Ana Menü

Deli İbo Orta Yapıyor

Başlatan epitaph_, Aralık 02, 2006, 19:55:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

epitaph_

ARKADAŞLAR NE OLDU BU ADAMA GOLLÜK ORTALAR YAPMAYA BAŞLADI BÜRÜJ MAÇINDADA ANKARA MAÇINDADA HAYATINDA YAPMADIĞI ORTALARI YAPIYOR SANIRSIN CO KOL !

poacher

şansız bu adam orta yapar atamazlar zaten az orta yapıo onu da deerlendirin kardeşim
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

ugur24

bugün 3 süper orta yaptı..ben her zaman kaptanı savunanlar arasındayım..gücünü sonuna kadar kullanıyo hepsi onun gibi olsa keşke..kapasitesi o kadar adam orta yapamıyosa ne yapsın??eğer beğenilmiyosa bu hocanın suçudur..ibrahim ben oynamak istemiyorum dicek halde değil yaa..

CHEm !

brugge maçında bi orta yaptı
o nsl bi ortaydı öle
sağ ayağının dışıyla
Allah kitap Beşiktaş

keskinli

keske onun ruhu digerlerindede olsa
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ist.hatirasi/3-4

buradanda anlıorum ki ibo calsmaya baslamıs ibonun sole bişeyi ne sol aygını kullanıor ne de sol ikisiylede iyi vuramıor...
YÖNETİM İSTİFA !!!

çArþý_ulan

bu sene bi kıpırtı var...ara pası bile verdi g.antep maçında ;D

yuNuS1903

ricordinho orta yapmayı öğrettıyor ona belki ondan

eren06

ibo yu hep eleştiriyoduk ama adamı 5 yıldır kimse kesemiyo bu sene kaptan fln tabii o da daha fazla sorumluluk almak istiyo

jay-z

bı o kaldı ama ınanın onu sahada gorunce delıo oluom adam yok kapasıte arkadaslar bana kımse yurek ısı mısı demeyın yok yane olmuo pasa atamıo topları ayagına bulastırıo ole arada 1 kac olumla davranısı war yoksa way bjk halıne ben bu takıma yabancı alıncaksa ılk mevkı sol bek olmalı galıba tıgana 4 oyuncu ıstemıs 2 turk 2 yabancı vestel den hakan balta antalyada alı bılgın zannedıom ıns hakan tutarda sol rahatlarım  bırda serdara bayılıom 40 yıllık bjk lı gıbı oynuo klebersonun mevkısınde ondan bın kat daha ıı oynuo vede sırıtmıo bazıları gıbı

NoPasaran

İ.Üzülmez kim ne derse desin bu takımda her zaman sol be k oynar orta açsada açmasada..

Kendini gelkiştirdiği kesin son haftalarda beli oluyor iyice sanırım çalışıyor klendisi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BjKcArsi54

yaptımı tam yapıyo valla ;)

alperen

onun gıbı savassınlar ondan sonra deliye laf atsınlar takımdakıler
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

Asya Kartalları

İŞTE YÜZYILIN TOPİĞİ. RÜYAMDA GÖRSEM AKLIMA GELMEZDİ. TAMAM İBO BIRAK SEN FUTBOLU ARTIK ORTADA AÇIYORSUN YA SEN MİSYONUNU TAMAMLADIN :)

dj_pascal

besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"