Ana Menü

Kombineler Satışa Çıktı

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 04, 2007, 12:21:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Timurlenk

die-4-u

Geçen yıl yeni açık 135 Lira Kapalı Alt 500 Liraydı...
Açığa yapılan zam %100'den fazla...Tamam büyüyelim diyoruz ama taraftarı küstürmemek gerekir..
Türkiye şartlarında bu paraları verebilecek çok fazla kişi çıkmaz
Geçen sene sattığımız Kombinenin yanına bile yaklaşamayız bence bu fiyatlarla..

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

bence yönetimin yaptığı çok yanlış çok pahalı fiyatlar  :oklava
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

ugur24

üstelik bu kadar yüksek fiyatlarla satılan kombinelerin kısacık bir süre içinde satışının sona ermesi çok kötü.. :(

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

PaoX

Alıntı yapılan: sinan4671 - Haziran 05, 2007, 21:43:28
  ya biriniz değil diyosununz biriniz inönüdeki her maça girebiliyosun kombineyle diyosunuz kesin bişi solerseniz sevinirim

kardeşim inönü deki içinde bjk ismi geçen BÜTÜN maçlara girebiliyosun.. :D

evet fiyatlar bencede pahalı bi anda 200 ytl zam olmuş (en azından pakalı alt da) ama napalım başka çaremiz yok, aç da gezsek sigara da alamasak kombineyi alacaz başka yolu yok :D

carabobo

Arkadaşlar kombinelere en azından önceki sene bende olan kombineye tam %66 zam gelmiş.. Sizce bu normal mi? Ya şampiyon falan olsaydık ozaman bitmiştik heralde... Bence fiyatlat çok artmış..
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

Anarchy*

valla forza malatya besıktaslılar dernegı!
bız malatyadayız alamıyoruz maclara gelemıoz bı derbılerde ordaız onu da bı sekılde halledıyoruz ya :D

aristokrat

arkadaşlar bence kımse kımseyi kandırmasın kombıne fıyatları türkiye şartlarına göre çok fazla bize verilen hizmete göre çok fazla ama BEŞİKTAŞ aşkı için çok az....bana göre

ama şuda varkı bence yabancı transferınde aceleci davrandık ve benım gibi düşünen çok fazla kişi olduğunu biliyorum..ama şuda bi gerçek eğer çok iyi bi orta saha ve defans almazlarsada geçen sene satılan kombınenın yanından bıle geçemezler..bide öss sonuçları için bılet satış tarihini ileri almaları lazım.. say say bıtmez anlıycağınız hakkımızda hayırlısı bakalım...sevdık senı bır kere napalım....

alper_1903

walla bu yönetim hangi düsünceyle yapiyor bütün bu isleri anlamak güc
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

2 dia 2 muerto

Geçen sene fiyatları aşağı çekmişlerdi yani bir indirime gidilmeseydi bu fiyatlardan satısa cıkarılıcaktı kombineler buyuk ihtimal . Bence normal fiyatlar çok aşırı değil yani .

kolpafb

ben aldım kapalı alt herzaman ki gibi bekle bizi tommiksler
Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

Anarchy*

bıraz pahalı degıl mı ? gercı ben almayacam ama almak alıp ısteyıpte alamayan cok arkadasım var onun ıcın

ozzy_10_4_ever

19'una kapalı alt kalmaz mı yaa?

rommedahl

Kapalı Alt bitmez bu sene mrketme bu sene 15 bin kombine anca satılır oda yıldız bir oyuncu alınırsa ...