Ana Menü

Yeni Formalar Tanıtıldı.Formalar Hakkındaki Görüşler

Başlatan 2 dia 2 muerto, Temmuz 27, 2007, 15:56:40

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

sero

daha güzel tasarımlar beklerdimm forza adidas

1110

formlar çok kötü yauf ben tek beyaz olan siyah kalın çizigli formayı beğendim diğerleri çok .Hele siyah forma tam bi fiyasko.Aslında çubuklu forma da hoş duruyo ama arkası yine siyahh uyus oldum yaff .Cık Cık aBi Cık umbronun alakası yok formayla

Diğer ürünlermiz çok oşuma gitti polarlar ve tişörtler çok güsell .Valla maça tişörtle çıksalar daha iyi bence üste bi de poları giydimmi tamam süper olurr

Onur1903

carsi52

Bu sene forma aLma ihtimalim çok azcıkta oLsa vardı ama şimdi ihtimal oLsa biLe almam.
Bölünür senin için uykular!

psionic

Alıntı yapılan: sero - Temmuz 31, 2007, 01:51:44
daha güzel tasarımlar beklerdimm forza adidas
sen fenerbahçeni formalarını gördünmü..adidas yaptı onu da ?bi gir bak bakalım fenerın sıtesıne.forza adidas diyebilecekmisin o zaman da ?
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

hAlil21

Alıntı yapılan: allen ıverson - Temmuz 31, 2007, 01:33:38
halil21 çubuklu formayıda begenmedin mi?
içlerinde elle tutulur olan bi tek o var o da kötülerin iyisi.

keşke arkasını da çubuklu yapsalarmış.
beyaz forma:

siyah formamız:

http://img157.imagevenue.com/view.php?image=27231_lyon_122_1086lo.JPG
geçen seneki lyon'un forması.aynısını yapmışlar

bu da basket takımımızın forması.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

mdc

Geçen seneki siyah formamızda, ondan önceki Chelsea'nin kullandığı forma idi.
Nedense hep bi sene geriden geliyoruz
HAYATTA BEŞİKTAŞ

MeLo

Bence güzel olmush.
NapaLm yani fasla bişey beklemiodk zaten:)
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

bjksaid

tek kelimeyle berbat olmuş formalar kimse almaz bence.....
fenerin formalarını gördükten sonra bizimkiler biraz daha ii gerçi....
Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık,Herkese Nasip Olmaz BEŞİKTAŞLILIK

maverick

siyah formayı düz siyah..
beyaz formayı düz beyaz yapmadan olmaz arkadaşlar.. birde onları italyan modeli likralı, vücuda yapışır yapacaksın seyreyle siyahın beyazın asilliğini:)
biraz karan -münch- ertuğrul zamanını hatırlattığı için ince çubuklu forma güzel.. bunu keşke klasikleştirebilsek, bizle anılsa hep.. ama sanırım yönetim pazarlama problemi nedeniyle yapmıyor böyle bir şeyi
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

aristokrat

arkadaşlar bırakın siyah biraz güzel çubuklu fena olmamış gibi şeyleri benım zaten umbro başımızdan gidene kadar güzel bi forma beklentım yok olmayacakta.çünkü bu adamlar bu işi kesinlikle bilmiyolar tasarım kalite hepsi sıfır.bu işi bi şekılde halletmemiz lazım oda kımse bi tane bıle forma almayacak.eğer beşiktaşı seviyosa almasın ben umbro oldu olalı kartal yuvasına girmiyorum girmıycemde bizim sokağa atacak paramız yok kesınlıkle bence adidas yada nıke az para versin ama onlarla anlaşsınlar o zaman kazanç kapısı taraftar olacaktır ve forma kaç adet satılır ne kadar satılır görecekler..forza NİKE forza ADİDAS...inşallah bu sene son senemız olur umbro senınle..

NOT: Bu ıkı fırmadan birini giymezsen zaten başarı olamaz..anlayan anlar......sevgiler..

Dem@

şahsen ben beğenmedim eski yapılan formalar bile bunlardan geyet iyi

maverick

aristokrat kardeş, önetimin işine geliyo kalitesiz oluşu.. o kadra para vercen  hemen eskiycek:) seneye bir daha alcan mantığı..
prodigy nin yorumunu merak ediyordum bir bayan olarak.. eline sağlık herkes gibi  oda beğenmemiş.

AMA BİNLERCE KEZ DUA ETTİM BUGÜN FENERLİ OLMADIĞIM İÇİN.. O FORMALARLA BIRAK SAHAYA ÇIKMAYI YATMAYA GİDİLMEZ ABİCİM :))))))))

forma almıyormuyuz  bu sezon?? tepki için?? bunu bu açsak tartışmaya

SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene