Ana Menü

Lütfen dikkat!

Başlatan poacher, Aralık 02, 2006, 20:14:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

O zaman kritik bir ara pası atan oyuncuya da bağıralım aynı tempoda. Koray Brugge maçında çizgiden top aldı niye Koray diye bağırmadık da Runje kurtarış yapınca Runjeeee Runjeeeeeee deniliyo bende bunu anlamıyorum
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Efebjk

Runje bencede dalga gecıyor sanıyordur.Buutn futbolculara yaparsak herkes motıve olur maca daha cok asılırlar ıyı bısı yapmak ıcın mucadele verırler ıyı bısı yapıncada ıstedıklerını zaten bız verıyoruz

Spy radamantis

Haribeden abartmaya başladık millet dagla geciyor sanıyorlar !
BaBalaR CorTLaMaZ

carsi52

walla ya sıkmaya başladı.
Bölünür senin için uykular!

noumAyberk

Biran önce bu hatanın düzeltilmesi gerekiyor onun anlayabilecei bir dilden tezahurat yapılıp özür dilenmesei gerekiyor

bsever1903

bence hıc bagırılmamalı trıbunede cagırılmamalı.yolda gorursekte gormemezlıge gelınmelı...

burak_bjk

Alıntı yapılan: ugur24 - Aralık 02, 2006, 21:43:00
evet işin şeyi çıkmaya başladı..tamam kurtarış yapınca bağıralım ama yandan orta geliyo runje alıyo başlıyolar bağırmaya..geri paslarda bile bağırcaklar utanmasalar..

bi iki kere bagrıldı ozamn :D runjeee runjeee adam benimle dalga geciyolar ben gitcemde demiyo yaa..anti runje
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

kerim

valla runje diye bi tek kadıköyde bağirdim.. o da 50000 fenerliyi mölüm mölüm baktirmak içindi ve amacımızada ulaştık!!!   yakında kapalıda bi kavga çıktığını görürseniz anlayınki bu benimdir!!! ARTIK YeTeR YAAA!!!! bu adam Beşiktaş'ın futbolcusu ve biz bu adamla dalga geçermiş gibi her toptan sonra runje runje bağiriyoruz.. millet dışarda dalga geçiyo yaaa yeni besteniz çok güzelmiş diye.. ne bu abicim adam kaleci, onun görevi top kurtarmak!! hemde bu adam Beşiktaş'ın kalecisi!! yapmayın beyler gözünüzü seviyim işin cılkı çıktı
güneş hep bizim arkamızdan doğmuş,
yani biz hep geceye yürümüşüz...
adımız çıkmışsa karanlığa,
bu bizim değil güneşin suçudur!!!

ufocan

bence runjeee ye yeni bir melodi bulalım herkes maç içinde kolayca söyleyemesin