Ana Menü

#13-Deivson Rogerio Da Silva (BOBO)

Başlatan çArþý_ulan, Kasım 20, 2006, 21:19:15

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Guiza senelerdir atamiyor bos kaleye, varsin bobo yarim sezon atmasin..

ne kadar meraklisiniz futbolcu harcamaya
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

bu nasil bi savunma ya  :)  , banane elalemin guizasindan. ben Besiktas takimi taraftariyim onun yaptiklarina bakarim, attiklarina , atamadiklarina bakarim.

bobo hic bir zaman iyi bir ortalama yakalayamiyor. cok parlak oldugu dönemleri bir sezona yayamiyor, bu bu sezon icin gecerli degil her sezon ayni olay. biran önce bu cözumlenmeli.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 01, 2011, 13:42:22
Guiza senelerdir atamiyor bos kaleye, varsin bobo yarim sezon atmasin..

ne kadar meraklisiniz futbolcu harcamaya

En büyük özelliğimiz maalesef atarsa ilah yaparlar atamazsa rezilsin almeidayı bi gol atamadı diye guiza ile eşdeğerde tutan zihniyetsizler aramızda maalesef.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Brestgerfich

Aramızda da amma çok "Daha çok" Beşiktaşlı, "Daha bilgili" taraftar var ya...
Herkes daha çok biliyor.
Herkes akıl veriyor.
Forzada da böyle, KralKartalda da böyle, diğer forumlarda da...

Kale önüne kütük koysaydık, kaleciden seken top, kütüğe çarpar gol olurdu. Forvet olmaya ya da insan olmaya gerek yok bunun için.
İkinci direkten dönen top için birşey demiyorum, orada iş şansa kalmıştı.
Ama ilk pozisyonda Gordon Schildenfeld bile olsa atardı.

Kalas dediğimiz Servet'ten defalarca denemesine rağmen top kurtaramayan, yanındaki kanat oyuncusuna topu verip açığa kaçamayan bir forvet oyuncusundan bahsediyoruz.

Özet...
Aşırı derecede formsuz bu Bobo.
            Avukatlarına duyurulur.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

Kim oynasin, Bobo mu var el alemin takiminda, bana ne guizadan diyoruzda ALEXi ovmeye gelince
kiyaslama yapiliyor :-)

Futbolcu harcamayalim, bende buna yeter diyorum ya, gina geldi her hafta bir futbolcumuzu siliyoruz,
allahtan yonetimde fln degiliz yoksa mazallah kim cikar oynardi topcu kalmazdi...

Bobo bitmis, Almeida ne ayak, Guti go home, Simao yoklari oynuyor, Quaresma pas ver olm,
Ernst eh iste eskisi degil gitsin, Aurelio yedekte olamazda fbli degil mi, Nihat sen jubile yap..

say say bitmez, el alemde biz gibi futbolcu yok ama taraftar profili degismis iste. sorunda bu

cikip elestirmeyi bilen kendi cikip oynasin bi zahmet.

Brestgerfich

Çok güzel futbol oynarım ben :)
Sadece sabit durarak bile attığım goller vardır.

Beşiktaş'tan yanayım. Sadece belli bir kalıba girmek için, kendime futbolcu harcıyor dedirtmemek için susacak değilim. Adamda performans 0. Ama gönderilsin demiyorum. Ortalamanın üzerinde bir futbolcu. Ama kendisine bakması gerekiyor.

Dediğin doğru. Taraftar profili değişti.
Eskiden Formayı çıkarın, Si.tirin Gidin derdik.
Şimdi Hazreti Guti'ye nasıl küfredersin deniliyor. Adam ayakta duramamasına rağmen. Sen kimsin ki? deniliyor.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

DIABLO

zamanında fazla pofpoflamıcaktınız takımı dereyi görmeden paçayı sıyırmıcaksın.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

IL Capitano

hayir Ihsan, biz Alex butun istatistikleri alt ust etti biz sadece cakmalarini aldik deyince. onu o kadar seviyorsani onun takimini tutun o zaman bile dendi ama sen uygun görunce boboyu guizayla karsilastiriyorsun. bu nasil perhiz bu nasil lahana tursusu (böyle deniyordu dimi?)

Brestgerfich kardes (isim Serkan olacak heralde) yuzde yuz katiliyorum. böyle yazmayin, siz daha iyi biliyorsaniz siz yapin. böyle yazmayin yazarsaniz siz Besiktas hainisiniz, hele hele boboyu ve nihati hic elestirmeyin. maalesef uzulerek söyluyorum, pek yakismiyor bu dusunce anlayisi KralKartala.

[KralKartal]

Elestirmek nede olsa basit ve bedava, yazmakta ayni sekil. Spor yazarlarina kizmaya gerek yok anladim
hem adamlar parada aliyor yazarken, biz ve bizler parada almiyoruz, demek ki para alsak nasil yazariz ederiz,
Sergenede hak veriyorum, Sansalada Ermanada Ahmet cakarada..

Gutiyi elestirmiyen kim? Ben sahsen elestiriyorum..Ben aslinda cok elestiri yaparimda, bazende elestirinin dozunu ayarlamak lazim
zaman zaman bende kaciriyorum ama hep ayni futbolcularda olunca, derim ki durun artik ne oluyor??

Sana Aurelioyu elestirdigimde sende karsi cikiyordun ? Simdi senin elestirine tepki verince, sen neden ayni benim duruma dusuyorsun?
Demek ki isimize gelene elestiri yapmiyacagiz, tek hatali nokta bu, Bobo elestirilecekse, artik yuh derim ya..Hani dersin ki Bobo formsuz,
amenna, ama formsuz bu derhal gitsin dersen buna katilmam !

Kim gelsin oynasin? Almeida boyu var kendi yok, Bobo sen gidecen mi kalcan mi, Nihat kabadayimisin, Guti sen alemcimisin,
yani kim yaranacak ki bize??? Ne istiyorsunuz??? Elestiri yaparkende, biraz mantikli yapmak gerekir. Elestiri yaparkende,
onu bunu ornek verirken kendi FUTBOLCULARINAZA sahip cikmamanizi unutmamak demek, elestirmek farkli, ama siz KENDI FUTBOLCUNUZA
DEGER VERMIYOR SAHIP CIKMIYORSANIZ, bir baskasi hic cikmaz.

Profil degisti evet, biz eski FENER taraftari gibi olduk ve bundan cok rahatsizlik duyuyorum..Aksinede FB taraftari eski Besiktasi animsatiyor..

Ornek vermek gerekirse GUTI: onceden olsa tesisleri basar, MACTAN ONCE DISKO OTELDE KUMAR var diye tezahuratlar edilir tepki verilirdi.
Peki simdi? Sadece KUFUR veya BASKAN GONDER, baskan bunu alsana.. Acaba niye bu denli degisim oldu?
gerekirse Nihatta gidecek, Boboda gidecek, Necipte gidecek, ama bu taraftar DEGISIRSE BESIKTAS kalmaz. Ki zaten yok oluyor.

IL Capitano

kendi futbolcularini elestirmek deger vermemek degildir adminim. tam tersi her sey gulluk gulistanlikmis gibi davranmak daha kötu bence. bi de korkmayin bu kadar ya,  Besiktas kaybolmaz surda uc-besin kisnin elestirmesiyle. acik olun. seffafliktan kimseye zarar gelmez.

bide takimin 10 mactir ligi kapatmis olmasindan kimse tepki vermiyor, taraftar profili degismis gibi olmasini ona bagliyorum ben. tesis basmakla , alttan sopa göstermek devri kapandi, amatör ligdemiyiz Allah askina. takima q7, gutiyi getir sonra sopalarla adamlari kovala. tam ala turka isler, a$mak lazim bunlari, taraftar tepkiyi tribunde verir. orda gösterir.

IL Capitano

NoPasaran

Olur ama 5 sene beklemesi lazım oynaması için

Yada milli forma giymesi lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

zaten 5 senedir turkiyede degil mi? alex turk milli takiminda mi oynadi, oynama ihtimali zaten yok. nobrede öyle.oda turk milli takiminda oynamadi. kanunlar oyuncudan oyuncuya degisiyor mu?

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Baba - Mayıs 21, 2011, 10:19:34
zaten 5 senedir turkiyede degil mi? alex turk milli takiminda mi oynadi, oynama ihtimali zaten yok. nobrede öyle.oda turk milli takiminda oynamadi. kanunlar oyuncudan oyuncuya degisiyor mu?

Hatırlıyorsanız bir ara çoğu yabancı Türk statüsünde oynamak için Türk vatandaşı olmuştu. (Suleymanou-Youla-Aurelio-Nobre vs.) Bu durumdan sonra Türk olma prosedürü değişti. 5 yıl oynayacak vatandaşlığa girecek, 5 yıl daha geçince Türk olarak oynayacak. Bobô kalırsa o zamana kadar 30 yaşından itibaren Türk olarak oynayabilir.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net