Ana Menü

Yeni Formalar Tanıtıldı.Formalar Hakkındaki Görüşler

Başlatan 2 dia 2 muerto, Temmuz 27, 2007, 15:56:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

tabi ööle ama kalitesiz çok farklı şuan umbro firması ile anlaşması var yeni sezon formalarında kaliteli bir çizgi göremedim ki eski formalarımız 2007 ye göre daha güzel ,şimdi ne yalan diyelim özellikle beyaz forma çok sıradan sade  yenilik beklerimdim en azından sponsorolan firmanın ( cola turka) yazısına bile tahamülüm yok aslında ahım şahım da değil  aristokrat a katılmak lazım sponsor değiştireceksin adidas  yada nike evet gerçekden dünya futbolunun geneline nike,adidas sponsor bende açıkçası nike olmasının isterdim ayrıca para verip almam da bu formaları yönetim düşünsün... neden satılmadığını

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: maverick - Temmuz 31, 2007, 10:13:10

aristokrat kardeş, önetimin işine geliyo kalitesiz oluşu.. o kadra para vercen  hemen eskiycek:) seneye bir daha alcan mantığı..
prodigy nin yorumunu merak ediyordum bir bayan olarak.. eline sağlık herkes gibi  oda beğenmemiş.

AMA BİNLERCE KEZ DUA ETTİM BUGÜN FENERLİ OLMADIĞIM İÇİN.. O FORMALARLA BIRAK SAHAYA ÇIKMAYI YATMAYA GİDİLMEZ ABİCİM :))))))))

forma almıyormuyuz  bu sezon?? tepki için?? bunu bu açsak tartışmaya

aLmıyorsan aLma arkadaş .
formaLar harikaydı .
özeLLikLe pançolu forma daha bir güzeLdi .
Kırmızı işLemeLer formaya renk katmış .
Neticesinde güzeL oLdu ...
Bu takıntıyı anLayamıyorum .
Umbro dediğiniz firma geçen sene ChelseA ' nin sponsoruydu. İngiLtere miLLi takımının sponsorluğunu yapıyor.
Sanki geçen sene formaLarı beğendinizde ... Her sene aynı şeyLer .

.FŞ

2 dia 2 muerto

formaLara Laf atıcağınıza yönetime Laf atın .
2 hafa önce gs ' nin forma tanıtımında buLunan Tuğba Özay hanımefendiyi aLmış getirmişLer .

.FŞ

maverick

alex ağır gel kardeşim.. benden önceki yorumları oku...... ondan sonra  yaz.. bir sorunun varsa da özelime yaz....
benim yazdığım şey konu başlığı açmalk için di. gördün mü çok soru işretini almıyor muyuz ve tepki içinden sonra?

bu hayret ifadesiydi..
anlayana..
hala sorunun varsa söyle..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Dem@

Alıntı yapılan: Alex10 - Temmuz 31, 2007, 10:41:53
formaLara Laf atıcağınıza yönetime Laf atın .
2 hafa önce gs ' nin forma tanıtımında buLunan Tuğba Özay hanımefendiyi aLmış getirmişLer .

.FŞ

ehueheheu bizde çağla şıkel ile mi tanıtım yapalım ;D

Dem@

Alıntı yapılan: maverick - Temmuz 31, 2007, 10:41:59
alex ağır gel kardeşim.. benden önceki yorumları oku...... ondan sonra  yaz.. bir sorunun varsa da özelime yaz....
benim yazdığım şey konu başlığı açmalk için di. gördün mü çok soru işretini almıyor muyuz ve tepki içinden sonra?

bu hayret ifadesiydi..
anlayana..
hala sorunun varsa söyle..

uzatmaya gerek yok beğenen beğenmiştir beğenmeyende beğenmez herkes fikirlerini yazıyor buraya

2 dia 2 muerto

yaşça büyük oLduğun beLLi Abi ..
Lafım sana değiL beğenmeyen tüm kesimedir .
formaLar kötü değiLdi ama ısrarLa kötü oLduğunu söyLüyorsunuz .
PançoLu forma ayrı bir güzeLdi . Kırmızı işLemeLer de güzeL duruyordu .
Amacımız takıma hizmetse gideLim formamızı aLaLım .
Forma aLmamak için kampanya başLatmak yakışır mı sence ?

.FŞ

maverick

prodigy.. bu uzatma değil düzeltme...
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Dem@

Alıntı yapılan: Alex10 - Temmuz 31, 2007, 10:47:11
yaşça büyük oLduğun beLLi Abi ..
Lafım sana değiL beğenmeyen tüm kesimedir .
formaLar kötü değiLdi ama ısrarLa kötü oLduğunu söyLüyorsunuz .
PançoLu forma ayrı bir güzeLdi . Kırmızı işLemeLer de güzeL duruyordu .
Amacımız takıma hizmetse gideLim formamızı aLaLım .
Forma aLmamak için kampanya başLatmak yakışır mı sence ?

.FŞ

bi yönden ööle ama takıma destek içinde yeni formadan almam ben şahsen faruk beklenileni sunmadılar

maverick

forma almak konusunda seninle hemfikir olduğum için bu konuyu beğenmeyen arkadaşlarında ilgileneceği çarpıcı bir konu başlığı ile ayrı bir konu başlığı ile açalım diyorum sevgili alex (ismini bilmediğim için takma adınla hitap ediyorum , kusura bakma) bütü derdim bu..
ayrıca beğenmek ve beğenmemek göreceli.. görmedin mi fener formalarını..:) ALLAHIM BİNLERCE ŞÜKÜR SANA
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

2 dia 2 muerto

#Prodigy

Beklentini söyLer misin ?

#Maverick

İsmim Faruk
Abi araLarından en azından bir tanesini beğenmişsindir bari onu aL ;D
Ama bi tane aL
Ayrıca başkası dünyanın en iyi ve kaLitesLi formasını yapsa ne oLur ki forma rengi siyah - beyaz oLmadıktan sonra .

.FŞ

Dem@

söyleyim faruk şimdi yapılan bir forma var ortada güzel tanıtıma çıktı hoş ama beklentilerim bu tarz bi forma değildi yenilikçi gözü ile bakılmamış çok sıradan ve sade yapılmış daha yaratıcı daha hoş bir forma tasarlana bilirdi ki neden olmadı sonra yönetim demesin formalar satılmıyor şöölle oluyor bööle oluyor daha yenilikçi yaklaşılsaydı beğeni ilgi daha fazla olacaktı takıma destek vermek için alırmıyım hayır almam bunuda söylüyorum yeni forma için geçerli destek veriyoruzda beklentileri sağlamıyor tek ben değil geneli bu düşüncede hem fikir olduğumuza eminim

saygılar

ŞDE

maverick

faruk kardeşim yeni konu başlığı açtım.. onu oku  canıım kardeşim..
ben yaş itibariyle klasiğim artık:)
haliyle klasikleşmesini istediğim ince çubuklu forma en çok beğendiğim:)

SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!