Ana Menü

BJK İnönü Stadı Boyanıyor

Başlatan pAscAliAnUmut, Temmuz 17, 2007, 13:38:02

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

BJK İnönü Stadımız, 2007-2008 sezonu öncesinde yenilenmiş görüntüsüyle taraftarlarımızı bekliyor olacak...  Kulübümüz'ün Düfo boyaları ile yaptığı sponsorluk anlaşması çerçevesinde, tarihi stadımız Siyah Beyaz renklerimize boyanıyor... 
Boyama çalışmaları, iç bölümlerin tamamı ve dış cephenin sağ tarafı olmak üzere 1 Ağustos 2007'ye kadar tamamlanacak. Sezon içerisinde maçlarımızın arasında kalan uygun günlerde ise dış cephe boyaması hızla bitirilecek.

Kayalar Kimya ve Alman Meffert grubunun ortaklığı sonucunda Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Düfa boyalarının Türkiye Genel Müdürü İrfan Çetindamar, "Takımını sonuna kadar destekleyen büyük Beşiktaş taraftarına ve futbol takımına, yenilenen İnönü Stadı'nda bu sene de başarılar diliyoruz" açıklaması yaptı.

BJK İnönü Stadı boyanması sonrasında, stad içerisinde belirlenen reklam kullanım alanlarında, Düfa markasının logosu "Siyah-Beyaz" renklerimizde kullanılacak.

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CooLDumaN

Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Kartalizmatik

dışının boyanması lazım milattan önceki romada gladyatörlerin arenasına benziyor
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Dem@

temiz olsun tabi stad pis kalmaz :D ama yapım çalışmaları yok dış görünüşüde iyi değil orayaya da bi el atsalar tam olcak

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ugur24

statta boyanmadığı için çirkin gözüken çok yer vardı..sponsor olayı çok güzel ve zamanında olmuş gerçekten.. :)

Delirdik

merdiven yerLerini sarı yerine kırmızı yapsaLar keşke  :-[

boya badana güzeLdir. stat iLk maçta göze bir değişik geLecek (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

alper_1903

evet cok iyi olmus zaten bu yapilmaliydi tv den baya belli oluyordu benim dikkatimi cekmisti

dis görüntüsü de iyi inönün gelen takimi korkutuyor eger o zamana kadar korkmadiysa inönüden :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

black_eagle_sefa

dayııııııııııı....Kolay gelsin ;D
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

gözzde_bjk

soyle pırıl pırıl tertemız bı baslangıc harıka olucak cok pıstı ve goruntu kırlılıgıydı resmen!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ist.hatirasi/3-4

yine kirlencek:D:D:D:D:D ama dış boyanmalı
YÖNETİM İSTİFA !!!

eyup1903

maverick

arasına birazda kırmızı atalım..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Anarchy*