Ana Menü

Kartal bombayı patlattı

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Temmuz 03, 2007, 11:07:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Kartal bombayı patlattı
Beşiktaş Cola Turka, Potro Rikolu basketbolcu Rick Apodaka'yı transfer etti

Beşiktaş Kulübü'nün basketbol şubesinden sorumlu yöneticisi Şeref Yalçın, Avrupa'nın en önemli transferini gerçekleştirerek, geçen sezon İtalya'da sayı kralı olan Porto Rikolu Rick Apodaka'yı renklerine bağladıklarını bildirdi.
Yalçın, Apodaka ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirterek, ''Bundan sonra da flaş transferlerimize devam ederek, şampiyon olacak kadroyu oluşturacağız'' dedi.

adamı hiç bilmiyorum ama konuyu acma geregi duydum yapılan ilk transfer yabancı
YÖNETİM İSTİFA !!!

carlito1903

umarım yararlı olur ve seneye baskette başarılı oluruz...

carsi52

inşaallah yararlı olur başarılar şimdiden.
Bölünür senin için uykular!

alper_1903

Bomba patlamasi sanki baska bisey oluyor ya  :)

cünkü kimse tanimiyor türkiyede bakalim insallah yararli olur ne diyelim
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Adriano

İtalya gibi üst düzey takımların olduğu bir basketbol liginde sayı kralı olmak o kadarda kolay birşey olmamalı galiba..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

robinho

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Temmuz 03, 2007, 11:07:05

Kardeş El-Amin'le Wright'ı biliyormuydun?Ayrıca bu adamın bir çok ödülü daha var.

Timurlenk

hayırlı olsun bekleyip görelim

Doktor

Çok iyi bir transfer bu arada Sinan Güler(geçen senenin smaç şampiyonu) ve Banvitten Onur Aydınıda aldık, büyük ihtimal 1 2 gun içindede turk basketbolunun gelecekteki en iyi guardı Mehmet Yagmuruda alıyoruz bu sene iyi olacagız gibi... :sigara

ist.hatirasi/3-4

Alıntı yapılan: robinho - Temmuz 03, 2007, 17:15:45
Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Temmuz 03, 2007, 11:07:05

Kardeş El-Amin'le Wright'ı biliyormuydun?Ayrıca bu adamın bir çok ödülü daha var.

yorum yapmaya gerek yok o zaman.:)
YÖNETİM İSTİFA !!!

Timurlenk

Alıntı yapılan: Doktor - Temmuz 03, 2007, 17:36:10
Çok iyi bir transfer bu arada Sinan Güler(geçen senenin smaç şampiyonu) ve Banvitten Onur Aydınıda aldık, büyük ihtimal 1 2 gun içindede turk basketbolunun gelecekteki en iyi guardı Mehmet Yagmuruda alıyoruz bu sene iyi olacagız gibi... :sigara

onur aydın bizden gittikten sonra kendini bayağı geliştirdi hayırlı olsun bu sene güzel işler bekliyoruz.

ugur24

gerçekten söylenilenlere bakılırsa takımımız çok önemli bir oyuncuyu transfer etmiş..hayırlısı olsun bakalım.. ;)

ist.hatirasi/3-4

Mehmet Yağmur Beşiktaş'ta
Beşiktaş basketbolda transfere doymuyor
Ergin Ataman'ın göreve gelmesiyle birlikte transferde atağa kalkan beşiktaş Karşıyaka'nın genç guardı Mehmet Yağmur'u renklerine bağladı. İki yıllık sözleşmeye imza atan genç oyuncu Beşiktaş'tan yıllık 160 bin YTL alacak.
YÖNETİM İSTİFA !!!

Anarchy*

melankolizm

İnşallah taraftarı yeniden salona çekebilirler..

hayırlı uğurlu olsun