Ana Menü

Birak artik yakamızi..

Başlatan AsA, Ağustos 14, 2007, 22:38:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AsA

Beşiktaş küme düşebilir

!Avrupa futbolunun patronu UEFA, Del Bosque davasında Beşiktaş'ı köşeye sıkıştırdı.14 Ağustos 2007 09:52UEFA, Beşiktaş'ı köşeye sıkıştı. İspanyol teknik direktör Vicente Del Bosque ve yardımcılarına toplam 6.7 milyon Euro tazminat ödeyecek olan siyah beyazlılar, bu miktarın yüzde 25'ini iki hafta içinde ödemezse başta ihtar olmak üzere çeşitli cezalarla karşı karşıya kalacak. Ödemenin yapılmaması halinde 3 puan silinmesi ve hatta Beşiktaş'ın küme düşürülmesi de gündeme gelecek.

Bu adamdan kurtuLamiyacakmiyiz biz..?

akbaba71

akılsız başın cezasını cekiyoruz işte bu sozleşmeyi yapanlar duşunsun şimdi bunu del bosque turk değil beşiktaşlı değil adama bi hak verilmiş o da hakkını alıyor bunu bjk nin değil başkanın odemesi gerekir vede o  donemki yoneticilerin
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ist.hatirasi/3-4

böyle bir yönetim oldukça daha birçoğu çıkar.bosqueye kızma adam parasını alıyor yönetime ne diyorsan de burada bir yanlışın var.cebinden ödesin!
YÖNETİM İSTİFA !!!

ugur24

adamı kesinlikle suçlamıyorum ben..yıldırım demirören gibi bir başkan bulmuş , sömürmeden bırakırmı hiç ? >:(

AsA

Artik bu isi sonLandirmanin zamani geLdi..Eger boyLe bi ceza'nin cikmasina firsat veriLirse hic'de istenmiyecek oLayLar oLur..

kara kalem

Ne adam bizim yakamıza yapıştı, ne de Beşiktaş'ı sömürmeye kalkışıyor. Adam sadece sözleşme şartlarının gerektirdiği bi' biçimde hakkı olan parayı istiyor. Bu sözleşme, bu paranın adamın hakkı olduğunu söylüyorsa, bu sözleşmenin altında Del Bosque dahili Yıldırım DEMİRÖREN'in de imzası varsa;

Bu, Del Bosque'nin sadece hakkı olan parayı istediği anlamına gelir bariz bi' şekilde.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

haznedar_carsi

Adam hakkını arıyor cok doğal bir şekilde ödesinler parasını kovmasını bılıyorlar tazminatıda odesinler  :alkis
şeklimiz tarzımız HaznedaR lıyızz

gözzde_bjk

bu ısı daha uzatmanın ne anlamı var ya tum kurumlarca haksız sayıldık daha ustelemeden ve rezıl olmadan bu ısı bıtırmek gerekırken hala bı icraat yok!!!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!