Ana Menü

Bobo 2 ' ye katladı . 1 yıl daha Beşiktaşta kaldı .

Başlatan 2 dia 2 muerto, Ağustos 10, 2007, 11:04:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Beşiktaş yönetimi, yeni sezon öncesi yapılan 3 resmi maçta üç gol atan ve Sheriff karşısında Siyah-Beyazlı takımı ateşleyen Brezilyalı yıldızı Bobo'yu "yüzde yüz zamla" onurlandırdı...

Fransız kulüplerinin peşinden koştuğu, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın kesinlikle bırakmaya yanaşmadığı Bobo ile dün akşam masaya oturuldu. Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Nevzat Demir Tesisleri'ndeki idmanın hemen ardından saat 20.00'de Brezilyalı futbolcu ve menajeri ile bir araya geldi.

Engin, Sheriff maçında iki gol atan ve "Kalmak istiyorum ama bazı sorunlarım var" diyen Bobo'yu yaklaşık bir saate yakın dinledikten sonra; yönetimin kendisine yaptığı jesti açıkladı. Brezilyalı genç oyuncunun yıllık olarak aldığı 600 bin euro 1 milyon 200 bin euroya yükseltildi. İki yıllık olan sözleşmesi de bir yıl daha uzatıldı.

Bobo'nun hiç beklemediği bu jest karşısında şaşkınlığını gizleyemediği, Sinan Engin ve yönetime teşekkür ederek "Gollerim Beşiktaş için devam edecek" dediği belirtildi. Çiçeği burnunda menajer Engin ise "Bobo için canımız feda. Onunla hem Süper Lig hem de Avrupa kupalarında başarılara imza atmak istiyoruz. Atacağız da" diyerek memnuniyetini dile getirdi.

.FŞ

CHEm !

helal olsun senin gibi yürekli ruhlu ateşli oyuncuya ihtiyacımız vardı
taht kurdun kalbimize !
kafan da rahatladı at gollerini işine bak
Allah kitap Beşiktaş

asil1903

valla ben hakettiğini düşünüyorum... sonuna kadar helal olsun böle canını dişine takarak oynadığın sürece....

BjKcArsi54

Helal olsun sana aldıgın paranın hakkını veriyon..

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

kofani

bu adamı bize bulduğu için zagoya teşekkür etmemiz lazım.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

die-4-u

carabobo

BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

tigana34

bjkozgur

hakediyo valla süpersin boboooooooooooo boboooooooooooo bobooooooooooooooooooo
ÇARŞI ULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNN

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

AsA

3 yiL daha bizimLe oLacagina sevindim.. Bobo cok canLar yakacak bu sene..

Dem@

gerçekden formanın hakkını veriyor umuyorum ki tsl de de böyle devam eder  yeni saç imajıda pek şeker olmuş

yigit_izmitli

ilk sheriff maçında deli ettiyse de bi maçla kıyaslanmaz bobo nun performansı

kendini çok geliştirdi hep üstüne koydu , keşke güleç te biraz boboyu örnek alsaydı onunla birlikte değişmez olsaydı

nese artık sorunları da kalmadı umarım daha da faydalı olur takıma