Ana Menü

TSL 2007-08 Şampiyonu: BEŞİKTAŞ !

Başlatan kara kalem, Temmuz 13, 2007, 18:29:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Kupa merasimine katılıp terbiye dersi verdiniz !

Bu hırsla devam edin, SİZİNLEYİZ !

maç arefesi bile iple çekilir, gecesi yürekte ki ateşin 3-5 nöbetlerine diker. Uyku dedikleri literaturden söküp atılır. Tek bildiğimiz sensindir, sevdandır.

Ertesi güne maç var, ertesi güne bi' ömrü 90 dakkaya sığdıracağız. Saldıracağız, rakibe basacağız, tam saha pres uygulayacağız. Milyonlarca yürek hep birlikte ortalar açacağız. Perçinleştirmeye gerek yok, ateşi gittikçe büyür sevdanın. İlk gün ki gibi heyecanlı, ilk gün gibi isterik..

Beşiktaş'ın sonuna 'K' ekleyip, son 3 harfi büyük puntolarla AŞK ! kırmızı yazdırarak öğrettiler bize aşkın ne demek olduğunu, sıramızın en temiz yerine BEŞİKTAŞ ! yazarak öğrettik herkese saflığın anlamını, umudun anlamını unutup yola çıktığımız deplasman otobüslerinde öğrettik cümle aleme karşılık beklemeden sevebilmeyi.

Ertesi gün gizli forvet olacağız, ertesi güne son adam olacağız, ertesi güne kalede devleşeceğiz, ertesi güne bağıra-çağıra sağ açıktan ortakalar açacağız.

İyi Günde - Kötü Günde bilekliğini elinde kürdanla musluğun altında 20 dakika temizleyecek kadar saf duygularla geliyoruz, Şeref Bey'in çimlerine yeşilliğini vercek serpiştireceğimiz umut tohumları ile geliyoruz, yüküm ağar; Şeref Bey'e şafak saydıran özlemlerim ile geliyoruz, Aşk'ın anlamını Şeref Bey semalarında bam başka boyutlara büründürecek kadar sevda dolu geliyoruz, biz siyahlardayız, sana kavuşmaya geliyoruz..

Gözünüz arkada kalmasın; tribünde 35.000 beden, milyonlarca yürek rakibe basacağız, çizgiden top çıkaracağız, yeri geldiğinde ilerde gizli forvet olacağız.

Yaptıklarımızı boşver, hepsi senin içindi.. Aşkımızdır yapacaklarımızın garantisi !

Siz SALDIRIN ! And olsun ki size ortaları biz açacağız bağıra-çağıra !

..ve biz 12. Adam olarak; 2007-2008 Turkcell Süper Lig Şampiyonu BEŞİKTAŞ !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

mdc

Beşiktaş sen benim allahımsın
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Non Mollare Mai

Yüreğine sağlık..
Amaç tabii ki her zaman şampiyonluk. Ancak şampiyonluktanda ötedir o formayı şerefle taşımak !
Terinin son damlasına kadar savaşıp yapabilceğinin en iyisini yapmak , nefesin tükenene kadar BeşiktAŞK uğrunda savaşıp sahada basmadık yer bırakmamak o formayı laikiyle taşımak şampiyonluktanda ötedir bizler için..
Demedik mi hep '' Sevinmek İçin Sevmedik '' Diye..
İyi Günde Kötü Günde.. Yenilsende Yensende.. Taraftarın Daima Seninle BEŞİKTAŞ'ım..!

HAKKI'nızla Oynayıp ŞEREF'inizle Kazanın..
edit

eyup1903

:alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis

richee_4ever_jk

Tebrik ediyorum arkadaşım seni İnşallah mesajın yerine ulaşır !!!

gözzde_bjk

Ruhumuzu bızden alıp goturmedıkce yureklerımız daıma BESIKTASIMIZIN basarısı ıcın atacak!

cunku bız 12.ADAMIZ!

cok guzel bır yazı,daıma boyle yazkı kendımıze gelelım, hepımıze ders olması dılegıyle....
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

asil1903

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Temmuz 13, 2007, 18:58:37
Yüreğine sağlık..
Amaç tabii ki her zaman şampiyonluk. Ancak şampiyonluktanda ötedir o formayı şerefle taşımak !
Terinin son damlasına kadar savaşıp yapabilceğinin en iyisini yapmak , nefesin tükenene kadar BeşiktAŞK uğrunda savaşıp sahada basmadık yer bırakmamak o formayı laikiyle taşımak şampiyonluktanda ötedir bizler için..
Demedik mi hep '' Sevinmek İçin Sevmedik '' Diye..
İyi Günde Kötü Günde.. Yenilsende Yensende.. Taraftarın Daima Seninle BEŞİKTAŞ'ım..!

sana sonuna kadar katılıyorum... biz tabii ki şampiyonluk istiyoruz ama hepsinden önce bu takım için oynayacak bu ruhu taşıyacak oyuncular istiyoruz.. o zaman maçı kaybetsekte ayağa kalkar alkışlarız... çünkü o forma bu takım için terledi ama olmadı deriz....

HAKKI'nızla Oynayıp ŞEREF'inizle Kazanın..

Anarchy*

yureğine sağLık!

o forma KUTSALDIR!basarıdan cok serefLe tasımak onemLidir!
oLene kadar kaLbimiz BeşiktAŞK sevgisiyLe carpacak!

astbjk1903

tuylerim diken diken oldu yyaa GELIORUZ lllayyallayyyy oooooooooo BESIKTAS
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

MeLo

Mükemmel bir yazı olmus.
Ellerine yüreğine sağlık.
OooOoOO saLdırsana kartaaaaaaL,saLdırsana kartaL,saLdırsana kartaL,saLDırsana kartaaaaaaL !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

freedom forever

Ben Beşiktaşın ne stadına ,ne oynattığı futbolculara,ne de başarılarına aşık oldum . Ben Beşiktaşın,cebindeki son parasını maça veren,maça girmek için stadın önünde sabahlayan,o kutsal forma için canını dahi verebilecek taraftarına AŞIk oldum.Beni bu takımın hiç bir başarısı ilgilendirmiyor.İsterse beşiktaş hiçbir yıldız alamasın ben beşiktaşı yıldız oynatması için sevmedim ! İsterse beşiktaş 50.000 kişilik stad yaptıramasın ,ben beşiktaşı dev gibi bir stad yaması için sevmedim . İsterse beşiktaş bundan sonra Şampiyonluk yüzü göremesin hatta amatör kümeye düşsün olabilir , Kazan da Biramı içer maçıma yine giderim ,çünkü BEN BEŞİKTAŞI SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİM . . .
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

kara kalem

Anlatmaya çalışıpta, anlatamadığımızdır işte..
kalem sana akan, kara senin sevdan.

maverick

arkadaşlar. yazma kabiliyeti olan arkadaşlar. bu duyguları takıma iletecek bir yol bulmalıyız derim
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

kartalmania

merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım.herkese selam olsun.bence bu duyguların takıma ulaştırılması fikri çok güzel,bize beşiktaşlılığı özümsemiş futbolcular lazım,her futbolcumuz en az bir taraftar kadar hissederse beşiktaşkı,yıldız transfere,bilmem neye ihtiyac kalmaz.