Ana Menü

Kartal'da rota Pantelic mi

Başlatan akbaba71, Ağustos 08, 2007, 10:18:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş, Holosko için Vestel Manisa'nın 4 milyon dolar istemesinden sonra rotayı tekrar Avrupa pazarına çevirdi. Siyah beyazlı takımın Alman ekibi Hertha Berlin'de oynayan Marko Pantelic'e teklifte bulunduğu öğrenildi. Pantelic'e 2.5 milyon euro veren Kartal'ın bonservis bedeli için için de Alman ekibi ile masaya oturduğu kaydedildi. Golcü futbolcunun Beşiktaş'ın teklifine 'okey' dediği bildirildi. Pantelic'in Avrupa pazarındaki fiyatının 6 milyon euro olduğu bildirildi. 29 yaşındaki Marko Pantelic, Kızılyıldız altyapısında yetiştikten sonra İsviçre'nin Lozan ve Yverdon, Yunanistan'ın Iraklis, Fransa'nın Paris SG, İspanya'nın Celta Vigo, Sırbistan'ın Obilic, Smederevo ve Kızılyıldız takımlarında oynadı.

44 MAÇTA 25 GOL KAYDETTİ

4 kez Sırbistan Milli Takımı forması giyip bir gol atan Pantelic 2 sezondur formasını giydiği Hertha'da 44 maçta 25 gol kaydetti ve 6 asist yaptı. 1.83 boyundaki futbolcu Hertha'nın son olarak Alman Kupası'nda Unterhaching karşısında 3-0 galip geldiği mücadelede 1 gol attı.

SABAH / Galip ÖZTÜRK
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Pantelic gelirse iyi olur ama gelir mi ???

.FŞ

!_black_eagle_!

bencede cok iyi olur inş bu adamı alırlar
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

akbaba71

uzun zamandır transfer konusunda kariyerinde attıgı gol sayısı duzgun bi adam gorduk ;D gelirse iyi olur
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

BjKli_10-ur

Alıntı yapılan: akbaba71 - Ağustos 08, 2007, 10:37:58
uzun zamandır transfer konusunda kariyerinde attıgı gol sayısı duzgun bi adam gorduk ;D gelirse iyi olur
;D

Ama gelirse gerçekten çok iyi olur
Sensiz geçen günlerin ...

BjKcArsi54

evet cogu basında gördüm bunu ama ne kadar doru bilemicem..

CHEm !

adını hiç duymadım ama diğerlerine göre daha çok gol atmış
hayırlısı
Allah kitap Beşiktaş

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

KeePSaKe

ben adını duydum bundesliga liginde görmüştüm fena oyuncu sayılmaz alırsak ne kadar doğru olur bilemem ama
Since 1903

ugur24

geçen sene iddaa nedeniyle izlediğim maçlarında saç baş yoldurttu bu adam bana..aman beşiktaş'tan uzak olsun..

2 dia 2 muerto

Pantelic harekatı

Sağlam golcü isteyince kısa süre önce gündeme gelen 29 yaşındaki Sırp yıldızla temaslar başladı.

Sheriff'i deplasmanda farklı yenerek tur atlasa da Beşiktaş golcü arıyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, "Mutlaka bir golcü almalıyız" sözünden sonra harekete geçen yönetim alternatifleri değerlendirmeye başladı. Kısa süre önce gündeme gelen Hertha Berlin'in Sırp yıldızı Pantelic'in en uygun aday olduğu düşünülerek Alman ekibinin kapısı çalındı. 

BONSERVİSE TAKILDI
İlk görüşmede yıllık 2.5 milyon euro teklif edilen Pantelic prensipte "evet" demiş, transfer Hertha Berlin'in bonserviste indirim yapmamasına takılmıştı. Hertha Berlin'de 44 maçta 25 gol atarak kalitesini kanıtlayan Pantelic için Beşiktaş yönetimi bonservis rakamını 3 milyon euro'ya çıkardı. Hertha Berlin ise 5 milyon euro'dan aşağa inmeyeceğini açıkladı.

.FŞ

!_black_eagle_!

Alıntı yapılan: ugur24 - Ağustos 09, 2007, 22:36:30
geçen sene iddaa nedeniyle izlediğim maçlarında saç baş yoldurttu bu adam bana..aman beşiktaş'tan uzak olsun..

:D :D iide ugur gecen seneyle bu sene bir olacakmı sence ? bu adam patlama yapar bu sene :)
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

Anarchy*

ınsaLLah baLon degıLdır sagLam adam benım begendıgım bı oyuncu..