Ana Menü

Beşiktaş'ta 3 yolcu

Başlatan akbaba71, Ağustos 09, 2007, 20:30:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş'ta takımdan ayrılacak futbolcular belli oldu. Gökhan Güleç ile Mustafa Doğan'dan kendilerine kulüp bulmaları istenirken, Can Erdem'in ise kiralık olarak kendisini isteyecek bir kulübe verileceği açıklandı.

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, 3 futbolcuyla bir görüşme yaptıklarını belirterek, ''Gökhan Güleç ve Mustafa Doğan'dan kendilerine kulüp bulmalarını istedik. Bu iki futbolcuyu bonservisiyle vereceğiz. Genç oyuncu Can Erdem'i ise kiralayacağız. Yaptığımız görüşmede bu 3 futbolcudan kendilerine kulüp bulmalarını istedik'' diye konuştu.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

RCA

gökhan güleci neden satıyoruz keşke kiraya verseydik:(
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CHEm !

mustafa doğan yerine baki gitmeliydi
gökhan ise doğru karar
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Bence Gökhan satılmamalı en azından kiraya verilmeli.M.doğanın yerinede baki gitmeliydi.
Bölünür senin için uykular!

ugur24

mustafa iyi bir yedek olarak takımda kalmalıydı..gökhan için alınan karar doğru..can ise kendini geliştirecek.. ;)

Timurlenk

gökhan güleç gitti ya içim rahatladı.

cassa23

güleç kiraya verilseydi daha iyi olurdu  doğanın gitmeside iyi oldu bi bakımdan

husoeagle

gökhan ilk geldiğinde çok umut veriyordu
aradığımız yerli golcüyü bulduk sanırım demiştim
fiziki açıdan biraz daha kendini geliştirse çok daha seneler oynardı bu takımda
umarım başımıza rakipken bela olmaz
yolun açık olsun gökhan güleç beşiktaşa verdiklerin için teşekkürler
mustafa doğan sanada teşekkürler

2 dia 2 muerto

Gökhan ve Can ' ın kiraya verilip Mustafa ' nın takımda kalması sağlanmalıydı .
Adam her fırsatta jübilemi burada yapmak istiyorum diyordu .
Bırakın 1 sene daha dursun ve jübile teklif edin .

.FŞ

carlito1903

hayırlısı olmuş mustafa doğanın bu takımda yeri yoktu zaten

asil1903

ben gökhanın da kiralık gitmesini isterdim... kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum...

Dem@

mustafa doğan yanlış karar olomuş gökhan güleçde kiralık gitseymiş iyi olurmuş baki ye neden yol vermediler artık maç izlerken korkar oluyorum yeri geliyor yıldız oluyor yeri geliyor sol kanattan onun oldğu yerden gol yiyoruz wallaha

BjKcArsi54

ya su baki dururken mustafa doganı gönderiyolar...bence gökhanda kiralik verilmeliydi..hayırlısı olsun ne diyelim..

kofani

baki yine kaldı ya keşke mustafa yerine baki gitseydi gökhanıda kiraya verselerdi.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...

osi_bjk

hayırlı olsun.İkisine teşekkürler yaptıkları için.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi