Ana Menü

Beşiktaşlı Yazarlar

Başlatan tcenk, Ağustos 02, 2007, 09:36:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Evet Beşiktaş sizlerden (Beşiktaşlı yazarlar) çektiğini kimseden çekmedi.
Son 3-4 yılda seyrettiğim en güzel beşiktaşı dün akşam seyrettim televizyondan.
Bakıyorum en ağır eleştiriler beşiktaş yazarlarından oysa serdar özkan geçen senede bu takımdaydı oynatılmadı.
İbrahim Kaş geçen senede bu takımdaydı oynatılmadı koca bir sezon baki seyrettik içimiz sıkıla sıkıla.
Serdar Özkan ve Kurtuluş sağ kanadı şerit yapacak maçtan sonrada siz (Beşiktaşlı yazarlar) orada yürüyüş yapın .
Beşiktaşın değiştirmesi gereken tek şey yazarları.
Beşiktaşın yazarlarının tamamına yakınını değiştirmek gerekiyor çünkü: Beşiktaşın bütün değerlerini beşiktaşlı yazarlar yok ediyor.
ve çünkü: Hepsi Fenerbahçe adına yazarlık yapıyor gibi.
Bana göre:
Tello iyiydi.
Cisse ilk maçında fena değildi.
Delgado takımın yıldızı olacak.
Nobre gelince herşey çok daha süper olacak.
Bobo (siz yazarlar futbolcu bile demiyordunuz şimdi avrupa değeri belli)
Rikooo yorum yapmaya gerekbile yok.
Bir kere geçen senelerden mantalite olarak çok farlı bir Beşiktaş seyredeceğimiz kesin. Ve bu takımın ilk maçı. Ben kendi adıma beğendim
gece 12:15'e kadar bekledim zira işten geç saatte çıkmıştım. Ama takımı görmek istiyordum beklediğimede değdiğini düşünüyorum.
Ayağa pas yapmaları çok hoşuma gitti.Hırs hoşuma gitti.Birde yönetim dik durmayı öğrenebilse herşey daha güzel olacak.
1903

csezen1985

bıze soleyecek bırsey bırakmamıssın kards takım ılk macı olmasına ragmen cok ıyıdı

xxdoggyxx

nesi iyi yaa tello 10 tane galıba orta yaptı hepsı rakıbın kalcasından döndü adam gıbı tehlıkemız yok gole kadar golden sonra bıde batuhan ve serdar özkanın ıkı pozısyonu vardı o kadar ben cok ıyıydı dıyemem ama o kadar kötüde degıldık
18.03.2007

ugur24

bu yazıyı kim yazmış ? ;D kafa bulmuş galiba bizimle..biz başka takımmı izledik ? valla geçen yıldan daha berbattık !