Ana Menü

İbrahim Üzülmez İki Yıl Daha Kartal

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 21, 2007, 18:22:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

İ.Üzülmez ile 2 yıl daha
Beşiktaş'ın tecrübeli kaptanı İbrahim Üzülmez bugün Akaretler'deki Kulüp Binası'na gelerek sözleşmesini 2 yıl daha uzatan sözleşmeyi imzaladı.

İbrahim Üzülmez, imza sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada çok mutlu olduğunu belirterek, "Böyle bir camiada kaptan olarak 2 yıl daha sözleşmemi uzattığım için çok mutluyum. Yöneticilerimizle anlaştık ve hiçbir sorun olmadan sözleşmeyi imzaladık" dedi.

Üzülmez, takıma yapılan yeni takviyelerin faydalı olacağına inandığını söyleyerek, şunları söyledi:
"Şu ana kadar yönetimimizin yaptığı transferler bana göre olumlu. Rüştü abi olsun, Hakan Arıkan, Mehmet Yozgatlı ve Tello takıma faydalı olacak isimler. Özellikle Rüştü abinin tecrübesinden faydanacağımıza inanıyorum. Tello'yu da araştırma fırsatını bulduk ve Milli Takım kampında Aurelio ile konuştuk. Aurelio kendisinin iyi bir futbolcu olduğunu söyledi. Ayrıca Rüştü'nün aldığı ücret bizi ilgilendirmiyor. Bizler profesyonel futbolcularız. Herkes kendi aldığı para ile ilgilenir. Biz futbolcular olarak, Rüştü abinin aldığı parayı tartışmayız."

Siyah beyazlı futbolcu, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun, "Beşiktaş'ta Fenerbahçe olmaya başladı" şeklindeki açıklamasıyla ilgili olarak, "Böyle açıklamalar bana göre gereksiz söylemler. Kimseye yarar getirmeyeceği gibi zararı olan ve camiaları geren sözler. Onlarda geçen sene bizden Tümer'i almışlardı. Böyle açıklamaların yapılmasını hoş karşılamıyorum. Yöneticiler daha dikkatli açıklamalar yapmalıdır" şeklinde konuştu.

Üzülmez, Fenerbahçe'nin Roberto Carlos'u transfer etmesiyle çıtayı yükselttiğini fakat, herşeyin sahada belli olacağını vurgulayarak, "Fenerbahçe Roberto Carlos'u transfer ederek çıtayı yükseltti diyebiliriz. Kendisi iyi bir futbolcu ve dünyaca tanınıyor. Ama, daha öncede böyle ismi tanınan futbolcular gelip bir başarı yakalayamamışlardı. Herşey lig başlayınca belli olacak. Şimdiden konuşmak çok erken olur" diye konuştu.

İbrahim Üzülmez, yeni teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile birkaç kez telefonla konuştuğunu ve kendisinin başarılı olacağına inandığını ifade ederek, "Ertuğrul Sağlam genç bir teknik direktör. Hem futbolculuğunda hemde teknik direktörlüğünde başarı sağlamış bir isim. Kayserispor'da yaptıkları ortada. Bizim teknik direktörümüz olarakta başarılı olacağına inanıyorum. Hem Şampiyonlar Ligi'nde hemde ligde kendisi ile iyi sonuçlar alacağız" dedi.

Beşiktaş'ın kaptanı son olarak, önümüzdeki sene hedeflerinin Süper Lig'de şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'ne katılmak olduğunu belirterek, "Biz geçen sezon başarılı bir grafik çizdik. Genç bir kadroyla iyi sonuçlara imza attık. Önümüzdeki senede yapılacak birkaç takviye ile daha iyi olacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.

21.06.2007   

Kaynak : DHA

Hayırlı olsun kaptan .
Seni beğenmeyenler var ama 3 kişinin işini yaptığın aşikar .

carsi52

Hayırlı olsun hem bizim için hem kaptanımız için.
Bölünür senin için uykular!

Adriano

OoOo Deli İbrahim OoOo Deli İbrahim.. :) Hayırlı Olsun.. Sol Kanat bu sezon durmayacak inşallah.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

CHEm !

Fenerbahçe'den kaleci Rüştü ve Mehmet Yozgatlı'yı kadrosuna katan Beşiktaş'ta, kaptan İbrahim Üzülmez, sözleşmesini 2 yıl daha uzattı...

İbrahim Üzülmez yuvada kaldı
İbrahim Üzülmez, imza sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Böyle bir camiada kaptan olarak 2 yıl daha sözleşmemi uzattığım için çok mutluyum. Yöneticilerimizle anlaştık ve hiçbir sorun olmadan sözleşmeyi imzaladık" dedi.

Takıma yapılan yeni takviyelerin faydalı olacağına inandığını kaydeden Üzülmez, "Şu ana kadar yönetimimizin yaptığı transferler bana göre olumlu. Rüştü abi olsun, Hakan Arıkan, Mehmet Yozgatlı ve Tello takıma faydalı olacak isimler. Özellikle Rüştü abinin tecrübesinden faydanacağımıza inanıyorum. Tello'yu da araştırma fırsatını bulduk ve Milli Takım kampında Aurelio ile konuştuk. Aurelio kendisinin iyi bir futbolcu olduğunu söyledi. Ayrıca Rüştü'nün aldığı ücret bizi ilgilendirmiyor. Bizler profesyonel futbolcularız. Herkes kendi aldığı para ile ilgilenir. Biz futbolcular olarak, Rüştü abinin aldığı parayı tartışmayız" diye konuştu.

Tecrübeli futbolcu, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun, "Beşiktaş'ta Fenerbahçe olmaya başladı" şeklindeki açıklamasıyla ilgili olarak, "Böyle açıklamalar bana göre gereksiz söylemler. Kimseye yarar getirmeyeceği gibi zararı olan ve camiaları geren sözler. Onlarda geçen sene bizden Tümer'i almışlardı. Böyle açıklamaların yapılmasını hoş karşılamıyorum. Yöneticiler daha dikkatli açıklamalar yapmalıdır" şeklinde konuştu.

Üzülmez, Fenerbahçe'nin Roberto Carlos'u transfer etmesiyle çıtayı yükselttiğini fakat, herşeyin sahada belli olacağını vurgulayarak, "Fenerbahçe Roberto Carlos'u transfer ederek çıtayı yükseltti diyebiliriz. Kendisi iyi bir futbolcu ve dünyaca tanınıyor. Ama, daha öncede böyle ismi tanınan futbolcular gelip bir başarı yakalayamamışlardı. Herşey lig başlayınca belli olacak. Şimdiden konuşmak çok erken olur" dedi.

İbrahim Üzülmez, yeni teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile birkaç kez telefonla konuştuğunu ve kendisinin başarılı olacağına inandığını ifade ederek, "Ertuğrul Sağlam genç bir teknik direktör. Hem futbolculuğunda hemde teknik direktörlüğünde başarı sağlamış bir isim. Kayserispor'da yaptıkları ortada. Bizim teknik direktörümüz olarakta başarılı olacağına inanıyorum. Hem Şampiyonlar Ligi'nde hemde ligde kendisi ile iyi sonuçlar alacağız" diye konuştu.

Beşiktaş'ın kaptanı son olarak, önümüzdeki sene hedeflerinin Süper Lig'de şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'ne katılmak olduğunu belirterek, "Biz geçen sezon başarılı bir grafik çizdik. Genç bir kadroyla iyi sonuçlara imza attık. Önümüzdeki senede yapılacak birkaç takviye ile daha iyi olacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.
Allah kitap Beşiktaş

Anarchy*

suan ki takımımızda besıktasLı ruhunu tasıyan ender adamLardan bıtanesı..
kuLübumuze ve kaptanımıza hayırLı oLur ınsaLLah..

CooLDumaN

Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

ugur24

takımımız adına hayırlı olsun..kaptanımız bu formayla futbola veda edecek inşallah..seni seviyoruz deli ibrahim !

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

melankolizm

ne yapsan sana kızamıyoruz , seviyoruz seni deli :)

hayırlı uğurlu olsun Kartal'ıma

NoPasaran

Bu adamın sevgisi bende başka..

Teşekkürler ibo
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

coLorbLind !

seviyorum Lan seni ibo ;D
vazgeçilmezsin !

alper_1903

iki yil sonra da bitirir herhalde karierini

unutulmazlar arasinda kapar yerini
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

AsA

@LAYINA GİDER