Ana Menü

GSli Arda kampa girdi bile, ama nasil?

Başlatan [KralKartal], Haziran 28, 2007, 21:30:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Dün top başı yapan Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan, sezon öncesi moral depoladı. Geçtiğimiz hafta kız arkadaşıyla birlikte Bodrum koylarında keyif yapan 20 yaşındaki futbolcuyu, Hello görüntüledi.

20 yaşındaki Arda Turan, sevgilisiyle objektiflere işte böyle yakalandı. Yattaki görevlilerin uyarısıyla gazetecilerden haberdar olan genç futbolcunun keyfi kaçtı. Arda Turan'ın yattaki kaçamağının diğer fotoğrafları, Hello Dergisi'nin bu haftaki sayısında

GEÇTİĞİMİZ sezon oynadığı futbolla herkesin beğenisini kazanan Galatasaraylı Arda Turan, tatilinin bir bölümünü Bodrum'da geçirdi. Cobra Queen adında 35 metrelik bir yat kiralayan Arda Turan, yakın arkadaşlarıyla birlikte önce Türkbükü'ne demir attı. Burada kız arkadaşıyla birlikte oldukça keyifli saatler geçiren Turan'ı Hello Dergisi görüntüledi. Tekne üzerinde kız arkadaşıyla oldukça romantik dakikalar geçiren genç futbolcu, yat çalışanlarının uyarısıyla fotoğraflarının çekildiğini öğrendi. Fotoğraflarının çekilmesinden pek hoşnut olmayan Arda ve arkadaşları, apar topar demir alarak koydan uzaklaştı.

hürriyet
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_06

Non Mollare Mai

Okumuştum bunu. Medyanın gözü önünde ağır kaçmış.
O yeteneğini böyle harcamaz umarım.
edit

Doktor

Haber biraz gec ulasmıs ama siteye ben bunu 15:00 civarlarında gormustum iyi iş çıkarmıs antremanda yuh yani..!!!

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

ugur24

adaletin gözü kör olsun ! ikimizde yirmi yaşındayız ! ;D

eyup1903

Alıntı yapılan: ugur24 - Haziran 28, 2007, 23:20:38
adaletin gözü kör olsun ! ikimizde yirmi yaşındayız ! ;D

al bendende o kadar

CooLDumaN

Helal olsun Arda.

Bu moralle gol kralı olur artık:)
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

yuNuS1903

carsi52

Magazincilere sinir oLuyorum onlara ne kardeşim adam yapar istediğini size mi sormak gerekir bırakın adamı serbest alla alla sinir oluyorum böyle haberlere
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Burak birde i.Toraman da bodrumda barda goruntulendirler... :)
kampa girmisler
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Delirdik

böyLe etiket oLmak hoş değiL ama yinede ne varki şimdi burada
çaLışmış kazanmış sevgiLisiyLe yiyor işte ;D

ayrıca uğur evet gözü kör oLsun be kardeşim! :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Anarchy*

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...