Ana Menü

Tribün, Biz, Çarşı ve Geleceğimiz

Başlatan kara kalem, Temmuz 23, 2007, 04:56:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xxdoggyxx

10 yasındakılerı degıl 15-16 yasındakılerı yanı benım ve benım gıbılerı yanınızda tutup büyütüp onları gelecegınız olarak görmenız gerekır abıler bızımde 12-11 yasındakı kardeslerımızı. Ben Çarşıyım demek babalık degil büyüklük hıc degıl abılık asla yapamaz. Çarşının popülaritesini kullanan herkesın herseyi bilip ondan sonra ben Çarşıyım demesı gerekır ve bunu derken en az 2 defa düsünmesı gerekır. İlk Düsüncede ben ne yaptımda bunu dedım bunu hakedıyomuyum ıkıncıde ıse Alen abının Mehmet Abının laflarını en basıtıde zamanında kapalıda yer kapmak ıcın gecelerden beklıyoduk kavgalarla kapalıyı kapıyoduk laflarını tekrar akıllarından gecırmelerı lazım. Onlar zamanında kapalı icin kavga ederken biz elimizi kolumuzu sallıyıp giriyoruz bunun degerını 12lik cocuktan 30luk 40lık abılerımıze kadar herkesın bılmesı gerekır.
18.03.2007

Çarşı10-ur

Çarşı bır ruhtur kişilerin Sermayesı degıldır
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

eagle25

Ben Çarşıyım demek yürek ister.Öncelikle o ruhu taşımak gerekir.yukarıda yazılanların hepsi çok doğru tespitler.öyle senede 1 maça gelmekle çarşı olunmaz.Çarşının geçmişini bilmeyen adam çarşı olamaz.Herkesin kapalının nasıl kazanıldığını bilmesi gerekir.

allen ıverson

Arkadaşlar çarşı'nın büyüklügü salt bi grup olmamasıdır böyle olmasıda sakıncalıdır...Çarşı bi ruh oldugu için bu kadar büyük kitleleri etkilemektedir.İnsanların çarşı yazılı şeyleri giyilmesinden neden bu kadar rahatsız oluyosunuz çarşı bi hareketse bi isyansa bi başkaldırışsa adaletsizlige eşitsizlige buna benzer konulara bi duruşsa bu kitlelerle buşuştugu zaman bişeyler ifade eder..O fikirlere toplumsal duyarlılıklara inanan herkez grubu desteklemek için basında alehine çıkan iftiraları susturmak için çarşı yazılı polarlar giymelidir...Çarşı'nın en önemli sözlerinden biri Çarşı HeR YERDE'dir ama tabiki çarşının kalbi beşiktaş semtidir...Bunlardan bu kadar ürkmemek lazım popülerite iyi kullanıldıgı zaman önemlidir güzeldir..Bazı arkadaşlar kavgadan falan bahsetmiş eleştirmiş insanlar abiler gençleri kavgaya sokmaması kötülenecek bişe degildir..Bazı arkadaşlarda bazı taraftar gruplarından ne farkımız kalır demiş herkez çarşılıyım falan diyo;sayı fazlalaşsın bunda bi kötülük yok önemli olan o gruplarla felsefemizin farklı olmasıdır...saygılar

eagle25

ya zaten kimse çarşı poları vs. giymesin demiyoruz ama giyen kişide sorumluluğunun bilincine varmalıdır.