Ana Menü

En Sevdiğim 10 Üye

Başlatan yuNuS1903, Aralık 04, 2006, 13:18:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

boss

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 05, 2006, 04:01:07

Ve benim için efsane ;D

BOSS..KİMSE ALINMASIN GÜCENMESİN FORUMDA KENDİM KADAR SEVDİĞİM TEK İNSAN :) NoPost vermeym diye mesajlarını editlediğim yazılkarını hep merakla okuduğum sevdiğim can dostumdur..O olmasa sanırım valla bu kadar zevk alamazdım..Bu kdar kısa sürede bu kadar sevgiyi herkes alamaz valla

Şimdi yigidi öldür hakkını yeme gerçekten benim gördügüm sadece 5-6 tane bem küfür edipte no pasaranın editledigi yazı bılıyorum ;) :D ;D

Delirdik

Alıntı yapılan: duru_1903 - Aralık 04, 2006, 23:29:28Herkesi tek tek yazmak saçma olur.
bu çocuktan nasıL böyLesi bir Laf çıkmış şaştım kaLdım vaLLa :D

onca kişi içinden sadece 10 kişi seçmek çok zor
zaten burdaki insnLarı sevmesem 2yıLdır buraLarda takıLmazdım :)

son oLarak ta Beşiktaş Sen Bizim Herşeyimizsin ;D
  :bjk
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Lord Of The Mumy

Aklıma gelmeyenler şimdeden kusura bakmasın ;D Yazdıklarım sadece üye sıfatıyla yazılkıyor bilginize

AMA CHEM VE LORDOFMUMMY ciddi ciddi kızdım sizlere...

Neyse geçelim sevdiklerimize

Ya bu adamın ismini yine yanlış yazacam gibi ama deniyorum
SMYRNIAN JOSE-Anıl : Msn de sürekli görmekten zevk aldığım ve konuşurken değer vererek konuştuğum forumda en sevdiğim 5 üye arasına girecek önemli bir insan

Kralcarsi: Ihsanla diyaloglar ilginç başladı..Besiktas.nl de tartıştığımız Çarşı topiclerini hatırlarmı bilmem ama şimdi iyi bir arkadaşlığımız dostluğumuz güvenimiz var

Asa: Chenk.Onunla ortak yönlerimiz var..Çokı değerlidir benim için ihsan gibi..

Chem: Severim kendisiniFarklı bir eri vardır

Keskinli: Olaylara yaklaştığı objektif tavrı ve geyiği çok sevmemesi bende çok saygı uyandırıyor..

Crad.stone:Önce nickini sonra yönetimde kendini sevdim.

uğur24 iddaadaki sempatisi, husoeagle futboldaki yorumları, Lord of mummy samiyeti idi :) ,Miraculous Omen enterasan nicki ile sevdiğim üyeler..

Saymadığım arkadaşlardan özür diliyorum kesin 3-5 tae daha mutlak saymam gereken ama unuttuklarım var..Bak aklıma geldi @layına gider Satukblade unicorn,apitaph_ ,ALPEREN var..Ayrıca anlayışı için ÇARŞI-10UR

Ve benim için efsane ;D

BOSS..KİMSE ALINMASIN GÜCENMESİN FORUMDA KENDİM KADAR SEVDİĞİM TEK İNSAN :) NoPost vermeym diye mesajlarını editlediğim yazılkarını hep merakla okuduğum sevdiğim can dostumdur..O olmasa sanırım valla bu kadar zevk alamazdım..Bu kdar kısa sürede bu kadar sevgiyi herkes alamaz valla

ben ne yaptım şimdik onu anlamadım volkan bidenem
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

husoeagle

Alıntı yapılan: Lord Of The Mumy - Aralık 04, 2006, 19:10:50
yazıklar olsun diyoru m başka birşey demiyorum tüühhh hepinizeeeee

satuk chem ramo geri traş ulan bu mekanda

bu yazıyı yazarsan satuk cem ve ramo dışındakiler alınır tabi mummy

Brestgerfich

Alıntı yapılan: boss - Aralık 05, 2006, 14:04:35

Ve benim için efsane ;D

Şimdi yigidi öldür hakkını yeme gerçekten benim gördügüm sadece 5-6 tane bem küfür edipte no pasaranın editledigi yazı bılıyorum ;) :D ;D

Boss bi de şikayet ediyosun,herkes bana karşı tepkili oluyosun ama formun en baba adamlarından birisi seni gayet seviyomuş :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CHEm !

unuttuğum 3 kişi var onlarıda ekliorum
volkan abi çok pardon
Allah kitap Beşiktaş

NoPost

espri yaptım ama kimse gülmedi  :allaalla :P

[KralKartal]

benide yazmamis chem zaten sefmez beni uheuehe
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CHEm !

abi seni sewmiorum biliosun zaten:):)
Allah kitap Beşiktaş

Brestgerfich

Alıntı yapılan: NoPost - Aralık 05, 2006, 18:22:53
espri yaptım ama kimse gülmedi  :allaalla :P
hepsini okudum ama arada farkedemedim abi kusura bakma,hangisiydi espRi ?
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Ozytaurus

İşim nedeniyle foruma çok fazla giremiyor ve diğer arkadaşlarla tanışma fırsatım olmuyor. Gerkçek hayatta tanıdığım arkadaşlarımın dışında zaten forum aracılığı ile MSN ve ya başka bir yerde konuştuğum kişide yok gibi o yüzden ben sevdiğim değil yazılarını beğendiğim kişileri yazacağım.

Gerçek hayattaki tartışmalarda ayrı düşsek de forumdaki yorumları ile beni şaşırtan husoeagle :)
Araştırıp, bilerek yorum yapan satukblade
Yorumlarındaki tarafsızlık ve haklılıktan dolayı  Kralçarşı, Keskinli, Die -4-u, Gökhan, dishi_eagle
Foruma zaman zaman girerek yaptığı nokta atışları için Alperen

______KaRaKaRTAL____

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: Ozytaurus - Aralık 09, 2006, 07:25:46
İşim nedeniyle foruma çok fazla giremiyor ve diğer arkadaşlarla tanışma fırsatım olmuyor. Gerkçek hayatta tanıdığım arkadaşlarımın dışında zaten forum aracılığı ile MSN ve ya başka bir yerde konuştuğum kişide yok gibi o yüzden ben sevdiğim değil yazılarını beğendiğim kişileri yazacağım.

Gerçek hayattaki tartışmalarda ayrı düşsek de forumdaki yorumları ile beni şaşırtan husoeagle :)
Araştırıp, bilerek yorum yapan satukblade
Yorumlarındaki tarafsızlık ve haklılıktan dolayı  Kralçarşı, Keskinli, Die -4-u, Gökhan, dishi_eagle
Foruma zaman zaman girerek yaptığı nokta atışları için Alperen

eeeee ben nirdeyimmmm bak tükürüken birine tükürmemişim :D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

alperen

besiktasima gonul veren butun kartallari seviyorum

simdi su forumda muhabbet ettıgım benım mahkememe gelen arkadaslarım var onları cok sevıyorum kayserili kartalları bana destek oldukları ıcın cok sevıyorum beraber sıkı muhabbetler ettıgımız kral carsı asıklarını cok sevıyorum

benım sevgım kısılerle sınırlı olamaz hepınız lıstemdesınız
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

Çarşı10-ur

NO POST         ALTUG
CHEM              CEM
SMYRMNJSE   ANIL
MURAT          MURAT ABI
unıcorn         RIZA
RAMO         RAMO