Ana Menü

Holosko Kartal Yolunda !

Başlatan 2 dia 2 muerto, Ağustos 07, 2007, 09:55:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Yurt dışında forvet arayışlarından sonuç alamayan Kara Kartal, Vestel'in 23 yaşındaki golcüsünü istedi.

Holosko Kartal'a

Yurt dışında forvet arayışlarından sonuç alamayan Kara Kartal, Vestel'in 23 yaşındaki golcüsünü istedi.

Beşiktaş Vestel Manisaspor'un Slovak golcüsü Holosko'ya talip oldu. Yurt dışında yaptığı forvet arayışlarında bir sonuca varamayan siyah-beyazlı yönetim, Manisa ekibinin kapısını çaldı ve 23 yaşındaki futbolcuyu resmen istedi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın da onayını alan yönetim dün Vestel Manisa yetkilileriyle 
masaya oturdu. Vestel, oyuncusuna karşılık 3 futbolcu istedi.

32 MAÇTA 9 GOL
Vestel Manisa; Mustafa Doğan, İbrahim Akın ve Can Erdem'in kendilerine verilmesini talep etti. Ancak Beşiktaş, Doğan hariç diğer iki isme sıcak bakmadı. Taraflar bugün görüşmelere devam edecek ve anlaşma olursa Holosko imza atacak. Geçen sezon ligde 32 maçta forma giyen Holosko, 9 gol atmayı başardı.
Fatih DOĞAN - Fotomaç

.FŞ

CHEm !

neler yapıyoruz ya bu yönetim gerçekten çok ileri gitmeye başladı
yıldız yırtıcı forvet istiyoruz sayın başkan !
Allah kitap Beşiktaş

kofani

iyi adam ama yönetimin verdiği sözler nerde kaldı.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...

BjKcArsi54

yıldız dedikleri bu dur kesin ?..

carsi52

Yok artık saçmalama yönetim !
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

gazeteLerini fenerbahçe iLe doLdurmaktan bizLe iLgiLi haberLere vakit kaLmıyor.
o geLiyor bu yoLda diyerek doLduruyorLar sayfaLarı

koca sezonda kimLeri getirdiniz be
hoLosko da geLsin ne oLacak (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

akbaba71

Beşiktaş'ın Vestel Manisaspor'dan Filip Holosko'yu renklerine bağlamak istediği iddia edilmişti..

Siyah Beyazlıların Slovak oyuncu ile ilgilendiği Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Haluk Çubukçu tarafından doğrulandı..

Çubukçu Beşiktaş'ın Holosko'yu istediğini, kendilerinin Siyah Beyazlı kulüpten bu transfer karşılığında 4 milyon dolar bonservis bedeli talep ettiklerini belirtti..

Ancak Beşiktaş Yönetimi Vestel Manisaspor'un istediği rakamı çok buldu ve takas formülünü önerdi.. Bu teklif Manisa tarafından kabul görmedi ve Haluk Çubukçu, "Bu transfer dosyası şimdilik kapandı.. Ancak Beşiktaş Yönetimi talepte bulunursa yeniden oturur konuşuruz.." açıklamasını yaptı..

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ugur24

bu adamı almak istediğimizemi gülsem , yoksa manisa başkanının holosko için dört milyon dolar istemesinemi ? :ahaha

one by one

uğur kardeş bence her ikisine de gülmek gerek !! sonuçta böyle alıcıların olduğu bi ortamda böyle satıcılar da olur..hani kel başa şimşir tarak durumları  ???

Anarchy*

Bu yonetım cok yasamayacak boyLe gıderse!