Ana Menü

Elin adamı bizi bekler mi ?

Başlatan 2 dia 2 muerto, Temmuz 30, 2007, 14:38:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

BEŞİKTAŞ'IN transferde el sıkıştığı ve biraz zaman istediği futbolcular bir bir başka takımlara gidiyor. Bunlardan ikisi Ruben Gonzalez Celta Vigo ile, Legrottaglie ise Valencia ile anlaştı. Önce Juventus'un 31 yaşındaki oyuncusu Nicola Legrotagglie'nin Kartal'a imza attığı haberi geldi. Hatta Nicola perşembe günü İstanbul'da olacaktı. Ancak Beşiktaş İtalyan futbolcuya '3 gün bekle' deyince, Legrotagglie sırra kadem bastı ve Valencia ile 2 yıllığına anlaştığı haberi geldi. Öte yandan Beşiktaş'ın 2.5 milyon euro teklif ettiği Racing Santanderli Ruben Gonzalez de 'para' yüzünden elden gidince, siyah-beyazlılar tam bir 'şok' yaşadı. Bir hafta önce Beşiktaş'la anlaşmak üzere olan İspanyol stoper, dün Celta Vigo ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Siyah-beyazlıların transfer etmek istediği bir diğer futbolcu Betis'in kaptanı Juanito ise kulübünde kalacağını açıkladı. Ancak bu transferin olmamasının altında yatan gerçeğin de siyah-beyazlıların zaman istemesinden kaynaklandığı öğrenildi.

.FŞ

2 dia 2 muerto

Başarısızlığımız gerçekten çok büyük .
Ama Ertuğrul Hoca ' nın bildiği birşey var demek ki :
Acil Transfere gerek yok diyor ...

.FŞ

Dem@

Alıntı yapılan: Alex10 - Temmuz 30, 2007, 14:46:59
Başarısızlığımız gerçekten çok büyük .
Ama Ertuğrul Hoca ' nın bildiği birşey var demek ki :
Acil Transfere gerek yok diyor ...

.FŞ

ama umduğumuz gibi ses getiren transfer ortada yok

ŞDE

2 dia 2 muerto

Dün akşam TelegoL ' de yayınLanan röportajda
Elin Carlos ' u , Lincoln ' u varsa bizim de Serdar Özkanımız var dedi .
Neyse ben umutluydum ama rico ile delgadoyu yanyana oynatırsa intihar etmiş oLur .

.FŞ

Dem@

umutlandırıp utandırmasınlar bizi yeter ki

ŞDE

allen ıverson

Arkadaşım onlar yıldız varsa bizdede tek tek saydı.bobo,ricardinho,delgado,gökan zan,ibrahim toroman,tello falan var dedi..Benim için takım oyunu önemli dedi rakiplerimiz trasferlerinin ne kadar yararlı olacagını bekleyip görecez falan dedi,bencede haklı her sene trasfer şanpiyonu oldukta ne oldu durum ortada......

2 dia 2 muerto

Iverson kardeşim ;
Benim için yıLdız transferi önemli değiL ama yok carlosu göLgede bırakıcak bir transfer yapıcaz deyip te fos oLursa işte o zaman kızarım .

.FŞ

allen ıverson

Haklısın bu konudada hangi dediklerini yaptılar ama geçen sene yıldız diye delgado onu aldılarda ne oldu 13 deplasman maçına çıkmadı bence yıldız yerine iş yapacak adam lazım..lyon takımına takır takır yıldız üretiyo

ugur24

20 yıllık hayatımda gördüğüm en başarısız yönetim bu benim..hangi işe el attılarsa orayı kuruttular valla.. >:(

maverick

uğur sen 20 senede , biz 35 senede görmedik böylesini..:)
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene