Ana Menü

Beşiktaş Cola Turka Uleb ' de

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 22, 2007, 14:36:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Beko Basketbol Ligi takımlarından Beşiktaş Cola Turka, gelecek sezon yine ULEB Cup'da mücadele edecek.
Geçtimiz sezon da aynı kupada yer alan siyah-beyazlı ekip, takım sayısının 48'e çıkması sonrası Avrupa Basketbol Ligleri Birliği (ULEB) tarafından ULEB Cup'a davet edildi.

Beşiktaş Cola Turka Genel Menajeri Burak Bıyıktay, ULEB Cup'da takım sayısının 48'e çıktığını belirterek, ''ULEB bizi geçen sene olduğu gibi bu sezon da kupaya davet etti. Bundan dolayı çok mutluyuz'' dedi.

Bıyıktay, kulüp olarak ULEB'in istediği şartları her zaman yerine getirdiklerini ifade ederek, ''Yeni sezon için kuracağımız takımla ULEB Cup'da daha başarılı olmak istiyoruz. Gelecek sezon bu kupada daha büyük işler yapacağız'' diye konuştu.

Bu arada Beşiktaş Cola Turka, Galatasaray Cafe Crown ve Türk Telekomspor'un ardından ULEB Cup'da mücadele edecek 3. Türk takımı oldu.

22.06.2007   

Kaynak : AA

Hayırlı olsun .
Yeni hocamızla birlikte başarının da gelmesi dileğiyle .

ugur24

eurolig şampiyonlar ligi ise uleb uefa kupası gibi bir şey işte.. :) beşiktaş'a avrupa yolunda başarılar diliyorum..

Doktor

Umarım bu sefer gruptan çıkarız ama sanmam hala ses seda yok transfer falan  :allaalla

Anarchy*

valla daha transfer falan gormedık bu kadro ıle basarı beklemıyorum acıkcası..

gözzde_bjk

sponsorlardan parayı bı alabılsek maddı sıkıntı kalmıycak ama gecen sene oldugu gıbı bu senede colaturkada hem gec odeme  hemde parayı daha da dusurme amaclı  sıkıntılar var!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

CooLDumaN

Alıntı yapılan: Doktor - Haziran 22, 2007, 18:46:46
Umarım bu sefer gruptan çıkarız ama sanmam hala ses seda yok transfer falan  :allaalla
El amin zamanınmdaki gibi bir kadro olmadan avrupada hiçbirşey yapamayız.
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

@LAYINA GİDER

sonuncu olmayız geçen ki gibi inş.

alper_1903

Yine hüsran olacak bu senede ULEB te
salonu doldurmak sart ama sizlere cok büyük is düsüyor arkadaslar
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...