Ana Menü

Beşiktaş 1-0 Fc Sheriff (Maçın Yıldızı)

Başlatan Forum Kurulu, Ağustos 02, 2007, 00:32:16

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forum Kurulu

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

mdc

İbrahim Kaş'ı da gözden kaçırmamak lazım
HAYATTA BEŞİKTAŞ

carsi52

Ben kaçırmadım şahsen.Serdar Özkan-Serdar Kurtuluş-İbrahim kaş..
Bölünür senin için uykular!

allen ıverson

Serdar Özkan 1.süratli,istekli,iyi şutlar atabiliyo en önemliside adam gerçerken çok rahat ayak hareketleri çok iyi........

ozgurcakar

ben maci seyredemedim yorum yapamiyorum, bu sistemi ve maci izleyemememde parmagi olan herkesi kiniyorum...
SEVINMEK ICIN SEVMEDIK AMA BU KADARDA OLMAZ KI: YONETIM ISTIFAAAAAAA.......

xxdoggyxx

ardadan daha iyi bi oyuncu türk futbolu ve besiktas arda hızlı yeteneklı ama dayanıksız serdarda hepsı var ve en sonunda ertugrul tarafından bulunuldu yıllardır sebatta falan kıralık oynuyodu genclestıren tıgana görmemıstı ama ertugrul gördü macın yıldızı tartısmasız serdar özkan ama ıbrahım kasta özellıkle sagdan gelen bı top vardı adam teke tek kalcaktı ama öyle bı kosup aldıkı defansa adam gerekmez dercesıne ıkı olarak ıbrahım kas ve ücede serdar kurtulus
18.03.2007

haldunkemal

tartısmaya oylamaya gerek bile yok SERDAR ÖZKAN adam dünya yıldızlarımızı gölgede bıraktı masallah süphanallah nazar degmesin,:)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Dem@

Timurlenk

serdar özkan'ın bu kadar iyi oynayışının arkasındaki bir etkende serdar kurtuluş'un harika oynaması.

GuzelYALI

Kesinlikle Serdar Özkan, çocuk dakika 90 da hala deliler gibi koşuyordu :) nazar değmesin gerçekten harika oynadı, mücadele, azim, yetenek hepsi vardı :)
GuzelYALI

erkann

iki serdar da iyiydi bence birde koray avcı bu takımda daima 11 de olmalı bence
hem defansif hemde ofansif olarak bu işi en iyi yapanlardan