Ana Menü

"Türkiye ayağa kalkacak"

Başlatan eRe, Haziran 14, 2007, 11:23:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

ailton bence de kotu degıldı ıbrahım akınla sorunları ve bır turlu ıstıkrarla oynatılmaması sonucu bole oldu
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

birakin kimse ayaga kalkmasin,ayagimiz yerden kesilip ucanlardan degiliz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

robinho

Alıntı yapılan: ugur24 - Haziran 14, 2007, 15:22:24
oyuncular süper ve genç olacak demiş ama 32 yaşındaki helguera ve 34 yaşındaki makalele'nin peşinden koşuyoruz !

Seni eleştirmek gibi olmasın ne demek istediğin anladım ama o zaman Tigana'yı neden gönderdik???? Dünya'da gençlerin her şeyinden anlayan ilk ve tek teknikdirektör...Bırak 2 sene Beşiktaş'a olumlu anlamda hizmet edip gtisniler...

BJK_06

türkiye zaten ayakda hiç oturmadıki

@LAYINA GİDER

bizim reyes gibi raul gibi etoo gibi adamlar almamız lazımki türkiyr ayağa kalksın

ist.hatirasi/3-4

Bizim yıldizlarimz pascal sergen ilhan zago ronlado giunti pancudur...ne makalele nede helguera bir tek onlar var ruhumuzda
YÖNETİM İSTİFA !!!

!_black_eagle_!

Alıntı yapılan: bLack - Haziran 14, 2007, 12:49:10
Yavaş oLsun, temiz oLsun. Bence doğruyu yapıyorLar.
Uyum sorunu zaten oLacak, birkaç hafta önce oLmasıyLa sonra oLması arasında pek bir uçurum yok

Yavas oLsun Temiz oLsun Diosunda adamlar futbolcu bırakmazlar bize yine kle gibi adamlaramı kalalım biraz hızlı hareket etseler ii olmaz mı bazı seyleri gozden cıkarmak lazım para gibi adamlar paraya acımıolar bizimkilerde cebimizden cıkmasın die bakıolar olmazki bole yavas die die transfer sezonu biticek biz hala alıcaz :)
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

Anarchy*

cassa23

transfer faciası yaşayacağız arkadaşlar bu yönetim bitmiş artyık

Anarchy*

ist.hatirasi/3-4

yapılan transferleri aızım acık iszliorum!
YÖNETİM İSTİFA !!!

GENCOL

hakiki  imanı 
    bulan kainata meydan okur.........

ugur24

daha iki yabancı hakkımızı kullanmadık..helguera ve makalele inşallah olmazda daha genç yabancı oyuncular alırız..

2 dia 2 muerto

Makelele gelsin isterim am Helguera istemem .
Bu arada TurkishTank ' ın soylediği futbolcunun adı Drenthe galiba . Ben Ryan Babel demiştim . Drenthe de guzel oyuncu :D

ugur24

ben ikisinide istemiyorum..ne işi var 34 yaşındaki adamın beşiktaş'ta ? sonradan satabileceğimiz birisini almalıyız..