Ana Menü

Sergen Yalçın'ın en "vurucu" diyalogları

Başlatan mdc, Aralık 05, 2006, 01:03:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Vedat Okyar: "Sergen koşmadığın için çok eleştiriliyorsun, ne diyorsun bu konuda?"
Sergen: "Ya Vedat Abi, ben koşunca yoruluyorum, bunu kimseye anlatamıyorum bir türlü."

* "Medya için koşmak ne demektir, hâlâ anlamadım. Benim için koşmak topla hareket yapmak, gol atmak, attırmaktır. Topsuz hareketler daha çok diğer arkadaşların yapacağı işler."

* "2.7 kilo verdim, kendimi kuş gibi hissediyorum."

* 11 Ekim 2003'teki sansasyonel İngiltere- Türkiye maçı öncesi İngiliz Independent gazetesinden bir muhabirin, rakip futbolcuların maça çıkmama ihtimali için ne düşündüğünü sorması üzerine: "Kimin umurunda?! Gelmezlerse, bizim için daha iyi, üç puanı yorulmadan almış oluruz!"

* Muhabir: "Sergen yeni transferler Gökhan ve Bobo için neler söyleyeceksin?"
Sergen: "Gökhan genç bir arkadaş, iyi topçu, Beşiktaş'a daha uzun yıllar hizmet eder. Bobo... Bobo'nun da adı güzel."

* Barbie skandalında adının geçmesiyle ilgili haberlerle ilgili olarak: "Ne yani karaoke bara mı gitseydim?" "Bekâr bir insanım. Telefonum birçok insanda var. Beni herkes arayabiliyor açık açık. Her türlü de konuşabiliyor. O yüzden verilecek bir hesap yok. Bu benim özel hayatım. Beni aramış olabilirler, ben de konuşmuş olabilirim, çok doğal bir şey bu."

* Futbol yorumcusu ve Milli Gazete yazarı Kemal Belgin kendisini eleştiriyor:
Sergen: "Ya kardeşim, iyi güzel de ben futbol oynuyorum sen ne iş yapıyorsun, bana onu bi söylesene."
Kemal Belgin: "Ne demek 'Ne iş yapıyorum?' Türkiye'ye üç puanlık sistemi ben getirdim."
Sergen: "İyi yapmışsın."

* Serhat Ulueren: "Futbolu bıraktıktan sonra teknik direktör olacak mısın?"
Sergen: "Teknik direktörlükle ilgili bir şey söylemiyorum. O zaten kolay bir meslek."
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Non Mollare Mai

edit

Delirdik

bir vurduymazLık havası war :D

Bobo... Bobo'nun da adı güzel..(: şaka gibi yaww
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

dishi_eagle

* Serhat Ulueren: "Futbolu bıraktıktan sonra teknik direktör olacak mısın?"
Sergen: "Teknik direktörlükle ilgili bir şey söylemiyorum. O zaten kolay bir meslek."

koptum burda :D

Asya Kartalları

BAKIN BUDA BİR SERGEN YALÇIN AFORİZMASI:

Tarih: 17 Nisan 2005- pazar
Stad: Kadıköy-Şükrü Saraçoğlu
Skor: Fb 3-BJK 4

SERGEN: Fenerbahçe'de bizi İnönüde bir kişi eksik ve kalecisiz yenene kadar aramızda edebi eve ezeli rekabet BİTMİŞTİR!

husoeagle

asya kartallarının yazdığı diğerlerinden çok daha güzel valla :D

noumAyberk

eyup1903

sergen abi yaaa kim ne derse desin 10 u unutmak imkansız

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

osi_bjk

Barbie skandalında adının geçmesiyle ilgili haberlerle ilgili olarak: "Ne yani karaoke bara mı gitseydim?" "Bekâr bir insanım. Telefonum birçok insanda var. Beni herkes arayabiliyor açık açık. Her türlü de konuşabiliyor. O yüzden verilecek bir hesap yok. Bu benim özel hayatım. Beni aramış olabilirler, ben de konuşmuş olabilirim, çok doğal bir şey bu."

Süper adam ya.Haklıda. =)
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

canmert

noumAmokachi

laylaralaylaralaylaralaylay laylaralaylaralaylaralaylay laylaralaylaralaylaralaylay sergen yalçın harbiden 10u unutmak imkansız çok makara bir adammış keşke gerçek yaşamda onla bi muhabbetim olabilseydi :)[move]
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

naturelkartal

Alıntı yapılan: kızıl - Aralık 05, 2006, 01:03:46

* Futbol yorumcusu ve Milli Gazete yazarı Kemal Belgin kendisini eleştiriyor:
Sergen: "Ya kardeşim, iyi güzel de ben futbol oynuyorum sen ne iş yapıyorsun, bana onu bi söylesene."
Kemal Belgin: "Ne demek 'Ne iş yapıyorum?' Türkiye'ye üç puanlık sistemi ben getirdim."
Sergen: "İyi yapmışsın."

Kardeşim bu adama hasta oluyorum  :D
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

burak_bjk

Alıntı yapılan: Asya Kartalları - Aralık 05, 2006, 20:47:22
BAKIN BUDA BİR SERGEN YALÇIN AFORİZMASI:

Tarih: 17 Nisan 2005- pazar
Stad: Kadıköy-Şükrü Saraçoğlu
Skor: Fb 3-BJK 4

SERGEN: Fenerbahçe'de bizi İnönüde bir kişi eksik ve kalecisiz yenene kadar aramızda edebi eve ezeli rekabet BİTMİŞTİR!

off offf offf bunu cok iyi soylemis
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....