Ana Menü

tribünden beşiktaşımızı hangi sıklıkla takip ediyoruz

Başlatan Alves, Ağustos 09, 2007, 16:37:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alves

bu ankette inönü stadına hangi sıklıkla gittiğimizi öğrenmek için hazırladım
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

keskinli

bence bi şık esksik kalmis
"ara sira"
ben ancak 2-3 maca gidebiliyorum
izinde denk gelirse veya süper kupanin oldugu gibi yurtdisina gelirlerse
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Alves

erdi kardeşim ara sıra şıkkını onun için ekledim

Alves

ugur24

geçen yıl kapalıda kombinem vardı ama bu yıl askerlik nedeni ile yok..yinede her maça sektirmeden gidiyorum.. ;)

xxdoggyxx

ya nası ıkı secenek olur :D bi yandan kombinem var biyandanda hic gitmiyorumu isaretlıyelımmı :D ya bende yurtdısında yasadıgım ıcın yurtdısındakı maclara ve sezonun ılk 5 macına ıcerde olanlara tabı gıdebılıyorum baska malesef
18.03.2007

Elerosse

Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

Alves

arkadaşlar ankete katılanlara teşekkür ederim
anketten çıkan sonuç ara-sıra gidenler çoğunlukta ikinci sırada kombinesi olan arkadaşlar üçüncü sırada ise derbilere giden arkadaşlar ve ilginç bir sonuç beşiktaşımız şampiyonluğa oynuyor mantığıyla maça giden hiç yok
hepinize teşekkürler