Ana Menü

Kombineler Satışa Çıktı

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 04, 2007, 12:21:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

coLorbLind !

ben herife 6 dedim
5 yapmış
sanırım sınır 5
bişey de demedi lavuk ;D

ist.hatirasi/3-4

sorun cıkmadı sifre blmek yetio.....aslında 4 taksit pesinatla 5 gibi;D

ama kimse yoktu 1 kşi vardı üzücü bişey:S
YÖNETİM İSTİFA !!!

sinan4671

arkaşlar kombineler de bi düşüş olmaz mı dersiniz bole giderse fiyatlar 15 bin falan anca olur heralde
geçen seneki rakama yakın olsaydı satışlar bi açıklama yaparlardı heralde demek ki satılmıyo fazla

inş.olur arkadaşlar  ben bi indirim bekliyorum
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

CHEm !

Hedefler var ama
Beşiktaş Yönetimi zor durumda... Geçen sezon Nobre, Ricardinho ve Delgado gibi önemli isimleri renklerine bağlayan Siyah-Beyazlılar, kombine satışlarında 20 bin sınırını zorlamıştı. Bu yolla büyük bir ekonomik rahatlık yaşayan Beşiktaşlı idareciler, aynı şekilde yeni sezonda da kombineyi çıkış yolu olarak görüyordu. Ancak evdeki hesap, çarşıya uymadı. Geciken yabancı transferler, Kartal'ın planlarını alt-üst etti.

10 bini bulamadı
Rodrigo Tello, Hakan Arıkan, Mehmet Yozgatlı ve Rüştü Reçber transferlerine karşın kombine kart satışları henüz 10 bini bile bulamadı. Satışları hızlandırmak için harekete geçen Siyah-Beyazlı idareciler, beklenen patlatmayı yaratmak için transfere hız verdi. İki önemli yabancı futbolcuyu renklerine bağlamak adına çalışmalarını sürdüren Beşiktaşlı yöneticiler bir an önce bombaları patlatmak istiyor.

fanatik
Allah kitap Beşiktaş

ugur24

kombine alırken transfere göre hareket edilmez..en azından inönü stadı için..ben bu şekilde düşünüyorum.. ;)

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

cassa23

şu tarnsferde geç kalınınınca sinir oluyorum ya kamp başlıcak bizimkiler uyuyo offffffffffffffffffff

sinan4671

ya ben anlamıyorum bu yönetimi arkadaşr acaba burada yönetimden bomba bi transfer bekleyen var mı ya bizim istediğimiz kombine fiyatlarının biraz daha düşmesi bu fiyatla tabi ki de 10 bini bulmaz
bi transferle işin değişebileceğini sanıyorlar kapalı ya 700 milyon veremeyen adam yine veremez yine veremez 

arkadaşlar bi de böyle transferleri bekleyen arkadaşlarımız var adam gelmiş bize carlosu mu izlemek istersiniz yoksa telloyu mu izlemek istersiniz diyo ya yok bole bişi sen oraya herhangi bir şahsı izlemeye gitmiyosun ki ayrıca oraya gidip oturarak maç izliceksen niye geliyosun  git evinde izle. bi sene de bole bi transfer olmasın ya biz BEŞİKTAŞ ı izliyoruz DESTEKLİYORUZ
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe