoto iddiası

Bu arada siyah - beyazlı yönetimin, Kallon'un yanı sıra Belçika'nın Westerlo takımında top koşturan Patrick Babatunde Ogunsoto ile ilgilendiği belirlendi. Yunan basını, bir dönem Yunanistan ekiplerinde forma giyen ve geçen yıl Belçika'da 31 maçta 20 gol atan Nijeryalı futbolcunun Beşiktaş ile anlaşma sağladığını ileri sürdü.
Gazeteler, Beşiktaş ile Westerlo'nun 1.5 milyon euro bonservis karşılığında anlaştığını, Ogunsoto'nun da siyah-beyazlı takımdan yıllık 500 bin euro alacağını yazdı.

Milliyet
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Kallon gelirse bir nebze bize faydası olacağını düşünüyorum; ama basın artık abarttı hergün farklı bir isim ...

.FŞ

allen ıverson

Nobre'den hiçbi farkı yok oyun stili olarak...

ugur24

eğer deplasmandaki her maçta tek forvet oynayacaksak transfere gerek görmüyorum ben..
inönü'de oynayacağımız maçlarda ise mevcut kadromuz türkiye ligi için oldukça yeterli..

KeePSaKe

lig için bişey diyemem ama şampiyonlar ligi için 1 tane daha forvet şart buda kallon olabilir bobo-nobre ile gitmez çünkü nobre ancak lig de oynar.bobo iyi güzel oyuncu ama şampiyonlar ligi için yeterli olmayabilir onun için yanına kallon veya iyi bir forvet doğru olur.
Since 1903

ugur24

ben şampiyonlar ligi'nde oynayabilecek kapasitede olan bir forveti bu yönetimin alabileceğini sanmıyorum.. :-\

carsibxl

Ogunsoto belcika liginde cok rahat gol atiyor. Ama bu Belcika ligi, seviyesi ortada. Hangi derecede BJK'a faydali olur...?
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar