Ana Menü

Son Kartal : Dalmau

Başlatan 2 dia 2 muerto, Temmuz 30, 2007, 11:53:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Kartal Dalmau'yu renklerine kattı
Beko Basketbol Ligi'nde yeni sezonda başarıyı hedefleyen ve bu doğrultuda transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Cola Turka, Porto Rikolu oyun kurucu Christian Dalmau ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz sezon Polonya'nın Prokom Trefl Sopot takımında forma giyen 30 yaşında ve 1.94 metre boyundaki Dalmau, ülkesinin milli takımında da görev yapıyor. Dalmau, Prokom Trefl Sopot forması altında Avrupa Ligi'nde geçen sezon oynadığı 20 maçta 10.2 sayı, 2 ribaunt ve 2.5 asist ortalaması ile oynadı. Yıldız oyuncu, Polonya liginde ise 41 maçta 13.4 sayı, 4.2 asist 1.3 top çalma istatistikleri ile forma giydi.

.FŞ

eRe

ıstatıstıklerı cok kotu ama ınsallah besıktasa yarar saglar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Doktor

Bu adamı gene Efes maçlarında izlemiştim çok one cıkmıyor ama gereginde 3luk 2lik eli iyi bir oyuncu işe yarayacaktır...

die-4-u

Çok Önemli Transfer..Dünya Şampiyonalarında Porto Riko'nun Arroyo İle Guard Rotasyonunu Oluştıruyordu..
Ere Bence İstatistikleri Avrupa'da oynayan Bi Oyun Kurucuya Göre Gayet İyi..Sonuç İtibariyle Avrupa'da 10 Asist Ortalaması Yakalayan Oyun Kurucu Yok Ki :)
Rick'le Birbirini TamamLarlar..Bir de Ayuso Gelse Porto Riko Milli Takımı Gibi Olurduk Ama Olmadı :D..

onur can

bu sene efes maçında canlı izledim. o maçta efes yenilmişti. maç sırasında efesle prokomun oyunc kurucuları değişse efes fark atardı demiştim. iyi oyuncu.

ugur24

bu sene basketbolda önemli ve milli oyuncuları aldık..aynı başarıyı keşke futbol takımı için gerçekleştirebilseydik ? :-\

one by one

daha flaş bi isim geleceğini umut etmiştik ama !! neyse buna da şükür diyelim en azından euro league deneyimi var ve milli bi oyuncu .. basketteki kararlı transfer politikasını futbola yansıtamıyoruz ..yönetim aynı yönetim her iki branştaki antrönerler yeni ve kaliteli isim.. ama basketbol da ki transferleri sn kolot yapmıyo acep ondan mı bu bitiricilik  ??

Anarchy*

bu sene ıyı transferLer yapıLıyo ınsaLLah basarı geLır..