Ana Menü

Gültiken Görevinden Ayrıldı

Başlatan Non Mollare Mai, Ağustos 03, 2007, 15:11:16

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Futbol Takımımız'ın İdari Menajeri Sayın Ali Gültiken, görevinden ayrılmıştır.

Sayın Gültiken'e 12 Haziran 2006 tarihinden bugüne kadar yaptığı faydalı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki çalışma hayatında ve yaşantısında başarılar dileriz.

BEŞİKTAŞ JK.
edit

Brestgerfich

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Ağustos 03, 2007, 15:11:16

Sayın Gültiken'e 12 Haziran 2006 tarihinden bugüne kadar yaptığı faydalı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki çalışma hayatında ve yaşantısında başarılar dilerim.

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

allen ıverson

Bir Beşktaş'lı görevini diger bi Beşiktaş'lıya bırakmış....Bırakana teşekkürler yerine gelene bol şanslar..Beşiktaş Beşiktaş'lılarındır....

2 dia 2 muerto

Beşiktaşımız için hayırlı olmasını dilerim ...

.FŞ

husoeagle

yolun açık olsun sevgili ali abi
umarım hayatının geri kalanı başarılarla dolu olur

erkann

Hizmetlerin için sağol Ali Gültiken Türkiyenin birkaç beyfendi adamlarından biri
olarak bundan sonraki yaşamında sana başarılar dileriz.

levent1903

ya tamamda da yanı sinan abi Ali abıden farklı bırsey mı yapacak?
ben Ali abı ıçın çok üzüldüm.
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Doktor

Alıntı yapılan: erkann - Ağustos 03, 2007, 15:22:55
Hizmetlerin için sağol Ali Gültiken Türkiyenin birkaç beyfendi adamlarından biri
olarak bundan sonraki yaşamında sana başarılar dileriz.
Ama hep bizmi begefendi olacagız biraz bizde artık yumrugumuzu masaya vuracagız bundan sonra,cunku bu işler boyle oluyor...

carsi52

Maç sonrasında gitmiceni açıklamıştı.Neyse hayırlı oLsun.
Bölünür senin için uykular!

mfemek

21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

delgadoo_10_

Beşiktaş'ta genel menajerlik görevine Sinan Engin'in getirilmesinin ardından, görevine son verilen Ali Gültiken, bugün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Gültiken, Beşiktaş'tan gönderiliş şeklinin yanlış olduğunu ifade ederken, "Beşiktaş her zaman benim kalbimde yer alacaktır. Benim için Beşiktaş defteri asla kapanmaz" dedi.

Gültiken şunları söyledi:

"Hazırlık kampı öncesi ve kamp sırasında bana yurt dışından teknik direktörlük teklifleri olmuştu. Ama o dönemde başkan Yıldırım Demirören bana kalmamı söyledi. Ben de görevime devam ettim. Son iki gün içerisinde yaşananlar benim için sürpriz oldu. Şunu söyleyebilirim ki Beşiktaş'tan gönderilme şeklim yanlış oldu. Bana menajerliğin dışında izleme komitesinde görev verebileceklerini ifade ettiler. Ama ben aynı zamanda bir teknik direktörüm. Böyle bir teklifi kabul edemezdim.  Çok iyi bir takım kurmuştuk. Hem Süper Lig'de, hem de Avrupa'da başarılı olacak bir takım yarattık. Artık ben yokum. Bu durum futbolcuları etkilemeyecektir. Onlar işlerini yapıyorlar. Ben Beşiktaş'ın evladıyım. Bu kulübün kapısı bana her zaman açık olacaktır. Benim için Beşiktaş her zaman kalbimde olacaktır, defteri hiçbir zaman kapanmaz".

Ali Gültiken  yaptığı açıklamaların ardından tesislere girdi ve futbolcularla vedalaştı.

Kaynak: DHA
yok böle bişey ya nasıl bir adalet bu esas bu kulüpten gitmeleri gerekenler göreve getiriliyor kalmaları gerekenler gidiyor artık bizim yeni bir başkana ihtiyacımız var yeter artık demirören İSTİFA ET sen bu işi beceremiyosunnnnnn

CHEm !

Gültiken, bu akşam BJK Nevzat Demir Tesisleri'nin girişinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, iki günden beri camia içindeki kişilerden çok ciddi telefonlar ve mesajlar aldığını ifade ederek, şunları söyledi: ''Tüm camiaya teşekkür ediyorum. Yapılanların takdir edilmesi benim için onur. Büyük kulüpler kişilere bağlı değildir.

Önemli olan Beşiktaş'ın başarısıdır. Görevimi en iyi şekilde yaptığımı düşünüyorum. Birileri gelir, birileri gider, ama bunun şekli farklı olmalıydı. Bu dönem böyle takdir edilmiş. Bunun böyle olmasını kamuoyu değerlendiriyor.'' Futbolcularla bu akşam görüşeceğini kaydeden Gültiken, ''Futbolculara bu olayın onların dışında gelişen bir olay olduğunu anlatacağım. Sahada işlerine devam edecekler. Hem yurt içi, hem de yurt dışında başarılı olacaklar'' dedi.

-''BEŞİKTAŞ BİZİM EVİMİZ, YUVAMIZ''-

Ali Gültiken, Beşiktaş'ın kendisinin yuvası olduğunu yineleyerek, ''Bugün böyle olur, yarın başka türlü olur'' dedi. Son 2 gün yaşanan gelişmeler sonrasında başkanla dün bir araya geldiklerini hatırlatan Gültiken, şöyle unları söyledi: ''Başkan bu görüşmede son kararını açıkladı. Bu tür kararların sezon başında alınmasını doğru buluyorum. Sezon başında yurt dışından teknik direktörlük teklifleri almıştım. Bu dönemde benimle devam kararı almışlardı. Bir iki gün öncesine kadar transfer görüşmelerine gittik. İki gün öncesine kadar kendisiyle oturup transfer gerçekleştirdik. Bunları başkana ilettim. O da bunu makul karşıladı.

Elbette bu konudaki düşüncesinin önce benimle konuşmak olduğunu, yanlış davranabildiğini, ama sonuç itibariyle böyle bir karar aldığını bana iletti. Kulübün diğer bölümünde görev alıp almamamla ilgili bir teklifte bulundu. Bu teklifi de teşekkür ederek kabul etmedim. Ben bu göreve gelmeden önce teknik adam olarak çalışıyordum. Sadece Beşiktaş söz konusu olduğu için böyle bir görevi kabul ettim. Başka şekilde olmayacağını söyledim.''

-''ÇOK ÖNEMLİ GELİŞİM KAYDETTİK''-

Gültiken, görevde bulunduğu dönem içinde kendisinin ve takımın çok önemli gelişim kaydettiğini söyledi. Süper Kupa'yı ve Fortis Türkiye Kupası'nı kazandıklarını hatırlatan Gültiken, sözlerini şöyle tamamladı: ''Bugün itibariyle transferde iyi işler yaptık. En azından Beşiktaş Kulübü'ne çok ciddi mali kayıplar yaşatmadan transfer gerçekleştirdik. Ekip içinde oluşturduğumuz güvenle yeni yapılanmaya gittik.

Şampiyonluklar elde edebilecek alternatifli bir kadro oluşturduk. Beşiktaş'ın çok başarılı olacağına inanıyorum. Kim olursa olsun, başarıyı yakalayacaktır. Önemli oyuncular var. Camia yine ekibe sahip çıkarak başarıya ulaşılacaktır.'' Ali Gültiken'in, tesislerde bulunan basın odası yerine, tesislerin girişinde ayak üstü açıklama yapması dikkati çekti.

AA
Allah kitap Beşiktaş

ugur24

futbolcu arama tarama işlerine bakacakmış artık sanırım..hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz efsane.. ;)

pesi

ayıp ettiler, resmen kovdular adamı

melankolizm

Beşiktaş'ımızla Özdeşleşen Nice İsimleri Bizlerden Soğutamayacaksınız ve Tabi O İsimleride Soğutamayacaksınız

sıra sizde sayın başkan , sıra siz de siz de gidin!

Abimizin Yolu ve BAhtı Açık Olsun, Hizmetleri İçin Teşekkürler