Ana Menü

basket maçımız eurosport tan canlı

Başlatan hade53, Kasım 20, 2006, 21:35:23

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hade53

boss

Senin buraya gelip yazma amacın ne ???

Kapı kac kısı ıcın acılıo bılıomusun her seye atlıyan tıpler yuzunden boyle zaten su anda kapalı kapısı kapı 2 tayfaya acılıo herkez gırıo o anda ohh ne guzel sonrada kapalı kapılarında hep biber gazı ye gıtsın :D ;D

hade53

senin amacın ne ne diyosun sen akatlara gelenler biletsizde olsa içeri alınıyo bunu ben biliyorum akatlarda nerdeyse her maça gidiyorum

boss

İyi ne oluyo gırınce basın göğe eriyomu kapı esenlere ve harun abilere acılıyo yanı bıletsızler alınmıyo ıcerı sadece onlarlar gırıosun ;)

hade53

Alıntı yapılan: boss - Kasım 22, 2006, 15:39:53
İyi ne oluyo gırınce basın göğe eriyomu kapı esenlere ve harun abilere acılıyo yanı bıletsızler alınmıyo ıcerı sadece onlarlar gırıosun ;)

ben kimseyle girmyorum kapalı kombinesini gösteriyorum içeri giriyorum

hade53

konusmaların biraz ters oluyo dikkat et

boss

Bende bunu soylemeye calısıorum ıste burda yazıldıkca asıl bagıranların gırmesı zorlasıo ıcerı herkez yuklenıyo bı anda kitleniyo kombineler olmuo gecen senede biz her maca gırıoduk kombinelerle yanı olan seyler nese tamam bosver :D :D ;D: D

hade53

tamam hocam uzatmaya gerek yok hepimiz beşiktasımız için burdayız pek taraftar getiremedik dünki maça ama olsun koyduk hiç olmasa mutluyuzz :D :D

poacher

AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

noumarif

Beyler Bölee ulu orta giriş-çıkış muhabbeti yaparsak olmaz..
Yani yanlış olur..
Giren tayfa belli zaten..
Çoğu kişi böyle yazıları, genel anlamda alındığını sanarak kapıya dayanıor ve giremiyor..

:bjk :bjk :bjk

@LAYINA GİDER

BerkAy1903

19o3